Skip to content

Jak przyspieszyć lub zwiększyć prędkość transmisji danych i przyspieszyć sygnał lub połączenie internetowe 3G w systemie Android?

22 de maj de 2022

Chociaż prawdą jest, że większość smartfonów dostępnych obecnie na rynku jest kompatybilna z sieciami 4G LTE, wielu użytkowników nadal ma starsze, które korzystają z Dostępne sieci 3G. Są nawet tacy, którzy mają terminale z 4G LTE, wolą korzystać z sieci 3G, ponieważ nie wymagają tak dużej prędkości i nie chcą wydawać więcej niż oczekiwano na koniec miesiąca.

W każdym razie, jeśli zwykle korzystasz z mobilnych połączeń internetowych typu 3G, powinieneś wiedzieć, że jest wiele sposobów, sztuczek, aby nazwać je czymś, co pozwoli ci je wykonać sieci działają znacznie szybciej. Konkretnie, idea tego artykułu ma związek z nauczeniem kilku sztuczek, aby przyspieszyć 4G lub 3G, które naszym zdaniem będą bardzo pomocne, gdy działa zbyt wolno.

Zobaczysz nawet, że jest to samouczek, z którego każdy może skorzystać, ponieważ w zasadzie nauczymy Cię jednych z najlepszych darmowych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play dla przyspieszyć mobilną sieć 3G. W tym celu wymienimy maksymalnie trzy alternatywy, które obecnie uważamy za jedne z najlepszych, chociaż jak zwykle zalecamy również szukanie innych, jeśli to konieczne.

Aplikacje przyspieszające sygnał 3G

OpenSignal (pobierz)

Jeśli chodzi o aplikacje, które pozwalają nam zwiększyć szybkość naszych sieci komórkowych, to trzeba powiedzieć, że minęło już sporo czasu OpenSignal Jest to jedna z najlepszych opcji, jakie oferuje nam Sklep Google Play. Został opracowany, aby uzyskać dostęp do pobliskich punktów emisji sygnału, zwiększając przepustowość naszego połączenia, ale bądź ostrożny, ponieważ również zużywa dużo baterii.

Internet Speed ​​​​Booster (pobierz)

Jeśli chcesz znacznie zwiększyć szybkość połączenia internetowego w Androidzie, musisz wiedzieć, że jest kilka lepszych aplikacji niż Wzmacniacz prędkości Internetu wewnątrz magazynu tego sprzętu. Wśród mocnych stron tej platformy należy wspomnieć, że jest ona naprawdę łatwa w użyciu, a ponadto nie wymaga zrootowania naszego urządzenia ani niczego w tym rodzaju.

Stabilizator połączenia (pobierz)

Przechodzimy do trzeciej opcji, którą naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w ramach tego segmentu, a konkretnie do aplikacji o nazwie Połączenie stabilizatora wspomagającego, co pozwala uniknąć niestabilności sieci. Co do reszty, należy zauważyć, że zrootowany telefon komórkowy będzie nam potrzebny w Twoim przypadku, chociaż jeśli jesteśmy ekspertami, będziemy w stanie wyciągnąć z niego znacznie więcej niż poprzednie.przyspieszyć prędkość transmisji danych

Premia za test prędkości (pobierz)

Premia za test prędkości to ostatnia z aplikacji przyspieszających sieci komórkowe, którą naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę, ponieważ jest również bezpłatna, ale działa w celu pomiaru szybkości naszego połączenia. Wykonuje szereg kontroli działania sieci, zarówno w przypadku przesyłania, jak i pobierania treści, dzięki czemu wiemy, czy powinniśmy korzystać z poprzednich, czy nie.

Najlepsze aplikacje przyspieszające działanie Twojego telefonu z systemem Android

Wyjaśniliśmy już, jak możesz Wykorzystaj w pełni swój sygnał 3G lub 4G na swoim telefonie z Androidem; przygotuj się, bo powiemy Ci, jak możesz przyspieszyć działanie swojego sprzętu, w ten sposób maksymalnie wykorzystasz sygnał, który udało Ci się zoptymalizować. Nie przegap najlepszych aplikacje, które przyspieszą pracę Twojego telefonu.

  • Uniwersalna skrzynka narzędziowa: dzięki tej aplikacji będziesz mógł zwiększyć wydajność swojego telefonu komórkowego, daje ona między innymi możliwość usunięcia mniej używanych aplikacji, pamięci podręcznej, bezużytecznych plików; oprócz funkcji poprawiających wydajność baterii i wiele więcej.
  • Środek czyszczący Nox: oprócz zoptymalizuj urządzenie za pomocą zarządzania aplikacjami, pamięć podręczna i pliki; Oferuje również opcję chłodzenia procesora, dzięki czemu zużycie energii jest mniejsze, a telefon działa szybko.
  • Wzmacniacz: oferuje zarządzanie aplikacjami, optymalizację pamięci i redukcję zużycia baterii, będąc jednym z najczęściej używanych obecnie przez użytkowników.

Czy znasz najlepsze aplikacje dla popraw sygnał 4G i 3G swojego telefonu komórkowego z systemem Androidwraz z tymi, które pomogą Ci zoptymalizować działanie, sprawią, że Twój zespół będzie szybszy i wydajniejszy. Nie przegap tej okazji i wypróbuj je wszystkie.

dołącz do naszego kanału telegram