Skip to content

Jak rozmawiać na Facebooku bez pobierania lub instalowania komunikatora na telefonie komórkowym Czy to możliwe?

15 de kwiecień de 2021

Facebook to jedna z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych na całym świecie. Jej celem jest wspieranie udostępniać treści multimedialne przez to bez większego wysiłku.

Korzystają z niego miliony ludzi na całym świecie, co pozwala nie tylko na wirtualną rozrywkę, ale także daje możliwość poznania nieznanego. To sprawia, że ​​jest tak zabawny, że możemy spędzać przy nim nawet godziny Bez nas zdajemy sobie sprawę.

Inną z najbardziej atrakcyjnych cech jest jego zdolność do ustanawiać wirtualne łącza. Ma funkcję czatowania z innymi użytkownikami Facebooka, niezależnie od tego, czy są dodani jako przyjaciele na platformie Facebook.

Oprócz możliwości zezwalaj na wiadomości tekstowe bezpośrednio między użytkownikami z aplikacji lub oficjalnej strony na Facebooku, oferuje również możliwość wysyłania wiadomości głosowych, tak prostych jak wysłanie wiadomości tekstowej. Oprócz tego możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo.

Aby osiągnąć lepszą komunikację między użytkownikami Platforma Facebook Powstało rozszerzenie czatu na Facebooku, jest to aplikacja Facebook Messenger.

Jak działa aplikacja Facebook Messenger?

Facebook Messenger to aplikacja do przesyłania wiadomości na Facebooku. Zostało to pierwotnie opublikowane w 2008 roku jako Czat na Facebooku. Facebook przez lata opracował kilka niezależnych aplikacji w swoim systemie komunikacyjnym, dostępnych dla różnych systemów operacyjnych.

Zrobiono to, aby użytkownicy mogli pobrać każdy z nich niezależnie do oryginalnej aplikacji Facebook. Aplikacja Messenger lub Facebook Messenger umożliwia swoim użytkownikom komunikację za pomocą wiadomości tekstowych, połączeń głosowych, połączeń wideo, między zaledwie dwoma użytkownikami lub w grupie.

Chociaż jest to aplikacja do przesyłania wiadomości, Messenger umożliwia swoim użytkownikom działanie różne gry wybrany do tej aplikacji. W rzeczywistości aplikacja Messenger ma tak wiele funkcji, że zaniemówilibyśmy, zanim je wszystkie opisalibyśmy.

Aplikacja Messenger jest obecnie dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz systemem operacyjnym iOS. W ten sam sposób ma aktualizację, która umożliwia jej używanie na komputerach z systemem operacyjnym Windows i systemem operacyjnym macOS.

Ponieważ Messenger jest niezależny od Facebooka, możliwe jest używanie aplikacji Messenger z rozszerzeniem inne konto do naszego konta na Facebooku, musimy tylko użyć naszego numeru telefonu lub adresu e-mail innego niż ten, który zarejestrowaliśmy na Facebooku, aby ponownie otrzymać kod potwierdzający.

Jak korzystać z Messengera?

Aby móc korzystać z funkcji Messengera wystarczy pobrać aplikację lub wejść na oficjalną stronę internetową, zalogować się na swoje konto na Facebooku lub założyć kolejne konto podając swój numer telefonu lub adres e-mail, w przypadku tego ostatniego musi to być różni się od konta użytkownika na Facebooku.

Aplikację można znaleźć w pliku biblioteki aplikacji naszego urządzenia. Po pobraniu uzyskujemy do niego dostęp i klikamy kartę czatu. Tutaj możemy zobaczyć wszystkie istniejące rozmowy, na wypadek gdybyś chciał wejść do jednej z nich.

Jeśli chcemy rozpocząć nową rozmowę, musimy kliknąć ikonę ołówka na arkuszu znajdującym się w górnej części ekranu, następnie wybieramy odbiorcę lub odbiorców, jeśli chcemy wyślij wiadomość grupową.

Pod polem tekstowym będą dostępne opcje wykonywania innych czynności w ramach czatu, takich jak między innymi wysyłanie notatek głosowych, wysyłanie obrazów lub zdjęć z galerii urządzenia, z którego uruchamiasz aplikację. Możesz również sprawdzić status Twojej wiadomości.

telefon z komunikatorem

Czy można rozmawiać na Facebooku bez pobierania lub instalowania Messengera na telefonie komórkowym?

Z pewnością jest to możliwe czatuj na Facebooku bez pobierania lub instalowania Messengera na telefonie komórkowymistnieją inne alternatywy. Jednym z nich jest to, że możemy otworzyć Messengera z przeglądarki internetowej naszego urządzenia, przejrzeć wiadomość lub zrobić inne rzeczy, a następnie zamknąć tę zakładkę. Możesz to również zrobić za pomocą swojego konta na Facebooku, uzyskując dostęp do oficjalnej strony na Facebooku.

Inną alternatywą jest użycie Facebook LiteJest podobny do zwykłego Facebooka, ale zawiera system przesyłania wiadomości, taki jak Messenger. Aby z tego skorzystać, jeśli musisz to zrobić za pomocą swojego konta na Facebooku.