Skip to content

Jak poznać zużycie Internetu, danych i połączeń w Jazztel Móvil poprzez wiadomość lub połączenie?

14 de kwiecień de 2022

W Hiszpanii wszyscy użytkownicy urządzeń smartfony mają usługi niektórych operatorów i oczywiście wielu z nich jest naprawdę dobrze znanych, jak na przykład w przypadku Jazztel Móvil.

Przy tej szczególnej okazji i po udzieleniu wszelkiego rodzaju informacji o użytkowaniu dla klientów Movistar, Orange i Vodafone, żeby wymienić tylko kilka, chcemy zwrócić uwagę na Użytkownicy Jazztel.

Rzeczywiście wiemy, że wielu z tych, którzy liczą na Jazztel jako Twój operator komórkowyzamierzają szczegółowo poznać swoje wydatki z telefonem, aby uniknąć konieczności płacenia więcej pod koniec miesiąca, co zawsze jest irytujące.

W tym sensie, jeśli chcesz znać zużycie danych i połączenia w Jazztel Móvil, musisz tylko postępuj zgodnie z tym samouczkiem które zamierzamy opisać.

Czym jest Jazztel i jakie ma zalety?

Jazztel to jedna z marek usługowych telekomunikacja pod którym działa Orange Hiszpania. Oferuje usługi telefonii stacjonarnej, komórkowej, internetu (światłowód i 4G) oraz telewizji (Orange TV) w Hiszpanii.

Wcześniej była to spółka holdingowa dla firm z sektora telekomunikacyjnego tworzona przez spółkę Hiszpański Jazz Telecom SAU. oraz jej angielski rodzic z siedzibą w Londynie, Jazztel Plc.

Ponadto posiadała licencję wirtualnego operatora komórkowego, znanego komercyjnie jako Jazzcard Móvil, który oferował usługi telefonii komórkowej i Internetu, korzystając z wynajmij siatkę z Orange Hiszpania.

Jakie masz korzyści z Jazztel

Światłowód 100Mb

 • 1 linia komórkowa
 • nielimitowane minuty
 • 20 GB
 • 39,95 €/miesiąc
 • VAT i opłata liniowa z VAT
  Cena ostateczna

Światłowód 100Mb

 • 2 linie komórkowe
 • nielimitowane minuty
 • 10 GB do udostępnienia
 • 39,95 €/miesiąc
 • VAT i opłata liniowa z VAT
 • Cena ostateczna

Tylko światłowód 600Mb

 • 36,95 €/miesiąc
 • 29,95 €/miesiąc
 • VAT i opłata liniowa z VAT
  Cena ostateczna

Uzupełnij swoją stawkę o dodatkowe linie komórkowe z nielimitowanymi połączeniami

 • 20 GB
 • 12 €/miesiąc
 • 5 GB
 • 8 €/miesiąc

inteligentne gigabajty

Dołączony WOLNY w swojej stawce. Jeśli masz resztki, dzielisz się nimi. Udostępnij gigabajty swojej stawki innym wierszom umowy, kiedy tylko tego potrzebujesz, możesz nawet ją zaprogramować.

Jeśli ich nie używasz, gromadzisz je

Zgromadź koncerty że nie wydałeś jeden miesiąc na korzystanie z nich w następnym miesiącu. Dzięki temu nie marnujesz pieniędzy i możesz bez problemu kontynuować przeglądanie.

Jak widać, masz Jazztel przynosi wiele korzyści i jest dostępny w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Teraz, jeśli jesteś już użytkownikiem, ale chcesz zrezygnować z subskrypcji Jazztel, sposób na to jest również prosty, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Jazztel ma dla wszystkich swoich klientów z specjalnie opracowane numery aby móc poznać zużycie megabajtów Internetu i połączeń lub innych usług, które mamy.

Jest to dość podstawowy ślad, więc za pomocą tylko dwóch podstawowych poleceń zawsze będziesz zdobędziemy informacje które twierdzimy jako klienci Jazztel Móvil.

Liczby, aby poznać nasze wydatki na Jazztel

*169# i naciśnij klawisz połączenia

Chociaż, jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieją dwa polecenia lub liczby, które musimy wziąć pod uwagę, aby uzyskać informacje o naszych wydatkach jako klientów Jazztel, w pierwszej kolejności zatrzymamy się na „*169# i naciśnij klawisz połączenia”, czyli tym, którego należy użyć, aby poznać koniec cyklu rozliczeniowego, np. ile wydaliśmy w miesiącu na rozmowy, roaming, SMS-y itp.

Następnie, oczywiście, w zależności od rodzaju usługi, którą zakontraktowałeś z ludźmi w Jazztel, komunikat, który pojawi się po skontaktuj się z podanym numeremponieważ na przykład jeśli masz nieograniczoną stawkę, powinieneś przeczytać coś takiego:

„Twoje bieżące zużycie od ostatniego dnia 15 wynosi 0,00 euro. zniżki i podatki nie zawarty. Przybliżone zużycie w roamingu”.

wspomnij o planach wynajmu wiadomości

*167# i naciśnij klawisz połączenia

Druga możliwość poznania szczegółów korzystania z naszej usługi Jazztel ma związek z „*167# i naciśnij klawisz połączenia”, jak widać odmianę poprzedniej opcji, całkiem podobną, prawdę mówiąc.

Tworząc tę ​​kombinację, poznasz również cykl rozliczeniowy dodając kolejno MB które zostawiliśmy dostępne z naszego vouchera internetowego.

Niektóre wiadomości, które możemy otrzymać, robiąc to druga kombinacja mają do czynienia z następującymi kwestiami: Masz 530 MB stawki ryczałtowej do następnego dnia 14” lub „860 MB stawki ryczałtowej jest dostępne do następnego dnia 22”.

Więc uzyskasz o tym doskonały szczegół, a w ten sposób będziesz miał możliwość aby wiedzieć, jaki margines pozostało od tego momentu.

Czy w prosty sposób mogłeś sprawdzić swoje dane, połączenia i zużycie internetu w Jazztel?

dołącz do naszego kanału telegram