Skip to content

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji usług Jazztel online?

22 de luty de 2021

W sektorze telekomunikacyjnym Jazztel to firma, która zyskała nienaganną reputację. Twoja uwaga na konsumenta i jakość ich usług Uczynili z niego jednego z wielkich pionierów w branży. Jednak podejmując decyzję o anulowaniu usług Jazztel online, należy wykonać szereg czynności.

Jeśli chcesz zmienić firmę lub zamierzasz się przeprowadzić zrezygnować z usług Jazztel ważne jest, aby aplikować prawidłowo. Wszystko będzie zależeć od środków, których użyjesz do anulowania usługi lub od tego, czy masz nadal obowiązującą umowę na czas nieokreślony. Procedura może wydawać się bardzo uciążliwa, ale można ją rozwiązać, postępując zgodnie z procedurą krok po kroku.

Anuluj usługę Jazztel online

Ze względów bezpieczeństwa Jazztel nie zezwala na prośbę o wypisanie się z usługi online, aby uniknąć kradzieży tożsamości. Jednak dodali możliwość robienia zapytanie e-mailowe.

Wysłać e-maila do [email protected] wraz z danymi osobowymi, imieniem lub nazwiskiem, numerem telefonu i zdjęciem zeskanowanego dowodu osobistego lub zrób dobre zdjęcie z telefonu komórkowego. Dodaj kontaktowy numer telefonu, aby mogli się z Tobą skontaktować i potwierdzić Twoją tożsamość.

Anuluj usługę Jazztel telefonicznie

Czy on jest metoda zwykle zalecana przez Jazztel za bycie najszybszym i oferowanie indywidualnej uwagi każdemu klientowi. Oprócz uzyskania szybszej odpowiedzi i będą w stanie szczegółowo wyjaśnić, jak anulować usługę w zależności od rodzaju umowy.

  • Kiedy dzwonisz z telefonu komórkowego operatora Jazztel wybierz 1565. Rozmowa jest bezpłatna.
  • Gdy dzwonisz od innego operatora, zadzwoń pod numer 640001565. Połączenie jest płatne.
  • W przypadku dzwonienia z zagranicy nie zapomnij podać numeru kierunkowego kraju +349114011565. Jest to również usługa płatna.

Zadzwoń z Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 22:00. Musisz poinformować operatora, że ​​chcesz zrezygnować z usługi, a on zrobi wszystko, co w jego mocy, aby Ci pomóc, jeśli powodem, dla którego chcesz wypowiedzieć umowę, jest incydent.

Pod koniec umowy będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość i dane umowy. W takim przypadku jest to zalecane mieć pod ręką wszystkie dane związane z usługą, a także Twoje dane identyfikacyjne.

Gdy Twoja prośba zostanie rozpatrzona, wyznaczają maksymalny okres 24 godziny, więc możesz się wycofać w tym czasie anulowania usługi Jazztel. Anulowanie usługi następuje maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Anuluj usługę ze stałą umową

Nawet mając umowę serwisową, istnieje możliwość definitywnego zerwania umowy z firmą, ale na pewno trzeba zapłacić dodatkowe pieniądze za naruszenie umowy. Firma nie może zmusić Cię do utrzymania usługi przez czas trwania umowy na stałe, ale może zażądać jakiejś rekompensaty.

Kwota do zapłaty będzie zależeć od liczbę pozostałych miesięcy wypełnić w umowie na czas nieokreślony. Im większa liczba miesięcy, które musisz jeszcze spełnić, tym większą kwotę będziesz musiał zapłacić.

Dostarcz urządzenia Jazztel

Dodano do tego musisz zapłacić koszt routera, który kosztuje 69,95 euro za standardowe urządzenia i 99,95 euro za urządzenia premium, chyba że go zwrócisz.

Zwróć router Jazztel

Po zakończeniu umowy należy zwrócić urządzenia, takie jak router. Jeśli miałeś również usługę telewizyjną, musisz zwrot dekoderów TV.

Po udzieleniu odpowiedzi na Twoją prośbę będziesz mieć 15 dni roboczych na zwrot urządzeń. Poinformują Cię za pomocą wiadomości tekstowej na Twój telefon komórkowy, jak postępować w procesie zwrotu.

Urządzenia można dostarczyć do sklepu Pomarańczowy. Dostarczaj tylko urządzenia z dokumentem tożsamości, a otrzymasz dokument potwierdzający dokonanie dostawy, a następnie możesz poprosić o innego dostawcę usług internetowych.

W przypadku, gdy nie możesz przywieźć urządzeń do sklepu, zawsze masz możliwość zadzwonienia do firmy, która wyśle ​​kuriera po odebranie urządzeń.

dołącz do naszego kanału telegram