Skip to content

Jak sprawdzić, czy dana osoba ma kilka kont na Facebooku, czy to możliwe?

29 de lipiec de 2021

Facebook to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na całym świecie. Praktycznie każdy, kto ma połączenie z internetem, ma lub miał konto na FacebookuDlatego zawsze możesz się zastanawiać, czy ktoś, kogo znasz, czy to członek rodziny, kolega czy przyjaciel, ma konto w tej sieci społecznościowej.

Są nawet osoby, które mają więcej niż jedno konto na Facebooku, ponieważ utworzono więcej niż jedno, aby używać ich do różnych celów, lub ponieważ ich główne konto zostało zablokowane, lub dlatego, że potrzebowali kopii zapasowej. Krótko mówiąc, powody, dla których dana osoba może być zmuszona do utworzenia więcej niż jednego konta na Facebooku, mogą być bardzo różne, ale ważne jest to, że możesz dowiedz się, czy Twój przyjaciel, partner lub członek rodziny ma więcej niż jedno konto w aplikacji i o tym tym razem powiemy.

Ile kont na Facebooku może mieć dana osoba?

Facebook nie ma limitu kont, z których może korzystać ta sama osoba, limitem jest tak naprawdę chęć, aby użytkownik musiał zarządzać więcej niż jednym kontem. Jednak ograniczenie, które Facebook nakłada na ten problem, dotyczy wiadomości e-mail, ponieważ wiadomość e-mail może być powiązana tylko z kontem na Facebooku.

Mianowicie, ten sam e-mail nie może być powiązany z więcej niż 1 kontem na Facebooku. Oznacza to, że osoba, która chce mieć więcej niż jedno konto, musi utworzyć inny adres e-mail dla każdego używanego konta, dlatego tak naprawdę nie ma ograniczeń co do liczby kont, które może posiadać dana osoba.

Najczęstsze powody posiadania więcej niż jednego konta na Facebooku

Jeśli chcesz zdobyć osobę na Facebooku, po prostu wpisz jej imię w wyszukiwarce. Jeśli się nie pojawi, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przefiltrować informacje, umieszczając określone aspekty wyszukiwania, takie jak miejsce zamieszkania danej osoby, miejsce pracy lub nauki.

Jak wspomnieliśmy na początku, powody, dla których dana osoba może mieć kilka sesji lub otwartych kont na Facebooku, mogą być bardzo różne, jednak skomentujemy niektóre z najczęstszych.

Unikalny profil do pracy

Wiele osób używa Facebooka jako platformy do pracy, albo przesyłając treści na platformę, tworząc swego rodzaju portfolio usług i / lub produktów, które oferują, albo nawet szukając pracy za pośrednictwem samego portalu społecznościowego. Oznacza to, że konto, którego dana osoba używa do tych celów, musi mieć pewną powagę, ponieważ w końcu używa go do pracy.

Zatem, często zdarza się, że osoba pracująca przez internet ma dwa konta na Facebooku; jeden, w którym Twoja praca jest widoczna, a drugi bardziej osobisty, w którym możesz ściślej wchodzić w interakcje ze znajomymi, udostępniając publikacje, reagując na różne posty itp.

Dla określonej grupy znajomych

facebook dla grup znajomych

Kiedy dana osoba ma grupę znajomych, z którymi często kontaktuje się na Facebooku, może się zdarzyć, że ta osoba i jej grupa znajomych tworzone są równoległe konta na Facebooku gdzie mają tylko agregacje między sobą, aby móc dzielić się rodzajem publikacji, które lubią.

Nieświadomy parze

To chyba najmniej etyczny powód, dla którego dana osoba mogłaby utworzyć równoległe konto na Facebooku. Osoba może założyć drugie konto na Facebooku w którym nie dodałeś swojego partnera ani nikogo, kto sprawia, że ​​czujesz się trochę niekomfortowo, aby móc swobodniej dzielić się i wchodzić w interakcje na platformie.

Jak poznać konta powiązane z numerem telefonu?

W przeciwieństwie do e-maili, numery telefonów na Facebooku mogą być powiązane z więcej niż jednym kontem. Jeśli chcesz wiedzieć, który numer jest powiązany z profilem na Facebooku, pierwszą rzeczą jest to mieć dostęp do danych osobowych tego konta, a po drugie, ten użytkownik ma informacje o swoim publicznym numerze telefonu.

Aby dowiedzieć się, które konta są powiązane z tym samym numerem telefonu, będziesz musiał szukać tych informacji w danych osobowych kont, które Twoim zdaniem są powiązane z tym samym numerem, ale o ile spełnione są dwa warunki, które omówiliśmy w poprzednim akapicie.

Ale jeśli chcesz wiedzieć, które numery telefonów są powiązane z Twoimi kontami na Facebooku, możesz się tego dowiedzieć, uzyskując dostęp do swoich danych osobowych.

Ile kont na Facebooku ma dana osoba?

Aby użyć Tineye do wyszukiwania kogoś według obrazu

Tineye to odwrócona wyszukiwarka zdjęć. Oznacza to, że jeśli prześlesz zdjęcie na tę platformę, ona Możesz przeprowadzić wyszukiwanie w całym Internecie, aby znaleźć miejsce, z którego pochodzi obraz. Jeśli Tineye ma w swoim banku informacji zdjęcie, które przesłałeś na platformę, z pewnością poda Ci wyniki wyszukiwania.

Ten Służy głównie do wyszukiwania profili na Facebooku znanych lub uznanych osóbSą to zwykle obrazy, które przechowuje Tineye. Jest mało prawdopodobne, że Tineye ma w swoim banku informacji jakieś zdjęcia twoich znajomych, jeśli nie są sławnymi ludźmi, więc trudno byłoby ci je zdobyć tą metodą, jeśli nie spełniają tej cechy.