Skip to content

Jak przywrócić ostatnią sesję otwartych stron w Google Chrome

26 de luty de 2021

Wszyscy, którzy surfują po Internecie, w pewnym momencie przez pomyłkę zamknęliśmy przeglądarkę; Może to wywołać panikę, jeśli mamy otwarte jakieś ważne okna, ponieważ utrata wszystkiego może być dużym problemem.

Ale nie martw się, są bardzo proste sposoby na przywrócenie ostatniej sesji przeglądarki; ten post cię nauczy jak przywrócić ostatnią sesję otwartych stron w Google Chrome. Jeśli więc masz kłopoty, ponieważ przypadkowo zamknąłeś przeglądarkę, postępuj zgodnie z radami zawartymi w tym samouczku i łatwo przywróć wszystkie okna.

Należy zauważyć, że możesz uruchomić Chrome jako gość lub możesz to również zrobić za pomocą swojego konta Google, aby móc przywrócić sesję, to znaczy proces można zakończyć na dwa sposoby.

Kroki, aby przywrócić ostatnią sesję stron otwartych w Google Chrome

Istnieją trzy proste i szybkie metody odzyskiwania wszystkich stron, które zostały przez pomyłkę zamknięte w przeglądarce Google Chrome. Te metody sprawdzają historię, kombinację klawiszy i kliknięcie prawym przyciskiem myszy; Następnie pokażemy Ci krok po kroku, jak korzystać z każdej metody:

 1. Otwórz ponownie przeglądarkę i przejdź do prawego górnego rogu i kliknij ikonę dostosowywania programu; ta opcja jest reprezentowana przez trzy punkty poziomy.
 2. Zostanie wyświetlone menu, w którym zobaczysz opcję „Rekord”Po najechaniu kursorem myszy na tę opcję zostanie wyświetlone podmenu, w którym zobaczysz wszystkie okna, które zostały niedawno zamknięte.
 3. Kliknij stronę internetową, którą chcesz ponownie otworzyć; i natychmiast się otworzy.
 1. Otwórz ponownie przeglądarkę Google Chrome.
 2. W przeglądarce nacisnąć jednocześnie klucze Zmiana (ikona obrysowanej strzałki skierowanej w górę) + Ctrl (kontrola) + T działa to na komputerze PC z dowolną wersją systemu operacyjnego Windows. Aby użyć tej metody na komputerze Mac, musisz jednocześnie nacisnąć klawisze Shift + Command + T.
 3. Twoja przeglądarka natychmiast otworzy omyłkowo zamknięte karty w nowym oknie.

Ta metoda jest bardzo łatwa w użyciu, a także bardzo praktyczna, ponieważ jeśli będziesz ją naciskać kombinacja klawiszy (Windows Shift + Ctrl + T lub Mac Shift + Command + T); Strony internetowe, które odwiedziłeś i zamknąłeś przed zamknięciem sesji, będą nadal odzyskiwane, ale odzyskasz tylko ostatnie 10 wizyt. Jednak to nie zadziała, jeśli przeglądasz prywatnie w trybie incognito.

 1. Otwórz ponownie przeglądarkę Google Chrome.
 2. Na nowej karcie przesuń kursor myszy na górę przeglądarki i kliknij prawym przyciskiem myszy w pustym miejscu po prawej stronie nowej karty. Ważne jest, aby znajdował się u góry przeglądarki, tuż obok symbolu plusa (+).
 3. Po wyświetleniu menu wybierz «Otwórz ponownie zamkniętą kartę».
 4. Następnie pojawią się karty, które zostały zamknięte przez pomyłkę.

Dzięki tej metodzie możesz wykonać ten sam proces 10 razy, a dziesięć ostatnio odwiedzonych stron otworzy się, dzięki czemu odzyskasz wszystko, co przypadkowo zamknąłeś.

Jak automatycznie przywrócić ostatnią sesję otwartych stron w Google Chrome?

 1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome.
 2. Przejdź do prawego górnego rogu i kliknij ikonę pliku trzy punkty pionowe, które reprezentują opcję dostosowywania programu.
 3. Natychmiast otworzy się menu rozwijane, kliknij opcję „Oprawa”.
 4. Teraz na ekranie zobaczysz szereg opcji konfiguracji przeglądarki, poszukaj sekcji «Strona główna».
 5. W tym nagłówku zaznacz pole «Kontynuuj sesję od miejsca, w którym ją zostawiłeś» (możesz też powiedzieć „Kontynuuj, bo zostawiłem wszystko przed zamknięciem”); następnie za każdym razem, gdy otworzysz przeglądarkę Google Chrome, automatycznie przywróci karty, które pozostawiłeś otwarte podczas ostatniej sesji.

Pamiętaj, że jeśli zamkniesz przeglądarkę bezpośrednio, to znaczy, jeśli przez pomyłkę klikniesz X, który znajduje się w prawym górnym rogu; karty, których używałeś w tej sesji, zostaną przywrócone po następnym otwarciu przeglądarki. Jednak nie stanie się to, jeśli zamkniesz przeglądarkę karta po karcie.

Przypominamy również, że możliwe jest nie tylko odzyskanie stron, które zamykamy, ale także ta przeglądarka pozwala nam odzyskać usuniętą historię wyszukiwania.

wyszukiwanie chrome

Google Chrome cieszy się wielkim prestiżem na całym świecie; dlatego jest to przeglądarka najczęściej używana przez tysiące użytkowników, którzy korzystają z oferowanych przez nią zalet.

W tym samouczku nauczyłeś się tego w kilku prostych krokach przywrócić ostatnią sesję stron otwieranych w Google Chrome; nie musisz się już martwić, jeśli przez pomyłkę zamkniesz przeglądarkę.