Skip to content

Jak zażądać lub zażądać wcześniejszego spotkania ITV z telefonu komórkowego lub komputera Jakie dokumenty są potrzebne?

15 de Maj de 2021

Inspekcja Techniczna Pojazdów jest nieuniknionym wymogiem na całym terytorium Hiszpanii, która z kolei będzie elementem pomagającym nadzorować eksploatacja pojazdu, a także upewniając się, że wszystko jest w porządku. Będąc istotnym elementem, Twoja prośba będzie powodem dużego popytu. Z tego powodu platforma może się zawalić

Konieczne jest więc posiadanie telefonu komórkowego lub komputera, którego działanie jest idealne. Nikt nie chce, aby w środku zapytania o spotkanie komputer mógł się zawiesić, więc musimy znać jego działanie za pomocą prostych metod, takich jak polecenie Winsat. Ponieważ jeden wniosek o spotkanie w ITV, nie możesz sobie pozwolić na skrócenie czasu przez awarie urządzeń.

Tym elementem porządku prawnego będzie baza dla wszystkich procedur samochodowych Na terytorium Hiszpanii, niezależnie od tego, czy chcesz być kierowcą UBER, czy też zdecydujesz się na inny wariant, taki jak DIDI, może być wymagana prawna gwarancja działania pojazdu, a także jego legalności wobec państwa. Dlatego zobaczmy, jak poprosić lub poprosić o wcześniejsze spotkanie z ITV i wymagane dokumenty.

Czym dokładnie jest ITV i dlaczego należy umówić się na spotkanie z wyprzedzeniem?

Jest to środek kontroli, nadzoru i ochrony, który państwo hiszpańskie zamierza zastosować w odniesieniu do ruch pojazdów, w celu zagwarantowania i sprawdzenia, czy nadają się do użytku i obrotu na terytorium. Będzie też miarą ciągłej aktualizacji, co pozwoli ograniczyć ewentualną kradzież pojazdów.

Ponieważ pojazdy są w ten sposób nadzorowane, prawdopodobieństwo ich kradzieży jest mniejsze, ponieważ do ich wprowadzenia do ruchu wymagana jest duża ilość materii prawnej, co pomaga ograniczyć ten czyn przestępczy, a ponadto jest stosuje nadzór nad emisją gazów zanieczyszczających.

Jest to postrzegane jako podwójna korzyść, zarówno dla państwa pełniącego rolę organu nadzorczego, jak i dla właściciela od tego czasu musi być w ciągłym przeglądzie twojego pojazdu, a tym samym wykryć możliwe problemy, które w przeciwnym razie zignorowałby, dopóki nie uzyskałby niepożądanych rezultatów.

Będzie to obowiązkowe dla każdego pojazdu starszego niż cztery lata, więc zapotrzebowanie ITV, jest wymawiane, stąd konieczność umówienia się na wizytę.

Prośba o wcześniejsze spotkanie z telefonu komórkowego lub komputera z ITV

Będąc procesem stosowanym na całym terytorium Hiszpanii, prośba o poprzednią wizytę będzie różnią się w każdym regionie autonomicznym, jak również może być podobne w procesie wielu z nich. Istnieją portale internetowe specjalizujące się w tych tematach, które kierują użytkowników z komputera lub telefonu komórkowego pod numery telefonów lub bezpośrednie linki w celu umówienia spotkania w zależności od miejsca, w którym się znajdują.

dokumenty do załatwienia formalności

Wszystkie można przejrzeć z komputera lub telefonu komórkowego. Do takich przypadków najlepiej nadają się portale „tumejorItv.com”, „ServiciosItv.es” i słynne „Itv.com.es”. Również za ich pośrednictwem możesz sprawdź numer kontaktowy do korespondencji i poproś o umówienie spotkania telefonicznie z telefonu komórkowego.

Istnieją szczególne przypadki, takie jak miasta Murcia, w których nie można umówić się na wizytę online. Podobnie jak Navarra, gdzie firmy nie oferują Usługa składania wniosków o spotkanie ITV, za pośrednictwem sieci.

Dokumentacja niezbędna do pomyślnego przeprowadzenia ITV

Będąc elementem niezwykle istotnym, prezentowanej dokumentacji przypisuje się szczególny rygor w momencie przeprowadzania ITV, Nie tylko musi spełniać wymagania wymagane przez prawo i wymagane przez państwo hiszpańskie do zatwierdzenia, ale nie może zabraknąć w nim elementów takich jak:

  • W przypadku mieć ITV powyżej, karta techniczna wydana w tym czasie musi zostać wysłana. Innymi słowy, karta przeglądu technicznego.
  • Prawo jazdy, ponieważ jest niezbędne.
  • Posiadaj akredytację bezpieczeństwa ruchu drogowego.