Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto widzi lub odwiedza mój profil Spotify, czy to możliwe?

5 de luty de 2021

Pełen dostęp do wszystkich treści multimedialnych, które lubimy, jest możliwy dzięki internetowi. Dzięki temu i funkcjom, które są dostarczane z urządzenia mobilne i komputerów, możliwość wyszukiwania treści multimedialnych, które nam się podobają, jest czymś o wiele przyjemniejszym.

W dzisiejszych czasach istnieją aplikacje do prawie wszystkiego, zwłaszcza po to, aby móc cieszyć się tą samą treścią, która dała początek lub miejsce w branży, wszelkiego rodzaju usługom, dzięki którym możemy uzyskać dostęp do tych treści znacznie łatwiej.

Ciesz się film lub piosenka jest znacznie łatwiejsza dzięki tym usługom. Większość jest „streaming”, Platformy umożliwiające dostęp do filmów i seriali w zamian za miesięczną opłatę. I chociaż duży nacisk kładzie się na filmy i seriale, pojawiło się również omówienie muzyka.

Wielu z nas ma problemy ze słuchaniem całej muzyki, którą lubimy, bez martwienia się o reklamy lub konieczność płacenia za album lub piosenkę, gdy chcemy ją usłyszeć tylko kilka razy lub martwić się, że będziemy mieć ją przy sobie na zawsze.

Z myślą o tym narodził się Spotify, platforma, która została stworzona, aby umożliwić Ci słuchanie muzyki online bez konieczności płacenia za każdą piosenkę. Masz możliwość opłacenia członkostwa i tym samym dostępu do innych unikalnych aspektów tej platformy.

Posiadanie konta Spotify zapewnia wszystkie korzyści płynące z możliwości słuchania muzyki i nie tylko. Ale co się dzieje, gdy tworzymy kilka list odtwarzania, które przyciągają uwagę różnych ludzi na świecie?

Wiele osób korzysta ze Spotify na co dzień, więc jeśli jesteś artystą lub interesuje Cię rozgłos, jaki może wywoływać Twój profil, możesz być zaskoczony, wiedząc, ile osób go przyciąga. Zobacz poniżej, jak sprawdzić, czy ktoś Cię obserwuje profil.

Twój profil Spotify, jak dowiedzieć się, kto widzi mój profil lub odwiedza go

Wszyscy artyści mogą zobaczyć, jak Twoje treści są przesyłane lub udostępniane w Spotify. Dlatego warto zobaczyć, ile osób odwiedza określony profil. Albo dlatego, że jest artystą, albo dlatego, że jest osobą z pewnym rozgłosem w swoich playlistach i gustach.

Ale jest nieco trudniej, niż się wydaje, wiedzieć, kto widzi profil, a kto nie. To ostatnie jest spowodowane tym, że platforma Spotify nie postrzega siebie jako platformy sieć społeczna. Skupiają się tylko na dzieleniu się muzyką i jej doświadczaniem.

To, jak dobre są poziomy głośności, jakość dźwięku lub gęstość w katalogu danego artysty, ma dla niego większe znaczenie niż dla innych stron. Więc w tej chwili z tej samej platformy Spotify nie można tego zrobić.

posłuchaj spotify

Jak mogę to zmienić?

Chociaż może się to nie wydawać, w rzeczywistości Spotify jest platformą biegłą w obsłudze słuchać żądań swoich użytkowników. Jeśli więc należysz do osób, które chcą wiedzieć, kto odwiedza Twój profil Spotify, możesz powiadomić społeczność Spotify.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do witryny społeczności Spotify, gdzie możesz znaleźć miejsce, w którym możesz złożyć swoje sugestie dotyczące witryny. I miejmy nadzieję, że zostaną wzięte pod uwagę.

dołącz do naszego kanału telegram