Skip to content

Jak śledzić lub śledzić przesyłkę w Chilexpress z telefonu komórkowego

13 de Maj de 2021

Jeśli jesteś Chilijczykiem lub mieszkasz w tym cudownym kraju, masz możliwość wysyłania wszelkiego rodzaju towarów lub dokumentów w bardzo bezpieczny sposób za pośrednictwem kilku firm, które są odpowiedzialne za dostarczaj paczki lub zamówienia do bezpiecznego portu. Możesz to zrobić szybko i łatwo z domu lub miejsca pracy do dowolnego miejsca w kraju lub na świecie.

Właśnie dlatego od kilkudziesięciu lat konsolidują się sprawdzone firmy, na które można liczyć zlecając świadczenie tych usług, jedną z nich i być może jedną z największych i najważniejszych w regionie jest firma Chilexpress, która powstała w 1989 roku i dziś. należy do najbardziej prestiżowych firm spedycyjnych w Chile, ale uważany za rywala wolnorynkowego dla tego samego narodu.

Należy zauważyć, że firma ta na całej swojej trajektorii rozszerzyła się geograficznie na terytorium kraju i ma do Państwa dyspozycji ponad 1200 oddziałów, oferuje również usługę dokonywania płatności i przelewów gotówkowych.

Jak korzystać z Chilexpress?

Aby dowiedzieć się, jak działa ta niesamowita agencja, musisz odwiedzić jej oficjalną stronę internetową, gdzie jest jasno wyjaśnione usługi, które udostępnia użytkownikom, lokalizacja oddziałów, pokazuje, które z nich działają, wymagania dotyczące składania zamówień itp. . …

Teraz, aby go użyć udaj się do agencji znajdującej się najbliżej Twojej lokalizacjiWeź paczkę, którą chcesz wysłać, a pracownicy zajmą się tobą w bardzo znajomy i serdeczny sposób; z doskonałą atmosferą i jakością obsługi.

Możesz również skontaktować się z nimi online (wchodząc na stronę lub przez Aplikację), tam musisz wybrać, którą usługę chcesz wynająć, określić metodę płatności, adres, pod którym się znajdujesz, podać również swoje dane osobowe, a otrzymasz je w domu lub gabinet.

Pobierz aplikację na swój telefon

Najbardziej rozpoznawalna firma przewozowa w Chile posiada nową platformę cyfrową od 2016 roku, to aplikacja mobilna dostępna na systemy Android i iOS; stworzona z myślą o poprawie satysfakcji klientów i użytkowników, a nawet poszerzająca jej zakres i dostępność.

Aby pobrać to proste, najpierw przejdź do kompatybilnego sklepu z aplikacjami swojego telefonu komórkowego, gdzie znajduje się plik wyszukujesz używając odpowiedniej nazwy „Chilexpress”, pojawi się i tak łatwo możesz go pobrać i zacząć go używać, jak najlepiej go wykorzystać.

Co oznacza kod, który pojawia się na moich przesyłkach?

Kiedy wysyłasz przesyłkę, firma ci to udziela bilet z numerem lub kodem zarejestrowany w tym. Ta cyfra to ta, która pozwala użytkownikowi uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o swoich paczkach, czyli o miejscu ich pobytu, koszcie, miejscu docelowym itp.

Wielu użytkowników często zadaje agencji pytania o to, gdzie jest zamówienie, kiedy dotrze do miejsca docelowego i dlaczego tak długo trwa dostawa? a dzieje się tak dlatego, że nie mają informacji o tym kodzie lub, w przypadku braku tego, nie wiedzą, jak to działa.

Śledź lub śledź moje przesyłki

Kiedy już wiesz, jak przydatne są liczby na bilecie wysyłkowym, musisz nauczyć się, jak prawidłowo śledzić przesyłkę na własną rękę; jest to tak samo wygodne, jak śledzenie przesyłek z innych usług pocztowych. Dlatego tutaj wyjaśnimy wymaganą procedurę w prostych krokach:

Korzystanie z Serwisu

 • Wejdź na oficjalną stronę Chilexpress
 • Zlokalizuj lupę lub wyszukiwarkę
 • Umieszczasz swój Zlecenie transportowe (cyfry na karcie przewozowej)
 • Wybierz lupę, poczekaj, aż się załaduje, a pokaże Ci wszystkie możliwe informacje

Korzystanie z aplikacji na telefonie komórkowym

 • Otwórz aplikację na swoim urządzeniu mobilnym
 • Wyszukaj słowo „śledzenie”
 • Tam piszesz zlecenie transportowe
 • Na koniec aplikacja poda Ci informacje o statusie wysłanej koperty lub paczki

wysyłać towary z Chile

Metody płatności Chilexpress

Aby opłacić usługę świadczoną przez tę firmę, możesz to zrobić wygodnie z miejsca zamieszkania lub pracy (za pomocą aplikacji lub strony internetowej), także z fizycznych biur. Chilexpress zapewnia możliwość anulowania zgodnie z następującymi warunkami:

 1. Gotówka
 2. Karta debetowa lub kredytowa
 3. Sprawdzenie tego samego dnia
 4. Karta klienta Chilexpress