Skip to content

Jak przesyłać strumieniowo gry na Facebooku za pomocą Streamlabs OBS — skonfiguruj oprogramowanie

22 de styczeń de 2022

W czasach kwarantanny bardzo modne stało się, co ma związek z przesyłanie strumieniowe wideo przez internet. W obrębie Facebooka było wielu influencerów, którzy zaczęli często występować na żywo i stało się to bardzo modne. Strumienie mogą dotyczyć wielu tematów, ale najbardziej wyróżniają się gry.

Jeśli ktoś chce szybko zaistnieć na Facebooku, wystarczy: zagraj w konkretną grę i przesyłaj strumieniowo zawartość swoich gier. Wkrótce pokażemy, jak skonfigurować Stream OBS, aby przesyłać strumieniowo na Facebooku, jak zapraszać inne osoby do Facebook Live i nie tylko.

Jak skonfigurować Stream OBS, aby Facebook umożliwiał rozpoczęcie bezpośredniego?

Stream OBS to klasa aplikacji, która pomaga w strumieniowe przesyłanie wideo online i jest również całkowicie darmowy. Ten typ aplikacji jest bardzo przydatny, gdy chcesz transmitować filmy z jakiejś gry na platformie cyfrowej, takiej jak Facebook.

taka aplikacja, możesz go używać na swoim komputerze lub jeśli nie na telefonie komórkowym bez żadnych niedogodności. Teraz skomplikowana część nie dotyczy instalacji tej aplikacji, ale jest związana z konfiguracją Stream OBS do przesyłania strumieniowego na Facebooku.

Przed wyjazdem do skonfigurować Stream OBS na żywo na Facebooku, musisz przejść do dostosowania scen OBS.

Ustawienia sceny OBS

ten Konfiguracja SPO jest to coś, co jest potrzebne, aby transmisję można było zobaczyć w całości i bez problemów w jej ramach. Zwróć uwagę na to, co musisz zrobić, aby skonfigurować te sceny:

 1. Włącz urządzenie.
 2. Otwórz aplikację „Stream OBS”.
 3. Znajdź opcję „Sceny OBS” i wybierz ją.
 4. Wybierz scenę, którą chcesz transmitować.
 5. Wybierz nazwę, którą będzie nosić scena.
 6. Aby zakończyć, kliknij OK.

Kiedy skończysz konfigurować tego rodzaju rzeczy, możesz zobaczyć, jak nagrywana jest transmisja na żywo, aby stworzyć profesjonalne wideo. Jeśli lubisz transmitować transmisje na żywo innych ludzi, a jeśli nie rzeczy takie jak mecze, nagranie fragmentu tego wideo może: być bardzo przydatne dla niektórych rzeczy.

Ponadto, jeśli chcesz wyemitować jeden ze swoich filmów, które są już nagrane na YouTube, możesz to zrobić w kilku krokach. Zatem, będziesz w stanie dać się rozpoznać zarówno na Facebooku, jak i YouTube.

Co należy zrobić, aby „przesyłać strumieniowo” nową grę na Facebooku za pomocą Streamlabs OBS?

Skonfiguruj Streamlabs OBS na zrób bezpośredni na facebooku To coś, co można zrobić na różne sposoby. Najwygodniej to zrobić z komputera:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową.
 2. Przejdź do opcji wykonywania Lives.
 3. W różnych opcjach wybierz tę, która mówi „Wyjście”.
 4. Wybierz koder, którym będzie „Streamlabs OBS”.
 5. Wybierz szybkość transmisji.
 6. Wybierz ustawienie 2, jeśli chodzi o interwały klatek.
 7. Aby zakończyć, zapisz zmiany i naciśnij „Wideo”.

osoba robi coś na swoim komputerze

Tak to jest Streamlabs OBS jest skonfigurowany tworzyć życie gier na Facebooku. Za każdym razem, gdy chcesz zrobić Live na Facebooku za pomocą usług Streamlabs OBS, będziesz musiał postępować zgodnie z powyższym procesem.

Należy zauważyć, że jeśli chcesz poznać więcej aplikacji, które pomogą Ci w strumieniowaniu wideo na żywo, możesz wyszukać w Google lub wyświetl listy aplikacji Podobny.

Jak zaprosić ludzi na żywo na Facebooku za pomocą Streamlabs OBS?

Kiedy masz już gotową transmisję na Facebooku, musisz zaprosić osoby, które chcesz na ten Live. Robienie tego typu rzeczy jest niezwykle proste, wystarczy weź łącze transmisyjne i wyślij go wszystkim, których chcesz.

Kiedy wyślij tego typu linki do osób, które chcesz, mogą zobaczyć Twój Live, jeśli wprowadzą link w swojej przeglądarce internetowej lub w samej aplikacji Facebook. Aby wszystko działało wydajniej, zaleca się wysłanie tego linku przez Facebook Messenger.

osoba oglądająca czas na zegarze

Jak długo może trwać gra na Facebooku ze Streamlabs OBS?

Podczas korzystania ze Streamlabs OBS istnieje znaczne ograniczenie dotyczące Lives na Facebooku. Ten limit wynosi około 12 godzin, czyli twoje życie może trwać jeden znaczna ilość pożywki dzień co byłoby tymi 12 godzinami. Bardzo trudno jest wytrzymać 12 godzin gry bez zmęczenia.

Jeśli jednak Twój Live osiągnie 12 godzin transmisji, platforma Facebook od razu go przetnie. Jeśli twoja transmisja została odcięta i nadal musiałeś pokazać pewne rzeczy, nie martw się, po prostu musisz stworzyć nową transmisję i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram