Skip to content

Jak skonfigurować zewnętrzne konto e-mail w Gmailu? – Zarządzaj swoim e-mailem

11 de luty de 2022

Gmail to sieć, która umożliwia tworzenie wiadomości e-mail i jest bezpłatna, każdy może ją mieć. Gmail oferuje Ci tworzenie konta e-mail w bardzo prosty sposób, a to konto będzie pełne bezpieczeństwa dla dbaj o prywatność swoich danych i dane osobowe.

Korzyści z posiadania naszego konta Gmail pokażemy poniżej. Prawie każda strona lub aplikacja, do której chcesz się zalogować, poprosi o Twój adres e-mail. Zawsze możesz mieć ją otwartą na swoim urządzeniu, dotrą do Ciebie komunikaty dotyczące bezpieczeństwa i odzyskiwania, będziesz mógł wysyłać pliki do osób. Przy okazji możesz odłączyć pomocniczy adres e-mail w Gmailu.

Jak skonfigurować wiele kont zewnętrznych do Gmaila z komputera?

Wiele osób zastanawia się jak mieć dostęp do wielu kont jednocześnie i móc je skonfigurować w dowolnym momencie na naszym urządzeniu PC, ponieważ może to być dla nas bardzo przydatne. W przypadku, gdy jesteśmy osobą, która bardzo zależy od Gmaila i ma kilka, lub rodzina zależy od tego samego komputera i korzysta z Gmaila.

I nie trzeba wyjaśniać, jak to jest przydatne, ponieważ widać, jak bardzo może to być dla nas korzystne, to wcale nie jest skomplikowane. Następnie pokażemy Ci, że tak nie jest i jak to zrobić zarządzać naszymi kontami według naszych preferencji:

 1. Musimy otworzyć Google na naszym komputerze.
 2. W prawym górnym rogu kliknij zdjęcie profilowe.
 3. W menu możesz zobaczyć opcję o nazwie „Dodaj konto”
 4. Jeśli nie jest zarejestrowany, po prostu zaloguj się na konto, którego potrzebujesz, ale jeśli już je wprowadzili, pojawi się tam i będziesz musiał tylko na nie kliknąć. Dzięki temu możesz w łatwy sposób zarządzać wieloma kontami na swoim komputerze.

Jak skonfigurować kolejne konto e-mail w aplikacji mobilnej Gmail?

Wielu z nas zastanawiało się, jak zarządzać wieloma kontami e-mail e-mail na naszej komórce w aplikacji Gmail. Chociaż może się to nie wydawać lub możesz w to nie wierzyć, jest to proces, który można bardzo ułatwić. Oprócz tego, że jest łatwy, jest to coś, co przyniesie Ci wiele korzyści.

zarządzać i założyć konta e-mail na tym samym urządzeniu odpowiada nam, jeśli wszyscy mamy sesje rozpoczynające się od różnych e-maili. A wszyscy wiemy, jak ważny jest dostęp do e-maili, ponieważ może do nas dotrzeć ważna wiadomość. Następnie zobaczymy, jak to wszystko zrobić:

 1. Uzyskaj dostęp do aplikacji Gmail na telefonie komórkowym.
 2. Naciśnij 3 paski znajdujące się w lewym górnym rogu.
 3. Przewiń w dół i dotknij ustawień.
 4. Wszystkie zarejestrowane konta pojawią się tam i daje możliwość dodania jednego, jeśli chcesz. Jeśli nie wiesz, możesz zmusić Gmaila do zapisania moich danych logowania.

chłopiec używający telefonu komórkowego

na Androidzie

Do zarządzać i konfigurować wiele kont na urządzeniu z Androidem wystarczy chcieć to zrobić, ponieważ jest to naprawdę coś bardzo łatwego i w skrócie można się tego nauczyć w kilka minut.

Posiadanie kilku kont na naszym urządzeniu będzie bardzo przydatne, jeśli jesteśmy osobą korzystającą z kilku e-maili. I wiemy, jak wielkie znaczenie ma władza uzyskaj dostęp do naszego konta Gmail kiedy tego potrzebujemy. Następnie zobaczymy, jak to wszystko zrobić:

 1. Przejdź do aplikacji Gmail na Androida.
 2. W skrzynce pocztowej Gmaila naciśnij 3 linie, które pozostały w lewym górnym rogu.
 3. Zejdź na dół wszystkie te opcje i dotknij ustawień.
 4. Pojawią się tam wszystkie konta, które weszły na urządzenie z Androidem, co daje możliwość dodania konta, jeśli chcesz.

Z iOS

Wielu operatorów urządzeń z systemem iOS ma wątpliwości jak zarządzać wieloma kontami Gmail na urządzeniu. Aby to zrobić, musisz wykonać określony proces. W tej chwili zobaczymy kilka kroków, które należy wykonać, aby to osiągnąć:

 1. Przejdź do aplikacji Gmail.
 2. Naciśnij 3 paski znajdujące się wewnątrz Gmaila w lewym górnym rogu.
 3. Przewiń w dół i dotknij opcji ustawień.
 4. Wszystkie zarejestrowane konta pojawią się i dadzą Ci możliwość dodania jednego, jeśli chcesz. Jeśli nie wiesz, możesz automatycznie utworzyć własne UDW w Gmailu

osoba używająca iPhone'a

Co zrobić, jeśli podczas łączenia kont pojawi się komunikat o błędzie?

Wielu z nas próbowało połącz konto na naszym urządzeniu a czasami wszystko się nie udaje i od tego momentu oczywiście nie wiemy, co robić. Ale jest kilka rzeczy, które możemy zrobić, aby łatwo i bez większych problemów rozwiązać ten problem. Oto kilka rzeczy do naprawienia:

 • Może wpisałeś dane źle, sprawdź je i spróbuj ponownie.
 • Musisz umieścić klucz w sposób perfekcyjny, nie pomijając wielkich ani małych liter.
 • Może problem z aktualizacją aplikacji. Jeśli tak, odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie.
 • Aplikacja może działać bardzo wolno.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub pytania dotyczące Gmaila, przejdź do strony pomocy Google. Tam wyjaśnisz wszelkie wątpliwości.

dołącz do naszego kanału telegram