Skip to content

Jak sformatować telefon komórkowy z odzyskiwaniem w języku chińskim – przywracanie chińskiego twardego resetu (przykład)

24 de marzec de 2021

W tym artykule dowiesz się, jak sformatować telefon komórkowy z funkcją odzyskiwania w języku chińskim – Przywracanie twardego resetu w języku chińskim w kilku krokach i z pełnym wyjaśnieniem, abyś mógł to zrobić bez konieczności wizyty u specjalisty.

Obecnie możemy dostać na rynek urządzenia mobilne pochodzenia chińskiego, to znaczy ich system operacyjny jest dubbingowany na język hiszpański, ale w jego sprzęcie znajdujemy go w Język chiński lub japoński a jeśli nie znasz języka, jest to bardzo normalne, że nie rozumieją procesu i wykonanie w nim formatowania jest skomplikowane.

Są też bardziej rozpoznawalne marki, takie jak Huawei, które również są pochodzenia chińskiego, ale reset lub twardy reset telefonu Huawei przedstawia różne kroki tym urządzeniom znacznie mniej rozpoznawalnych marek na rynku.

Weź pod uwagę podczas formatowania lub twardego resetowania telefonu komórkowego

Musimy pamiętać, że formatowanie jest korzystne nie tylko w nagłych wypadkach, ponieważ jakiś błąd lub zmiana nie została dobrze zaakceptowana przez system operacyjny, ale także użyj formatowania jako głębokiego czyszczenia naszego telefonu komórkowego to też dobry pomysł.

Przed całkowitym przejściem do odzyskiwania telefonu komórkowego możesz uruchom ponownie lub przywróć system Android do ustawień fabrycznych z ustawień tego samego urządzenia, przedstawia to łatwiejszą opcję do wykonania i może być rozwiązaniem Twojego problemu.

Pamiętaj, że musisz zapisać wszystkie ważne informacje na komputerze lub zarejestrować je w Google, aby nie stracić nic ważnego podczas formatowania.

Krok po kroku możemy nauczyć Cię, jak bez problemu wykonać formatowanie na telefonie komórkowym pochodzenia chińskiego lub japońskiego z objaśnieniami graficznymi, abyś mógł lepiej zrozumieć koncepcję i poprowadzić Cię przez każdy punkt dogłębnie, a tym samym osiągnąć sukces w formatowanie urządzenia mobilnego.

Jak sformatować telefon komórkowy za pomocą chińskiego odzyskiwania?

 1. Aby rozpocząć, musimy całkowicie wyłączyć nasze urządzenie mobilne, aby zarządzać odzyskiwaniem.
 2. Następnie włączymy go ponownie opcją odzyskiwania, odbywa się to poprzez naciśnięcie tych przycisków: Zwiększenie głośności> Zmniejszenie głośności> Przycisk strony głównej.
 3. Jeśli przez te zbiegi okoliczności zobaczą, że nie mogą tego zrobić, ponieważ te klucze nie działają na ich telefonie komórkowym, możemy uzyskać dostęp do przeglądarki i wyszukać informacje, aby wprowadzić odzyskiwanie urządzenia z marką i modelem.
 4. Po przytrzymaniu go przez kilka sekund zobaczysz, że ekran włączy się, ale w trybie odzyskiwania.
 5. W menu, które oferuje im urządzenie, będą mieli opcje wyboru formatu urządzenia.opcje odzyskiwania
 6. Wybierając opcję „Restart” że zrobimy to za pomocą klawiszy głośności, w górę iw dół.
 7. Aby potwierdzić opcję, wystarczy nacisnąć klawisz zasilania na naszym urządzeniu.
 8. W przypadku przypadkowego naciśnięcia opcji możemy cofnąć się naciskając przycisk zwiększania głośności i tym samym powrócić do poprzedniego menu, aby wybrać odpowiednią opcję.
 9. Aby odzyskać chińskie lub japońskie urządzenie, musimy wybrać opcję, która kończy się na „EMMC”.
 10. kroki, aby ponownie uruchomić Androida
 11. Aby móc rozpocząć odzyskiwanie, wystarczy nacisnąć przycisk „Włączony” i tym samym potwierdź działanie.
 12. zrestartuj telefon komórkowy
 13. Zobaczysz, jak urządzenie mobilne wyłączy się ponownie wykonując całkowity restart, w innych modelach będziesz musiał to potwierdzić naciskając najpierw opcję „I to jest” a następnie przycisk zasilania, aby się wyłączył, a ponowne uruchomienie rozpoczęło się w celu rozpoczęcia formatowania.
 14. Po zakończeniu odzyskiwania możemy zobaczyć, jak urządzenie się zrestartuje iw ten sposób uzyskamy formatowanie urządzenia i ekran główny będzie wyglądał tak, jakby był właśnie zakupiony, będziesz musiał ponownie umieścić swoje dane.

Oto, jak łatwo możemy osiągnąć formatowanie urządzenia mobilnego z odzyskiwaniem w języku chińskim lub japońskimMusimy tylko pamiętać, że nie powinni zapominać o zapisaniu wszelkich niezbędnych treści, a następnie wyjąć kartę pamięci SD, ponieważ możemy ryzykować, że wpłynie to na.

Alternatywą do wypróbowania jest sformatowanie telefonu komórkowego z Androidem z komputera, w ten sposób masz inne opcje, ponieważ chińskie urządzenia mogą mieć różne i wiele rozwiązań podczas stosowania twardego resetu.

Po ponownym zresetowaniu systemu operacyjnego Android na urządzeniu chińskim jest prawdopodobne, że sklep Google Play nie jest dostępny, istnieją dodatkowe kroki, aby zainstalować Google Play w dowolnej marce, aby w pełni cieszyć się urządzeniem ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi na tej platformie .

dołącz do naszego kanału telegram