Skip to content

Jak przesyłać zdjęcia i filmy na Instagram z telefonu komórkowego bez utraty jakości?

28 de listopad de 2021

Jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie jest Instagram. Ta sieć społecznościowa koncentruje się głównie na świecie urządzeń mobilnych. Przesyłanie filmów i zdjęć jest bardzo łatwe, Problem polega na tym, że podobnie jak w przypadku innych portali społecznościowych i aplikacji, podczas przesyłania zdjęcia traci ono na jakości. Dziś dowiesz się, jak przesyłać zdjęcia i filmy na Instagram z telefonu komórkowego w wysokiej jakości.

Na Instagramie wielu użytkowników zwykle robi różne zdjęcia i umieszcza je w swojej historii, ale nie wiedzą, kto je widzi. Informujemy, że są na to sposoby i dzięki temu wiemy, ile i które osoby widzą Twoje opublikowane historie.

Jeśli chcesz dowiedz się więcej o Instagramie i sztuczki, które ta sieć społecznościowa przygotowała dla Ciebie i użytkowników Apple z ich iPhonem. Powinieneś wiedzieć, że mają dość i powinieneś odkryć je w naszych tematach.

Jak przesyłać zdjęcia i filmy na Instagram z telefonu komórkowego bez utraty jakości

Jak wgrać zdjęcia na Instagram?

Jest wiele osób, które wrzucają zdjęcia na Instagram, a gdy już je opublikowali, zdają sobie sprawę, że jakość nie jest taka, jak oczekiwano, w wielu przypadkach obwiniany jest aparat telefonu, ale to nie jest powód złej jakości zdjęcia.

Chodzi o to, że aby prześlij zdjęcie lub film dobrej jakości, konieczne jest skorzystanie z aplikacji aparatu urządzenia mobilnego, czyli nie musisz robić zdjęcia z Instagrama, ale musisz to zrobić z aplikacji aparatu, a następnie przejść do serwisu społecznościowego i wgrać swoje zdjęcie patrząc za to w galerii urządzenia mobilnego.

Kiedy robisz filmy lub robisz zdjęcia z aplikacji Instagram, obniża to ostateczną jakość robionego zdjęcia lub filmu, dlatego jest polecany użyj aplikacji aparatu mobilnego.

Krótko mówiąc, najlepszym sposobem na przesłanie zdjęcia o wysokiej jakości jest biorąc to prosto z aparatu a nie z aplikacji iz poprawną konfiguracją.

Dodatkowo, jeśli chcesz dodać jakiś filtr do zdjęcia, to polecam użyć innej aplikacji, aby móc to zrobić, ponieważ w ten sposób stracisz mniej jakości, ponieważ Instagram, stosując filtry, również obniża jakość zdjęcia.

Krótko mówiąc, powinieneś używać sieci społecznościowej tylko do przesyłania zdjęć i nic więcej, reszta to: zrób zdjęcie, edytuj je itp. Wszystko to z aplikacjami innych firm lub w przypadku, gdy możesz go edytować za pomocą komputera, znacznie lepiej.

Jak publikować filmy na Instagramie?

Aby móc przesyłać i publikować filmy, to samo dzieje się ze zdjęciami. Podczas nagrywania ich za pomocą aplikacji Instagram ich jakość drastycznie spada, uzyskując niepożądane rezultaty. Dlatego zalecamy również, abyś mógł użyj bezpośredniej aplikacji aparatu ze smartfona, a następnie bez problemów prześlij swój film do sieci społecznościowej.

Istnieje wiele aplikacji, które z różnych powodów zmuszane są do obniżania jakości i rozmiaru zdjęcia. Na przykład, gdy wyślemy wideo lub zdjęcie przez WhatsApp oczywiście jakość i rozmiar są znacznie zmniejszone.

jak przesyłać wysokiej jakości filmy na Instagram

Dzieje się tak, aby dane wysłane i odebrane znacznie szybciej, co jest doceniane, gdy nie można połączyć się z Wi-Fi, ponieważ nie tylko szybciej pobiera dane, ale także zużywa ich mniej.

Dlatego wiele aplikacji podejmuje decyzję o: obniżyć jakość swoich zdjęć ponieważ we wszystkich nie jest tak, że wpływa to tak notorycznie na końcową jakość.

Polecamy, kiedy tylko możesz zaktualizuj swoją aplikację Instagram do najnowszej wersji, jeśli Twój smartfon nie robi tego automatycznie. Możesz to zrobić szybko i bezpiecznie z dowolnej platformy, niezależnie od tego, czy jest to Android czy iOS. Dzięki temu będziesz mieć wszystkie zalety i aktualizacje, które daje ta aplikacja.

Jeśli przypadkiem zgubiłeś hasło lub nie pamiętasz nazwy użytkownika. Możesz odzyskać wszystko ze strony głównej platformy w sekcji z napisem Nie pamiętasz hasła logowania?

dołącz do naszego kanału telegram