Skip to content

Jak sporządzić rachunek zysków i strat online za pomocą aplikacji mobilnej lub strony internetowej?

1 de styczeń de 2022

Ostatnie lata do przedstawienia Deklaracji Dochodów to stało się zbyt prosteWielu nadal woli iść do agencji, aby móc to zrobić.

Ale Internet daje ogromne możliwości, a proces do tego jest naprawdę prosty, w ten sposób przestrzegać Skarbu Państwa staje się to bardzo łatwe i szybkie.

Teraz zamierzamy teraz spróbować wyjaśnij, jak złożyć zwrot czynszu przez internet.

Jak otrzymać projekt deklaracji krok po kroku

Aby móc iść do przodu, a raczej móc zacząć, konieczne jest, abyśmy mieli projekt naszej deklaracji, dokument ten jest dokumentem wypełnianym przez Urząd Skarbowy.

Jest gotowy, choć oczywiście trzeba zgadzam się z liczbami obsłużonych, jednym ze sposobów uzyskania tego dokumentu jest wejście na stronę internetową Ministerstwa Finansów, w tym miejscu należy poprosić o przedmiotowy projekt.

Uwierzytelnij go przed Urzędem Skarbowym bez popełniania błędów.

Oczywiście, aby pobrać wersję roboczą, będziemy musieli to wykazać jesteśmy osobą, za którą się podajemy, coś, co jest oczywiste i choć brzmi skomplikowanie, jest bardzo łatwe do zrobienia.

W tym celu możemy użyć jasnego to jest DNI Niezależnie od tego, czy okazujesz go osobiście, czy przetwarzałeś go online, w związku z tym ważne jest, aby wszystkie dokumenty urzędowe były aktualne, abyś mógł przyspieszyć procedurę, którą zamierzasz przeprowadzić, może to być nawet możliwość korzystania z numeru referencyjnego dostarczanego wraz z usługą Reno.

Numer serwisowy Reno jest najłatwiejszy do potwierdzenia, wystarczy dodać NIF osoby, potem numer telefonu, numer w rubryce 415 z zeszłego roku i tyle, musimy poczekać na smsa z kodem dostępu, aby otrzymać nasz szkic.

Miej dostęp do naszego projektu, zwróć szczególną uwagę.

Więc teraz z pewnością możesz przeanalizować kompletny projekt ze wszystkimi danymi, które Agencja podatkowa oraz firm, dla których pracowaliśmy lub pracujemy.

Trzeba mieć na uwadze, że jeśli mogą wystąpić błędy, to te błędy są skomplikowane, bo nie zajmuje się nimi Skarb Państwa, ale cała odpowiedzialność spada na obywatela.

Z tego powodu zaleca się uważne przejrzenie wersji roboczej, dopóki nie usuniesz wszelkich wątpliwości i bądź całkowicie pewien czy wszystkie dane są poprawne.

Jeśli potrzebujesz coś zmienić, musisz to zrobić ze strony internetowej, jest w niej dużo informacji, dzięki czemu możesz zrób to po cichu.

W kolejnym kroku potwierdzamy projekt krok po kroku

Piękno tego wszystkiego polega na tym, że tego do przyszłego roku już tego nie zobaczysz, więc jeśli jesteś gotowy i twój projekt jest bez zarzutu, to teraz musisz wejść „Dostępne usługi

To na stronie internetowej i musisz kliknąć przycisk z napisem „Potwierdź wersję roboczą”, teraz to, co będziesz mógł sobie wyobrazić, to deklaracja do wysłania.

Oczywiście będziesz musiał to potwierdzić ponownie, musisz umieścić tam, gdzie chcesz Skarbiec wprowadź zwrot (kod IBAN) jeśli masz dług, musisz wskazać, jak chcesz postępować, aby go spłacić.

Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy potwierdzić, że chcesz podpisać i wysłać deklarację, a następnie Agencja podatkowa to, co zrobi, to wyśle ​​Ci wiadomość potwierdzającą, że wszystko poszło dobrze.

Jakie mam alternatywy, jeśli nie mogę uzyskać dostępu do strony internetowej?

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać dostępu do wersji roboczej z Urzędu Skarbowego, istnieje sposób, aby: mieć dostęp do wyciągu de la Renta w dość prosty sposób, powinieneś.

Jest to aplikacja, która pozwala na przygotowanie rachunku zysków i strat, generuje plik, aby w ten sposób można było złożyć deklarację, ale musisz wylegitymować się identyfikatorem elektronicznym lub numerem referencyjnym projektu.

Co musisz zrobić, to zainstalować program OJCIEC, ale najpierw należy zainstalować wirtualną maszynę JAVA, wszystko to można pobrać ze strony Urzędu Podatkowego.

Gdy już wszystko działa, przechodzisz tylko do części, która mówi Zrób rachunek zysków i strat i musisz nadać mu nazwę. Następnie musisz dodać dane fiskalne i osobowe, na koniec będziesz mógł pobrać dokument, który następnie będziesz musiał przekazać do Skarbu Państwa.

Aktualizowanie wszystkich informacji związanych z podatkami jest niezbędne, aby mieć spokojne życie i całkowicie z dala od problemów, które mogą okazać się zbyt drogie.

Dlatego po prostu świetnym pomysłem jest nowa aplikacja e-Renta, w której możesz po prostu z urządzenia mobilnego Android lub iOS uporządkować wszystko bez komplikacji za dużo z twoim oświadczeniem.

Robienie rzeczy w nie tylko prosty sposób, ale także łatwe i przede wszystkim wygodne pobieranie e-Renta za darmo ze Sklepu Play lub App Store.

pobierz prostą komodę

Prosty wniosek o zwrot podatku dochodowego

To, co możemy zrobić z tą aplikacją, to kilka rzeczy, wśród nich możesz zaakceptować lub zrezygnować z systemu emerytalnego dla wszystkich tych, którzy poświęcają się samodzielnej pracy lub z różnych powodów muszą wnieść swój wkład tak lub tak.

Poza tym możemy zachować w pełni poinformowany wszystkiego, co jest niezbędne i możemy zaakceptować rachunek zysków i strat. Możesz oczywiście sprawdzić, czego potrzebujesz, między całym rachunkiem zysków i strat itp.

ten aplikacja na Androida Jest w Sklepie Play, jak wspomnieliśmy nieco powyżej, ale jeśli masz system operacyjny Apple, możesz pobrać aplikację na iOS, która przeniesie Cię bezpośrednio do App Store.

Jak zawsze, aby móc pobrać te aplikacje, musisz przejść do przycisku z napisem „Zainstaluj / pobierz„I po prostu poczekaj, aż dane pobieranie się zakończy, aby było bardziej zwinne i nie mieliśmy problemów, lepiej to zrobić, gdy jesteśmy połączeni z siecią Wi-Fi.

zainstaluj automatycznie

Po zakończeniu zobaczymy, jak jest zainstalowany w całkowicie automatyczny a na koniec będziemy mogli go wykorzystać do tego, o czym trochę powyżej mówiliśmy.

Czy rachunek zysków i strat trzeba mieć wszystko w porządku, wszystko na bieżąco, podatki są czymś ważnym, co w ostatecznym rozrachunku służy absolutnie każdemu z nas i utrzymaniu kraju tak, jak powinien.

W każdym razie, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z aplikacji lub masz problemy z jej pobraniem, nie wahaj się zostaw komentarz na ten temat nieco dalej w polu komentarza.

A jak tylko zobaczymy komentarze, postaramy się pomóc Ci rozwiązać każdy problem, pamiętaj o tym aplikacja nie jest zbyt ciężka i nie tracisz czasu na pobieranie, to dobry sposób na szybki dostęp z telefonu komórkowego.

Udało Ci się w prosty sposób złożyć deklarację i pobrać e-Renta?