Skip to content

Jak anulować subskrypcję lub zakończyć umowę w MásMovil? – Łatwo i szybko (przykład)

23 de luty de 2021

Witaj ponownie! Przygotowaliśmy mały przewodnik, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby móc zrezygnować z subskrypcji lub sfinalizuj umowę w MásMovil szybko i łatwo. Użytkownicy bardzo często szukają firm telefon komórkowy które oferują wiele ofert i korzyści.

Często jednak zdarza się, że po jakimś czasie użytkownicy decydują się na odejście od firmy mobilnej, na przykład wypisując się z Orange. Dzieje się tak, gdy chcą szukać lepszych alternatyw na obecnym rynku.

Dlatego firmy telefoniczne zawsze oferują coraz większe rabaty, w przeciwnym razie ryzykują utratę dużej liczby klientów.

Od razu przewidujemy, że proces ten będzie bardzo łatwy do wykonania, więc nie powinieneś się zbytnio martwić. W tym poście pokażemy Ci szczegółowo, jak możesz wypisać się z MásMovil na oba sposoby.

Instrukcje zakończenia umowy w MásMovil z telefonu

Z drugiej strony, jeśli nie wiesz, informujemy, że jaktosie.pl wyjaśnia, jak anulować usługi Jazztel. Ale potem pokażemy ci, jak to zrobić w przypadku MásMovil.

Na początku proces może być nieco uciążliwy, ponieważ musisz czekać, aż zespół obsługi klienta odbierze telefon, co może zająć wiele godzin. Zalecamy jednak wypróbowanie tego, ponieważ po udzieleniu odpowiedzi na Twoją prośbę procedura anulowania subskrypcji postępuje bardzo szybko.

  • Na początek należy zadzwonić pod jeden z poniższych numerów telefonów: 2373 (w przypadku, gdy dzwonisz z telefonu komórkowego, jest to również bezpłatne) lub 911 333 333 (jeśli dzwonisz z numeru innego operatora, ale musisz zapłacić).
  • Kiedy jesteś leczony, musisz poprosić o kontakt z zespołem zajmującym się wypisem.
  • Gdy skontaktujesz się z tym zespołem, musisz zażądać natychmiastowego rozwiązania umowy MásMovil. Aby to zrobić, musisz podać informacje o swoim koncie, to znaczy numer telefonu i swoją tożsamość, aby mogli przeprowadzić odpowiednią weryfikację.
  • Należy również pamiętać, że obsługa klienta trwa od poniedziałku do niedzieli, od 9 rano do 11 w nocy.
  • Z drugiej strony, gdy zażądasz anulowania konta, musisz poczekać co najmniej 2 dni robocze, aby proces zaczął obowiązywać.
  • Sprytny! W ten sposób sfinalizujesz już umowę w MoreMovil poprawnie z telefonu komórkowego.

Co zrobić, aby wypisać się z przeglądarki

Następnie pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby to zrobić zakończyć umowę w MásMovil w zaciszu swojej przeglądarki ulubiony, jest to również dość prosty proces, którego wykonanie nie zajmie więcej niż 5 minut.

  • Aby rozpocząć, musisz podać swoje konto e-mail powiązane z usługą i wysłać e-mail na następujący adres: [email protected] W temacie e-maila musisz wpisać numer, który chcesz zrezygnować z subskrypcji MásMovil.
  • Następnie w treści wiadomości e-mail należy ponownie wprowadzić numer telefonu, a także podać krótkie wyjaśnienie swojej sprawy.
  • Po kilku godzinach zespół obsługi klienta operatora MásMovil odpowie, wskazując dokumenty, które należy wysłać, aby zrealizować żądanie. Musisz po prostu zastosować się do listu ze wszystkimi instrukcjami zawartymi w tym e-mailu.

naciskając telefon komórkowy, aby zadzwonić

  • Tak więc, po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów, musisz poczekać co najmniej dwa dni robocze na zakończenie całego procesu. Jednak w niektórych przypadkach procedura wypisz się z MásMovil Można go ukończyć w ciągu jednego dnia, ale będzie to zależeć od zespołu obsługi klienta MásMovil.

Skończyliśmy już! Przed wyjazdem informujemy, że możesz również wypowiedzieć umowę na linię Yoigo. Jeśli te informacje były dla Ciebie przydatne, pamiętaj, aby udostępnić je wszystkim swoim kontaktom za pośrednictwem sieci społecznościowych. Do zobaczenia w następnej części!

dołącz do naszego kanału telegram