Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy ktoś ma konto na Tinderze — znajdź profile krok po kroku

31 de sierpień de 2021

Tinder, aplikacja, która może być uważany za portal społecznościowy do randekJest to również obecnie preferowana i odnosząca największe sukcesy platforma randkowa, zarówno ze względu na liczbę użytkowników, jak i łatwość zarządzania stroną, która z dnia na dzień zyskuje na popularności.

Może być wiele powodów, dla których chcielibyśmy wiedzieć, czy ktoś, kogo znamy, używa Tindera. I bez względu na to, jakie one są, razem z Look How It’s Done powiemy Ci jak się dowiedzieć, czy ktoś ma konto na Tinderze a my pomożemy Ci krok po kroku znaleźć profile, nawet bez posiadania konta.

Jak mogę sprawdzić, czy profil Tinder jest aktywny?

Usunięcie konta na Tinderze może być długim procesem i nie zawsze zakończy się sukcesem, ponieważ Możliwe, że zostanie ponownie aktywowany po wprowadzeniu odpowiednich danych. Na szczęście istnieje metoda, która pozwala użytkownikom dowiedzieć się, czy ich konto zostało pomyślnie usunięte.

To jest bardzo proste, nie musimy wchodzić z aplikacji Tinder, ale ze strony internetowej. Nie powinniśmy też rozpoczynać sesji, ponieważ ryzykujemy jej ponowne uruchomienie. Co musimy zrobić, aby wiedzieć, czy konto jest aktywne, to:

  1. Wprowadź naszą przeglądarkę internetową, Google lub dowolną z naszych preferencji, z telefonu komórkowego lub komputera. W wyszukiwarce musimy napisać imię + Tinder. Na przykład: Anna Maria Tinder.
  2. W wynikach zobaczymy wszystkie dostępne profile Tindera o tej lub podobnej nazwie. Będziemy musieli przejrzeć każdy z nich, aby upewnić się, czy jest to ten, którego szukamy.
  3. Sprawdźmy również w sekcji zdjęć, czy możesz znaleźć niektóre zdjęcia, które publikujemy na naszym profilu Tinder. W przypadku, gdy konto pozostanie aktywne i jeśli chcemy się go na zawsze pozbyć, będziemy musieli usunąć konto Tinder, tym razem na stałe.

Jak mogę dowiedzieć się, czy ktoś ma konto na Tinderze, mając profil?

Jak już wspomnieliśmy, znalezienie kogoś na Tinderze przez własny profil nie jest tak łatwe, jak byśmy tego chcieli. Niemniej jednak, Dokonując pewnych zmian, możemy ułatwić zadanie.

Musimy zacząć od dostosowania odległości, na której naszym zdaniem można znaleźć tę osobę, z minimum 2 kilometrami i maksymalną odległością, którą uważamy za dzielącą nas poza wirtualną przestrzenią. Weź pod uwagę, że im krótsza przybliżona odległość, tym łatwiej będzie znaleźć osobę, której szukamy.

Jak znaleźć kogoś z Facebooka na Tinder

W przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, Tinder oferuje swoim użytkownikom dużą prywatność, ponieważ wiele stron randkowych jest zaprojektowanych. O ile na Facebooku łatwo jest dowiedzieć się, czy dana osoba ma konto (chyba że użytkownik aktywuje wszystkie opcje prywatności), o tyle na Tinderze sprawa jest bardziej skomplikowana.

Chociaż opcje takie jak dostosuj odległość, wspólne hobby, wybierz preferowaną płeć lub filtruj według przedziału wiekowego może się przydać, nie gwarantuje to, że znajdziemy profil na Tinderze kogoś, kogo znamy.

Możemy jednak skorzystać z aplikacji, która ułatwi wyszukiwanie: Znajomy przesuń, narzędzie zaprojektowane specjalnie do śledzenia profilu Tindera używanego przez Twoich znajomych z Facebooka.

najlepsze narzędzie do znalezienia kogoś na krzesiwie

To, co robi FriendSwipe, to korzystanie z funkcji Tinder Social, aby łączyć osoby korzystające z sieci w celu poznania nowych ludzi, bez konieczności szukania partnera.

Podobnie musimy skonfigurować wyszukiwanie w przedziale wiekowym, w którym znajduje się poszukiwana osoba i upewnić się, że nasz profil jest zarejestrowany pod preferowaną płcią tej osoby.

Jeśli nasze poszukiwania się nie powiodły, można to wytłumaczyć tym, że dana osoba znajduje się w większej odległości niż dostosowana lub nie mieści się w wybranym przez Ciebie przedziale wiekowym.

Możliwe też, że ta osoba używa Tinder Gold, płatna wersja oferująca większą prywatność swoim użytkownikom. Albo po prostu nie używasz dzisiaj Tindera.

Jakie jest najlepsze narzędzie do znalezienia kogoś na Tinderze bez rejestracji?

Cheaterbuster oferuje najlepszą usługę wyszukiwania na Tinder bez konieczności rejestracji. Dzięki niemu możesz filtrować wyszukiwanie według danych osoby. Ta usługa jest prywatna i aby z niej skorzystać, musimy uiścić opłatę w wysokości 6,99 €.

Możesz wejść tutaj aby dowiedzieć się więcej o tym narzędziu. Ich strona jest w całości po angielsku, ale jest bardzo intuicyjna i poradzimy sobie z tym bez problemu.

dołącz do naszego kanału telegram