Skip to content

Jak przekonwertować dźwięk na MP3 online i bez programów? -PC i telefon komórkowy

29 de listopad de 2021

Pliki audio można znaleźć w różnych formatach, czasami te audio w różnych formatach można otworzyć za pomocą dowolnego odtwarzacza audio. Ale istnieją inne audio, które mają nieco dziwny format, który nie wszystkie odtwarzacze audio są w stanie odtworzyć. W takich przypadkach jedyne, co można zrobić, to przekonwertować dźwięk na MP3.

Istnieją setki programów do konwersji dźwięku z nieznanych formatów do formatu MP3. Pokażemy Ci wkrótce jak przekonwertować dźwięk w dowolnym formacie do MP3 online bez używania programów, a tym bardziej bez aplikacji. Wymienione procesy można zastosować zarówno na telefonach komórkowych, jak i na komputerach.

Jak należy przekonwertować pliki audio na MP3 z „Konwertera audio online”?

Online Audio Converter to uznana strona internetowa, dzięki której możesz bez problemu konwertować audio online. Dzięki tej stronie możesz również uzyskać dźwięk z filmów, aby użyć ich w innych filmach lub wyślij go przez aplikację do obsługi wiadomości migawka jak Telegram lub WhatsApp.

Proces konwersji dźwięku z dowolnego formatu na MP3 za pomocą tego narzędzia online jest bardzo prosty. Zwróć uwagę na każdy z etapów tego procesu:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową swojego komputera lub telefonu komórkowego
 2. Wejdź na stronę Online Audio Converter
 3. Wybierz opcję „Otwórz pliki”
 4. Wybierz format, w którym chcesz wyeksportować dźwięk. W tym przypadku będzie to MP3
 5. Po wybraniu formatu, w którym umieścisz dźwięk, zdecyduj, w jakiej jakości chcesz go wyeksportować.
 6. Najwyższe jakości to 196 kb na sekundę i 320 kb na sekundę, możesz wybrać jedną z tych dwóch.
 7. Wybierając jakość, w jakiej wyeksportujesz dźwięk, jedyne, co pozostało do zrobienia, to przewinąć w dół i wybrać opcję „Konwertuj”

Jeśli nie wiesz, z tym narzędzie do konwersji dźwięku online, możesz konwertować notatki WhatsApp na MP3, kiedy tylko chcesz.

Jak zmienić format pliku audio w 'Konwersji audio online’?

Z narzędzie online Audio Online Convert, możesz zmienić format na plik audio, modyfikując drugą opcję. W Internecie zobaczysz formaty MP3, format dzwonka dla iPhone’a, M4A i FLAC. Ponadto, klikając opcję „Więcej”, zobaczysz format MP2 i format AMR.

Wybierając jeden z formatów, który się tam pojawia, a następnie naciskając opcję 3 „Konwertuj”, format zostanie zmieniony na wybrany przez Ciebie dźwięk. Należy zauważyć, że dzięki CapCut możesz również wyodrębnić dźwięk z filmów, a dzięki tej aplikacji nie musisz mieć połączenia z Internetem.

Jak korzystać z „Convertio”, aby zmienić format plików audio z telefonu komórkowego lub komputera?

dziewczyna przy komputerze

„Convertio” to platforma internetowa, na której możesz konwertować audio, pliki, filmy, prezentacje, obrazy, czcionki, dokumenty, a nawet książki elektroniczne. Ta platforma może być używany do konwersji audioW tym celu należy nacisnąć opcję „Konwertuj” i wybrać sekcję „Konwerter audio”. Kiedy tam jesteś, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Naciśnij opcję z napisem „Wybierz pliki”
 2. Wybierz dźwięk, który chcesz przekonwertować
 3. Wybierz format, w którym chcesz przekonwertować dźwięk (będzie to MP3)
 4. Na koniec wybierz czerwoną opcję „Konwertuj” i poczekaj, aż sieć przetworzy przekonwertowany dźwięk

Jedną z najlepszych rzeczy na stronie internetowej „Convertio” jest różnorodność formatów. Z Convertio możesz przekształć dźwięk do formatów:

 • OGA
 • WV
 • CAF
 • AC3
 • AU
 • GSM
 • MP2
 • M4A
 • FLAC
 • Waw
 • OPUS i wiele innych

Właśnie dlatego ludzie wolą „Convertio”, aby przekształcić swoje audio. Ważne jest, abyś wiedział, że z programem Format Factory w przypadku komputerów istnieje również możliwość konwersji audio bez połączenia z Internetem.

Jakich innych konwerterów online możesz użyć do zmiany formatu swoich plików audio?

„Audio Online Convert” i „Convertio” nie są jedynymi platformami używanymi do konwersja plików audio w innym formacie. Jeśli okaże się, że te dwie strony do konwersji dźwięku, które zostały wymienione powyżej, są zbyt kłopotliwe, po prostu wybierz opcję „Zamzar” lub „Aconvert”.

Konwerter „Zamzar”

logo zamzara

„Zamzar” to witryna podobna do „Convertio”, z której można konwertować inne typy plików, takie jak wideo, PDF, Word i wideo. Aby wejść audio są przekształcane na tej stronie internetowej jeśli wybierzesz opcję „Konwersja audio”. Stamtąd możesz nie tylko konwertować audio do MP3, ale także audio w formatach takich jak WAV, FLAC i M4A.

Bezpłatna strona „Aconvert”

„Aconvert” to strona bardzo podobna do wspomnianych wcześniej. Pasuje również do konwersji filmów, plików PDF, obrazów i dokumentów. W jego menu znajduje się sekcja do konwersji audio. W tej sekcji musisz tylko umieścić plik, wybierz jakość, w jakiej chcesz wyeksportować dźwięk i format, który w nim umieścisz.

Jak zmienić format dźwięku z panelu sterowania komputera z systemem Windows 10?

Na panelu komputer z systemem operacyjnym Windows 10 Nie możesz zmienić formatu dźwięku, ale możesz zmienić rozszerzenie. Jednak sama zmiana rozszerzenia nie zmieni formatu. Musisz więc wejść na jedną z wyżej wymienionych stron internetowych lub użyć programu takiego jak Format Factory.

dołącz do naszego kanału telegram