Skip to content

Jak sparować smartwatch Michael Kors z telefonem komórkowym z systemem Android lub iPhone?

31 de październik de 2021

Jeden z bardziej stylowe akcesoria Jakie są zegarki, niezależnie od tego, czy wybierasz się na ważne wydarzenie, czy na imprezę z przyjaciółmi, daje to pewien styl. Dlatego pojawiły się firmy telekomunikacyjne, które zdecydowały się stworzyć akcesorium, takie jak zegarki, ale w bardziej nowoczesny sposób.

Smartwatche czy smartwatch to bardziej niż akcesoria to narzędzie, które stało się bardzo popularne ze względu na dużą liczbę oferowanych przez nie funkcji, takich jak np. odbieranie za jego pośrednictwem połączeń bez konieczności dotykania telefonu. plus. Tutaj zobaczysz jak możesz to zsynchronizować z telefonem abyś mógł się nim cieszyć w najlepszy sposób.

Jaką procedurę należy wykonać, aby połączyć smartwatch z telefonem komórkowym?

Jeśli po prostu kup smartwatch i chcesz wiedzieć, jak połączyć go z telefonem, aby móc w pełni go wykorzystać, tutaj zobaczysz, jak to się robi z dowolnego używanego systemu operacyjnego, niezależnie od tego, czy jest to iOS, czy Android.

Aby linki do siebie nawzajem, musisz zainstaluj aplikację Michael Kors ze Sklepu Play. Jeśli masz iPhone’a, upewnij się, że masz zainstalowany Wear OS, aby móc je zsynchronizować.

Na Androidzie

W przypadku telefonów z Androidem, jak już powiedzieliśmy, przejdziesz do Sklepu Play i pobierzesz aplikację Michael Kors Access. Po zainstalowaniu przesuniesz ekran od góry do opuść pasek powiadomień. Wejdziesz do Bluetooth i aktywujesz go. Teraz chwyć i włącz Smartwatch na bocznym przycisku, w tym celu musi być w pełni naładowany.

Następnie wejdziesz do aplikacji „Michael Kors Access”, a kiedy to zrobisz, aplikacja zacznie znajdź zegarek, z którym chcesz się połączyć. Dlatego zalecamy trzymanie Smartwatcha w pobliżu telefonu. Teraz na ekranie telefonu komórkowego zobaczysz nazwę zegarka, pojawi się opcja „Przewodnik”, kliknij ten przycisk, a aplikacja wskaże kolejne kroki do wykonania.

Z iPhone’em

W telefonach iPhone nieco łatwiej jest zsynchronizować smartwatcha, ponieważ aplikacja Wear OS jest już preinstalowana na telefonie komórkowym. Po pełnym naładowaniu smartwatcha włączysz go i włączysz telefon poszukasz opcji Bluetooth w ustawieniach i go aktywujesz.

telefon komórkowy iphone

Teraz otworzysz aplikację Wear OS i zaczniesz szukać swojego Smartwatcha. Aby aplikacja mogła go znaleźć, musisz mieć zegarek blisko telefonu. Po jego znalezieniu na ekranie pojawi się rodzaj hasła, które musi: Dopasuj swój smartwatch. Jeśli są takie same, klikniesz przycisk „Połącz”, dzięki czemu będą już połączone.

Jak skonfigurować smartwatch Michael Kors?

Jest jedna rzecz, która nas wszystkich łączy, a mianowicie to, że nie zawsze zadowalamy się ustawieniami fabrycznymi, które wprowadza urządzenie, ale staramy się dostosuj i dostosuj je do naszych upodobań. Dlatego chcesz wiedzieć, jak możesz skonfigurować swój smartwatch Michael Kors.

Aby zmienić tarcze zegarka

Kule lub motywy naszego zegarka to jeden ze sposobów na personalizację Smartwatcha. Możesz to zmienić z zastosowanie Dostęp do Michaela Korsa na Androidzie lub Wear OS, jeśli jest to iPhone. W górnej części ekranu znajduje się opcja „Więcej”. Stamtąd zobaczysz opcję „Ekrany zegara”, będzie kilka stylów ekranu, które mogą Ci się spodobać.

oglądać twarze

Z tego samego zegarka też możesz zmienić tapetyWystarczy przytrzymać ekran przez jedną, dwie lub trzy sekundy, a teraz możesz przesunąć ekran w prawo lub w lewo, aby wyświetlić tapety i nacisnąć tę, którą chcesz pozostawić na stałe.

Użyj WhatsApp

Abyś mógł zobaczyć swój WhatsApp na smartwatchu, musisz również wejść do aplikacji odpowiadającej Twojemu zegarkowi, zależy to od posiadanego telefonu, iOS lub Android. Zamierzasz kliknąć opcję „Więcej”, a kiedy tam wejdziesz, wejdziesz w opcję „Powiadomienia”. Będzie w środku każda aplikacja, którą można połączyć z zegarkiem i będzie WhatsApp.

Kiedy go naciśniesz, musisz włącz powiadomienia na telefonie komórkowym. W ten sposób wiadomości, które dotrą do WhatsApp Twojego telefonu, będą widoczne na Twoim zegarku.

Włącz powiadomienia

Aktywować ogólne powiadomienia na smartwatchu musisz również wejść do aplikacji na zegarek. Kliknij „Więcej”, następnie „Powiadomienia”, a następnie każdą aplikację, z której chcesz otrzymywać różne powiadomienia na zegarku Michael Kors.