Skip to content

Jak anulować linie komórkowe, stacjonarne oraz usługi światłowodowe i internetowe od MasMóvil przez Internet, pocztę lub telefon?

16 de sierpień de 2022

Chociaż prawdą jest, że gdy pomyślimy o głównych firmach telefonicznych na terytorium Hiszpanii, pierwsze przychodzą mi na myśl Vodafone, Orange i Movistar, To nie znaczy, że nie ma innych.

W rzeczywistości w segmencie niskich kosztów pojawiły się takie, które zaczęły zdobywać ogromną liczbę użytkowników i jednym z najlepszych w tej dziedzinie jest MásMóvilpodpis, który nadaje nazwę grupie, której jest częścią.

Główną zaletą usługi tej firmy jest to, że działa ona z niemal taką samą jakością jak wyżej wymienione, chociaż dając nam znacznie tańsze planydostępne dla wszystkich użytkowników.

Wśród obecnych zalet MásMóvil możemy wymienić mobilne łącza danych, ADSL, a nawet światłowody, więc absolutnie żadnego z produktów, których moglibyśmy się spodziewać, nie brakuje.

Jak w przypadku każdej firmy z tej branży, nie możemy stracić z oczu faktu, że więcej niż raz możemy mieć problemy związane z obsługą klienta i inne podobne, demotywujące nas, a nawet możemy chcieć zrezygnować z subskrypcji.

Postaramy się przedstawić Ci rozwiązania bezpośrednio związane z tymi momentami, w których chcesz anulować niektóre z zakontraktowanych usług z tą firmą, wybierając najlepszą stawkę za telefon bez zbędnych wydatków.

Jeśli będziesz kontynuować czytanie, znajdziesz inny krok po kroku, który musisz wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, zarówno w celu anulowania usługi za pomocą jej linie telefoniczne i przez Internet.

A jakby tego było mało, znajdziesz też tutorial, który nauczy Cię, co należy zrobić, aby wypisać się z usługi w ramach tej firmy na wypadek, gdybyś nadal miał trwałość w jej obrębie problem, który często dezorientuje wielu ludzi.

Jak anulować linię MásMovil?

Następnie zaczniemy od idealnego samouczka, który możesz dać pobierz swoją linię MásMóvil przez telefony uwagi firmy:

 • W razie potrzeby zadzwoń pod jeden z poniższych numerów
 1. Jeśli dzwonisz z numeru MásMóvil: 2373
 2. Jeśli dzwonisz z numeru innego operatora: 911 333 333
 3. Jeśli dzwonisz z zagranicy: +34 963 772 373
 • W momencie, gdy odbierają Twój telefon, powiedz im, że chcesz zrezygnować z usługi zakontraktowanej z firmą.
 • Kiedy zostaniesz skierowany do działu anulowania, potwierdź, że zamierzasz kontynuować krok po kroku, wskazując zarówno swój numer telefonu lub klienta, jak i dane dotyczące Twojej tożsamości, o które proszą.
 • Zajmą się weryfikacją Twojej tożsamości

Należy pamiętać, że w przypadku MásMóvil usługa telefoniczna nie działa cały dzień każdego dniawięc musisz komunikować się między rankiem a nocą.

Z drugiej strony firma działa w taki sposób, że: maksymalny okres, w którym jest wykonywany niski to dwa dni robocze.

wypisz się z usługi masmovil

Jak anulować linię MásMovil na stałe online?

Teraz oczywiście, jak to ma miejsce w przypadku większości dzisiejszych procedur, tak jak możemy je wykonać telefonicznie, mamy również możliwość przekazania ich dalej przez Internetw tym przypadku postępując zgodnie z kolejnymi krokami:

 • Z e-maila właściciela linii wyślij e-mail do [email protected], wskazując temat wiadomości, obok numeru usługi, z której chcesz zrezygnować. Dodaj wszystkie szczegóły, które uważasz za ważne
 • Kilka godzin później osoby odpowiedzialne za MásMóvil skontaktuje się z Tobą wskazanie, czy brakuje jakiejkolwiek dokumentacji
 • Jeśli tak, musisz go wysłać, aby dokończyć potwierdzanie swojej tożsamości
 • Gdy to zrobisz, w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych anulowanie zostanie zakończone

Jak zrezygnować z subskrypcji MásMóvil, jeśli mam stały?

Aby wypisać się z MásMovil, jeśli nadal masz stałą pracę w firmie, procedura jest znacznie łatwiejsza, niż moglibyśmy sobie wyobrazić, ponieważ przede wszystkim musimy powtórzyć jeden z dwóch powyższych kroków krok po kroku na co ci wskazaliśmy.

Poza tym musisz wiedzieć, że ilekroć jedna ze stron zerwie umowę o pracę przed jej zakończeniem, nie tylko musimy zapłacić odpowiednie pieniądze do należnych opłat, ale także zwrotu kosztów administracyjnych itp.

W każdym razie ważne jest to, że możesz zrezygnować z subskrypcji usługi MásMóvil nawet jeśli masz z nimi obecną umowę.