Skip to content

Jak skalibrować ekran telefonu komórkowego z systemem Android

13 de maj de 2023

Inteligentne urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android są oczywiście najbardziej znane na rynku, a prawda jest taka, że ​​jako użytkownicy, im więcej szczegółów na temat ich działania mamy, tym większe mamy szanse na ich pełne wykorzystanie w każdych okolicznościach. W tym konkretnym artykule Pomysł ma bezpośredni związek z możliwością porozmawiania trochę o ekranie dotykowym tych terminali, jednym z jego najdelikatniejszych elementów.więc nauczymy Cię kilku szczegółów na ten temat.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, jest to, że zwykle potrzebujemy skalibrować dotyk, aby cieszyć się najlepszą możliwą obsługą Androida, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w przeciwnym razie cały ekran nie będzie skalibrowany, co jest irytujące. to się okazuje. I to nawet Chociaż obecnie wiele telefonów komórkowych ma wbudowaną funkcję kalibracji ekranu, niektórzy czytelnicy wciąż nas o to pytająwięc postaramy się Ci w tym pomóc.

Kalibracja ekranu dotykowego

Zanim przejdziemy do wszystkich szczegółów w tym zakresie, musimy porozmawiać o tych momentach, w których możemy pomyśleć, że konieczna jest kalibracja dotyku naszego telefonu. Zasadniczo chodzi o momenty, w których naciskamy opcję na ekranie, a inna pobliska jest wykonywana. Może to oznaczać, że ekran nie jest skalibrowany.. Co musisz zrobić, to przeprowadzić proces, który szczegółowo opiszemy poniżej, za pomocą specjalnie opracowanej do tego aplikacji.

I chodzi o to, że chociaż istnieje wiele aplikacji, które należy wziąć pod uwagę w tym zakresie, w szczególności uważamy, że żadna nie jest tak dobra jak kalibracja ekranu dotykowego, dlatego właśnie tę polecamy wszystkim naszym czytelnikom, aby mogli skalibrować dotyk telefonu komórkowego. Wśród jego zalet wyróżnia się to, że mówimy o całkowicie darmowej aplikacji, bardzo łatwej do nauczenia się w obsłudze i że jest ona również jedną z najbardziej cenionych w segmencie, co widać w tym linku do pobrania,

Po pobraniu danej aplikacji zobaczysz, że jej mechanika jest całkowicie prosta i że w ciągu zaledwie kilku sekund będziesz mógł skalibrować ekran. Dzieje się tak dzięki różnym systemom szybkiej kalibracji, w tym niektórym, takim jak osobna kalibracja gestów, kalibracja gestów za pomocą przezroczystego ekranu itp. Jeśli dodamy do tego Jest to aplikacja, która jest całkowicie aktualizowana, cały czas dodając nowe funkcje, więc powinieneś już kalibrować swojego Androida z nią.

Czy udało Ci się krok po kroku skalibrować dotyk telefonu komórkowego z Androidem?

dołącz do naszego kanału telegram