Skip to content

Jak skontaktować się lub zadzwonić do Mercado Libre – Obsługa klienta Mercado Libre

14 de marzec de 2021

Możliwość nabycia towaru lub usługi przez Internet to już coś, co można zrobić łatwo dzisiajDzięki dużej różnorodności istniejących stron internetowych, które służą do kupna i sprzedaży produktów w Internecie, możemy bez problemu kupić lub sprzedać produkt.

Kwestia korzystania z tych środków polega na tym, że nie wszystkie strony są niezawodne i ważne jest, aby mieć pewną wiedzę, aby wiedzieć, czy strona internetowa jest bezpieczna, jednak istnieją strony, które są bardzo niezawodne i według większości ludzi są skuteczne w tym celu ., jak w przypadku Wolny rynek.

Czym jest Mercado Libre?

Istnieją strony znane na całym świecie jako Amazon czy Alibaba, ale Mercado Libre może być najlepszą opcją, jeśli jesteś w Ameryce Łacińskiej.Mercado Libre to platforma internetowa, która zajmuje się kupnem i sprzedażą produktów i usług oferowanych przez użytkowników w jej obrębie.

Firma była opracowany w Argentynie która obecnie prowadzi działalność m.in. w Boliwii, Brazylii, Chile, Nikaragui, Ekwadorze, Kolumbii, Panamie, Paragwaju, Peru, Urugwaju, Wenezueli i oczywiście w Argentynie, gdzie mieści się jej główna siedziba.

W ramach tej platformy ludzie mają możliwość sprzedawania i kupowania produktów, nowych lub używanych, po żądanej cenie, ponadto platforma oferuje usługę, w której można przeprowadzać transakcje płatnicze dla kupujących i płatności dla sprzedawców. nazwany jak MercadoPago.

Jeśli jesteś osobą, która nie ma wiedzy jak kupować produkty w Mercado Libre lub w przypadku bycia sprzedawcą nie wiesz jak sprzedawać swoje produkty w Mercado Libre pamiętaj, że jest to akcja naprawdę łatwe do zrobienia, ponieważ wchodząc na jego stronę możesz po prostu wyszukać produkt, którego potrzebujesz, w pasku wyszukiwania, lub w przypadku chęci sprzedania produktu, korzystając z opcji sprzedaży.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wykonania jakiejś czynności, lub jeśli wystąpią niedogodności związane z platformą, Mercado Libre umożliwia kontakt Obsługa klienta znalezione na tej samej platformie.

numer telefonu

Jak skontaktować się lub zadzwonić do obsługi klienta w Mercado Libre?

Istnieje kilka sposobów skontaktowania się z platformą, więc możesz rozwiązać niedogodności, których potrzebujesz, czy nawet system Mercado Libre posiada szereg rozwiązań często zadawanych pytań dotyczących sytuacji, które miały miejsce.

Aby to zrobić, musisz wejść bezpośrednio do centrum pomocy Mercado Libre lub jeśli chcesz skontaktować się z nimi bezpośrednio w inny sposób, wówczas udostępnimy Ci środki oferowane przez platformę, aby móc się z nią komunikować:

Numery telefonów obsługi klienta Mercado Libre

Szczegóły tej opcji są takie, że ich numery telefonów nie są dostępne we wszystkich krajach, tylko w następujących, które pokażemy poniżej:

Argentyna

 • 4640-8000 (telefon pod ten numer obsługi klienta jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00)

czerwony pieprz

Kolumbia

 • +57 (1) 7053050
 • +57 (1) 2137609

Meksyk

 • +52 55 4973 7300
 • +52 55 1889 2277
 • 01 800 – 105 52 101
 • 01 800 – 105 52 108
 • 01 800 – 105 52 103
 • 01 800 – 105 52 100

Sieci społecznościowe umożliwiające kontakt z Mercado Libre

Możesz skontaktować się z tą platformą poprzez media społecznościowe które masz, takie jak Twitter, Facebook i Instagram, z linkami, które zostawimy poniżej

Adres podatkowy do obsługi klienta Mercado Libre

Aby wysłać list lub dokument do Mercado libre, możesz go wysłać bezpośrednio na adres Twoich biur korzystając z poniższych danych

 • Nazwa firmy: MERCADOLIBRE SRL
 • Adres fiskalny: Av. Caseros 3039 Piso 2, (CP1264) Buenos Aires – Argentyna
 • CUIT: 30-70308853-4

dołącz do naszego kanału telegram