Skip to content

Jak przesyłać filmy na YouTube z mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a bez utraty jakości krok po kroku?

26 de grudzień de 2021

Jedną z najpopularniejszych obecnie sieci społecznościowych, chociaż nie narodziła się jako jedna, jest YouTube. Gdzie możemy iść w górę i znaleźć jednego? szeroka gama filmów wszelkiego rodzaju.

Ekskluzywne treści tworzone przez osoby takie jak Ty, które wiedzą poświęcają się temu, aby żyć lub po prostu jako hobby, niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w tej dziedzinie, czy dopiero zaczynasz i chcesz stworzyć i skonfigurować swój kanał od podstaw, aby móc zacząć przesyłać własne treści.

Oprócz wyszukiwania filmów dokumentalnych, seriali, filmów, filmów krótkometrażowych, kanałów telewizyjnych, kanałów o treści humorystycznej, horroru, suspensu, działalności przestępczej, zdarzeń paranormalnych, w skrócie, w kilku słowach absolutnie wszystko.

Jeśli jesteś jedną z osób, które pracują na YouTube, z pewnością chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin i generować większy ruch, więc szukasz sposobu, aby nawet przesyłać filmy z telefonu komórkowego, nie martw się, powiemy Ci jak to zrobić.

Jak przesłać film do YouTube z telefonu krok po kroku

 • Przesyłanie filmu do YouTube z telefonu komórkowego nie jest wcale skomplikowane, wszystko, co musisz mieć, to stabilne połączenie internetowe, zalecamy do tego 4G lub Wifi. Oprócz Chrome pobranego na urządzenie mobilne i oczywiście konto YouTube.
 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć Chrome, wejść na YouTube i zalogować się tak, jak na komputerze.
 • To, co zrobisz, to spójrz na prawą stronę, u góry ekranu znajduje się opcja „Ustawienia”.
 • Teraz musisz iść tam, gdzie jest napisane „Informacje ogólne„I w tym miejscu znajdziemy opcję, która mówi” Opłaty mobilne „w tym miejscu musisz mieć e-mail powiązany z twoim urządzeniem.
 • Następnie otwierasz wiadomość e-mail z telefonu komórkowego i masz filmy do przesłania do YouTube.

Jak w prosty sposób przesyłać filmy do YouTube.

Inną opcją jest zrobienie tego też z przeglądarki ponieważ aplikacja na Androida nie pozwala nam przesyłać filmów. Najprostszym sposobem, w jaki możesz to zrobić, jest otwarcie przeglądarki i zrobienie tego z tego miejsca.

To, co powinieneś zrobić z Chrome, to przejdź do części ustawień, w prawym górnym rogu, w miejscu, w którym są linie, po tym naciśnięciu przycisku, w którym jest napisane „Poproś o wersję na komputer” lub podobne, a YouTube załaduje się tak, jakby był na komputerze, w ten sposób korzystamy z sieci i możemy załadować filmy, które Ty wcześniej edytowane .

przesyłanie aplikacji na system Android

YouTube przesyłaj filmy ze smartfona krok po kroku

Możesz nagrać nowy film lub wybrać istniejący, który już edytowałeś, przeglądałeś i przesyłałeś przez aplikację YouTube dla Android:

 1. Uzyskaj dostęp do swojego kanału w aplikacji YouTube.
 2. U dołu aplikacji kliknij Utwórz.
 3. Nagraj nowy film lub wybierz jeden z galerii.
 4. Dodaj tytuł (maksymalnie 100 znaków) i opis (maksymalnie 5000 znaków) do filmu.
 5. Użyj ulepszeń (opcjonalnie):
 6. Dodaj filtr do filmu.
 7. Przeciągnij krawędzie białego pola, które pojawi się pod filmem, aby je wyciąć.
 8. Wybierz „Tak, to jest treść stworzona dla dzieci” lub „Nie, to nie jest treść stworzona dla dzieci”, aby wybrać odbiorców. Jeśli masz pytania, zapoznaj się z tym artykułem w Centrum pomocy.
 9. Naciśnij PRZEŚLIJ, aby opublikować wideo.

Nagrywaj filmy na YouTube z telefonu komórkowego

Podczas tworzenia filmów na YouTube za pomocą telefonu komórkowego ważne jest, aby kontrolować wibracje i drgania. Zostawimy Ci wskazówki, które musisz wziąć pod uwagę, kiedy nagrywaj blogi wideo za pomocą telefonu komórkowego.

– Zachowaj stabilność

Aby Twoje ujęcie było piękne i płynne, oprzyj telefon komórkowy na poręczy, stole lub w innym miejscu, w którym może się trzymać stabilnie podczas nagrywania. Jeśli masz statyw do telefonu komórkowego lub kij do selfie znacznie lepiej.

– Daj się usłyszeć!

Masz wiele do powiedzenia, więc musisz się upewnić, że ludzie dobrze cię słuchają Telefony komórkowe zwykle nie wyróżniają się jakością wbudowanego mikrofonu, dlatego najlepiej jest nagrywać w miejscu, w którym nie ma dużego hałasu w otoczeniu.

Najlepiej zaopatrzyć się w zewnętrzny mikrofon do nagrywania głosu podczas vlogowania na telefonie komórkowym i noś go w kieszeni, dzięki czemu możesz się lepiej słyszeć, bez problemów.

Przesyłanie filmów do YouTube z telefonu komórkowego nie jest wcale skomplikowane, jedyną rzeczą jest to, że wiele osób uważa, że ​​nie jest to możliwe właśnie dlatego, że od aplikacja czasami nie może być, ale to nie znaczy, że nie możemy ich przesłać, po prostu musimy znaleźć sposób, aby to zrobić, zawsze jest jeden.

Powiedz nam, jakie filmy przesłałeś do YouTube i jakie masz wrażenia z tego robienia z telefonu komórkowegoPonadto, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw je w komentarzach poniżej, a my nie będziemy próbować na nie odpowiadać.

dołącz do naszego kanału telegram