Skip to content

Jak sformatować, twardy reset, przywrócić lub przywrócić ustawienia fabryczne telefonu komórkowego Huawei

9 de marzec de 2022

Użytkowników terminali Huawei jest wielu, w związku z czym należy również zwracać uwagę na wątpliwości, jakie mogą mieć na uwadze w odniesieniu do działania swoich urządzeń. Jedna z częstych wątpliwości dotyczy tego, jak sformatuj telefon, wykonaj twardy reset lub przywróć ustawienia fabryczne nasz Huawei. I jest to, że ten proces jest skuteczny w rozwiązywaniu wielu problemów, takich jak między innymi odblokowanie telefonu Huawei, który jest zablokowany hasłem lub kontem Google.

Poza tym nie możemy zapomnieć o tym, że jeśli chodzi o terminale Huawei, podobnie jak w każdej innej firmie na świecie, po pewnym czasie możemy zacząć doświadczać wszelkiego rodzaju problemów w tym zakresie. Ciekawe jest to, że wiele z tych wad sami możemy je pokonać po prostu podejmując trochę wysiłku we właściwym czasie.

W tym konkretnym artykule nauczymy Cię, jak sformatować telefon komórkowy Huawei. I choć prawdą jest, że każdy może wybrać ten, który preferuje, istnieją na to trzy skuteczne metody, które: można zastosować na wszystkich urządzeniach Huawei. W każdym razie i jak zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej całej zawartości przed kontynuowaniem samouczka, aby uniknąć utraty zawartości.

Ponowne uruchamianie naszego Huawei

Cóż, w pierwszej kolejności mówimy o prostym ponownym uruchomieniu Huawei. Co bez wątpienia pomoże usunąć wszystkie pozostałe elementy które gromadzą się na urządzeniu w wyniku codziennego użytkowania. Z drugiej strony, jeśli to nie działa zgodnie z oczekiwaniami, musisz wiedzieć, że możesz również przywrócić ustawienia fabryczne lub twardy reset na swoim Huawei, pomijając nieco bardziej skomplikowane problemy.

  • Zaczynamy od łatwy reset huawei, dla którego przede wszystkim należy nacisnąć i przytrzymać przycisk on/off przez co najmniej 5 sekund
  • Po kilku chwilach zobaczysz menu z trzema opcjami i oczywiście będziesz musiał wybrać ten, aby ponownie uruchomić terminal

Jeśli wykonałeś najprostszy restart terminala Huawei, widzisz, że nadal ma te same problemy z działaniem, co wcześniej, to co powinieneś zrobić, to przejść do przywrócenie ustawień fabrycznych huawei, co też nie jest skomplikowane.

Jak sformatować lub przywrócić fabrykę? telefon komórkowy Huawei?

Kolejna sztuczka do sformatowania lub przywrócenia fabrycznego terminala Huawei ma związek z sformatuj go z trybu odzyskiwania. Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, to wyłączyć urządzenie. Następnie musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski zwiększania głośności razem z przyciskiem zasilania przez kilka sekund. Następnie naciskaj klawisz zwiększania głośności, aż pojawi się ikona EMUI i samego trybu odzyskiwania. W nim, aby się poruszać, możesz nacisnąć klawisze głośności i potwierdzić przyciskiem zasilania.

Aby zakończyć twardy reset Huawei w trybie odzyskiwania, następną rzeczą, którą musisz zrobić, to postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się w samym procesie. Następnie musisz nacisnąć Wyczyść pamięć podręczną / Reset do ustawień fabrycznych i potwierdź przyciskiem zasilania. Ten krok zajmie kilka minut. Kiedy skończysz, musisz wrócić do menu głównego i kliknąć Reboot System Now. Poczekaj, aż się zakończy i poinformuj, że został pomyślnie zresetowany.

zresetuj fabrykę komputera

W drugim przypadku również jest to możliwe zresetuj urządzenie mobilne Huawei z menu.

  • Przede wszystkim musimyra ustawienia w naszym menu.
  • potem idziemy do przeszukuj między zakładkami ogólnymi a wszystkimi zakładkamia my wybierzemy drugą.
  • Wśród wszystkich niech wybierz opcję tworzenia kopii zapasowej i przywrócić.
  • Po wejściu do tej sekcji zobaczysz, że znajdziemy opcję przywrócenia danych fabrycznych.
  • Następną rzeczą jest naciśnięcie przycisku przycisk resetowania telefonu.
  • Pojawi się wtedy komunikat ostrzegawczy, który powie nam, jaką zawartość stracimy, i zarekomenduje zrobić kopię zapasową.
  • Wreszcie potwierdzamy akcjęponownie naciskając przycisk resetowania telefonu.
  • Zakończono proces, w którym Huawei uruchomi się ponownie wiele problemów zostało już rozwiązanych.

I w końcu, jeśli powyższe metody Cię nie przekonują, co powinieneś zrobić, to flashować terminal Huawei. Możesz to zrobić za pomocą pliku update.app na oficjalnej stronie Huawei lub za pomocą SP Flash Tool, jeśli Twój telefon ma procesor MTK.

Te procedury są przydatne gdy nasz telefon ma problemy z ładowaniem aplikacji, zawiesza się, ma wirusa, którego nie można usunąć lub po prostu się włącza i zawiesza się i nie wychodzi poza logo.

dołącz do naszego kanału telegram