Skip to content

Jak przekonwertować plik VCE do formatu PDF za darmo online z telefonu komórkowego lub komputera?

8 de lipiec de 2021

Wielu z nas ma odbył kursy certyfikacyjnen IT, abyśmy mogli przystąpić do tych egzaminów i zdobyć pożądane certyfikaty, na których możemy budować naszą karierę IT. Wiele firm używa tego modelu do certyfikacji swoich pracowników technicznych z Microsoft, Cisco, SeaChange, CompTIA, Nortel i wielu innych.

Wszystkie egzaminy są kontynuowane mniej więcej podobne formaty: siedzisz przy komputerze w sali egzaminacyjnej i odpowiadasz na pytania wielokrotnego wyboru na temat certyfikacji.

Wspólną cechą wielu z tych egzaminów jest to, że zostały opracowane przy użyciu wizualnego oprogramowania do egzaminów certyfikacyjnych i używane pliki VCE. Istnieje dobrze prosperująca społeczność, która polega na udostępnianiu tych egzaminów, aby ludzie mogli się do nich przygotować.

Jeśli jednak dostaniesz kopię egzaminu, lub masz testy praktyczne w formacie VCE i chciałbyś więcej czytać materiału testowego, pliki nie są dla ciebie zbyt przydatne. Aby móc je przeczytać, musisz mieć oprogramowanie do egzaminów certyfikacyjnych wizualnych, które jest drogie – nie warte inwestycji tylko po to, aby przeczytać kilka testów.

Ale poczekaj! ¿Czy wiesz, że możesz konwertować pliki VCE do formatu PDF?? Cóż, możesz! W tym artykule przeprowadzę Cię przez kolejne etapy korzystania z powszechnie dostępnych narzędzi do konwersji plików VCE na PDF, są też aplikacje do konwersji Twoich plików.

Jak przekonwertować VCE na PDF?

CutePDF to oprogramowanie komputerowe, które może przekonwertować plik VCE na plik PDF. W tym celu musisz pobrać i zainstalować oprogramowanie CuteODF i również program VCE Designer w twoim systemie.

 • Ściągnij SłodkiePDF
 • Przejdź do strony internetowej SłodkiePDF aby pobrać oprogramowanie za darmo.
 • A następnie zainstaluj go na swoim PC.
 • Otworzyć Projekt VCEponownie wydrukuj do PDF
 • Następnie otwórz Projektant VCE na komputerze i kliknij kartę „Plik”.
 • Wybierz „Drukuj”, a następnie wybierz „SłodkiePDF„w opcji” Nazwa „.
 • Potem możesz nadać cechy osobiste właściwości, jak chcesz.
 • Kliknij „Akceptować” kiedy będziesz gotowy.
 • Jego plik VCE zostanie przekonwertowany do formatu PDF w ciągu kilku sekund.

Najlepszy edytor PDF dla użytkowników Windows i Mac

PDFelement jest jednym z najlepszych oprogramowanie pdf, za pomocą którego można edytować, opisywać, wykonywać częściowe konwersje i redagować plik PDF.

To oprogramowanie jest kompletne rozwiązanie PDF na każdą potrzebę a także może zaspokoić potrzeby Twojej firmy. Poza tym możesz uzyskać dostęp do elastycznych opcji zmiennych narzędzi tego oprogramowania i może konwertować pliki do formatu PDF w kilka sekund, możesz także przekonwertować plik PDF na JPG lub przekonwertować go na eBook.

okna edytora pdf

Może zdobywać punkty Pliki PDF i dołącz kilka niestandardowych stempli lub możesz podświetlić, podkreślić i przekreślić niektóre części zgodnie z własnymi potrzebami.

Możesz zatrzymać swoje Plik PDF chroniony hasłem zabezpieczyć i szybko wstawić swój podpis cyfrowy.
Możesz także edytować plik PDF i redagować pliki lub usunąć swoje dane osobowe z dokumentu.

 • Poza tym możesz wstawić nagłówek i stopkę strona w PDF
 • Możesz połączyć wiele plików w różnych formatach w jeden Tylko plik PDF

Narzędzia do konwersji VCE na PDF z Windows 10

Egzaminy certyfikacyjne IT online Są czymś bardzo pożądanym dla osób, które chcą zrobić karierę w tej dziedzinie, jednak coś, co przytłacza wielu, to format tych egzaminów, którym zwykle jest VCE. Ten format egzaminu certyfikacyjnego wizualnego jest obecnie powszechnie używany.

Jednak w systemach Windows można go odczytać, ale kosztem bardzo drogiego oprogramowania, jednak można go łatwo przekonwertować do formatu PDF. Można to zrobić, pobierając dwa programy, które pozwolą na zmianę formatu, które są Projektant VCE i CutePDF.

Z Projektant VCE Możesz otwierać pliki w formacie VCE i po otwarciu poszukaj zakładki „plik”, po otwarciu wybierz plik VCE i kliknij opcję drukowania. Gdy to zrobisz, dają opcję CutePDF, aby wyciąć i ułożyć obraz, aby zapisać go w formacie PDF.

Gdy wszystko się skończy, możesz przejrzeć plik pdf Ogólnie bez problemu stało się to przydatne dla tych, którzy chcą zweryfikować egzaminy certyfikacyjne. Dzięki temu użytkownicy systemu Windows mogą wygodnie uzyskiwać dostęp do tego typu plików