Skip to content

Jak poznać nazwę utworu w systemie Windows 10 bez programów

24 de luty de 2021

Czy jest jakiś sposób Jak poznać nazwę utworu w systemie Windows 10 bez używania programów? Spośród wielu cech, które użytkownik chce mieć system operacyjny, może to być zgadywacz.

Gdyby to było możliwe, nie łamalibyśmy sobie głowy, próbując przypomnieć sobie tytuł piosenki, która w kółko rezonuje. Szukamy tego w przeglądarce i nic. Więc tutaj pokażemy, jak ułatwić ten proces, czytaj dalej.

Jak już wiemy, Windows 10 zapewnia to użytkownikom Nowa wersja Oferuje nam aplikacje, które są bardzo łatwe w użyciu i przynoszą nam ogromną satysfakcję. Ale tak jak możemy łatwo i szybko dodawać wtyczki i programy, możemy również odinstalować programy w systemie Windows 10 w ten sam sposób.

Zresztą bardzo wygodnie jest cprzejdź do nowej wersji systemu Windows i móc cieszyć się nowymi atrybutami, które zawiera.

Ale jak mam to zrobić bez korzystania z różnych programów, które istnieją do tego celu, takich jak Shazam, który można pobrać ze Sklepu Play. Ta bardzo rozpoznawalna aplikacja może wskazać wykonawcę, który śpiewa piosenkę, a także jej tytuł.

Jak poznać nazwę piosenki w systemie Windows 10

To, co pokażemy w następnym artykule, to naprawdę bardzo dobra sztuczka, a co najważniejsze, jest bardzo łatwa do wykonania. Będziesz się uczyć jak poznać nazwę utworu w systemie Windows 10 bez korzystania z programów. Dlatego bez dalszej zwłoki zaczniemy od kroków, które musisz podjąć.

Aby system Windows 10 mógł rozpoznać dowolną piosenkę i mógł powiedzieć, kim jest artysta i jak nazywa się piosenka, system operacyjny korzysta z osobistego asystenta o nazwie Cortana. Dzięki niemu możesz pożegnać się na zawsze, nadal używać dowolnego programu, z którego korzystałeś, znać nazwę piosenki, a także jej interpretatora.

Jak używać Cortany, osobistego asystenta systemu Windows

Korzystanie z tego osobistego asystenta jest bardzo proste i każdy może z niego korzystać. Możesz go znaleźć w lewym dolnym rogu pulpitu, obok ikony Start systemu Windows. Tam możesz zobaczyć rodzaj paska z kółkiem i następującymi informacjami Zapytaj mnie o wszystko.

Jeśli zrobisz klip w tym miejscu, do góry zostanie wyświetlone okno z kilkoma opcjami, będziesz miał możliwość napisania lub naciśnięcia ikony w postaci mikrofonu, aby zadać pytanie. Musisz być konkretny w pytaniu, które zamierzasz zadać i musi to być to Co to za piosenka. Aby skorzystać z tego asystenta, musisz umieścić piosenkę, a następnie zadać pytanie.

Możesz umieścić dowolny utwór, użyć dowolnego urządzenia zewnętrznego, ważne jest, aby asystent mógł posłuchać utworu, a następnie zadać pytanie. Następnie asystent pokaże w małym okienku, kto jest tłumaczem i jak nazywa się piosenka, którą właśnie usłyszałeś.

Jak możesz to zobaczyć osobista asystentka o imieniu Cortana ma funkcjonalność i bardzo wysoki stopień skuteczności, powiedzielibyśmy 100%. Nie ma znaczenia, jaką piosenkę chcesz wiedzieć, jak się nazywa lub kto jest tłumaczem. Nie ma też znaczenia gatunek piosenki, czy to salsa, merengue, romantyk, dziecięcy, rock, pop, ballady, ranczery itp.

znać okna piosenek 10

Aby poznać nazwę dowolnej piosenki, ten asystent też nie będzie się przejmował, czy piosenka pochodzi z tej dekady, czy z przeszłości. Jak powiedzieliśmy, odniosła już bardzo duży sukces i jest naprawdę zaskakująca.

Miejmy nadzieję, że ten kreator jest dostępny dla wszystkich regionów, ponieważ tylko wtedy, gdy został wydany, był dostępny tylko dla 9 krajów.

Pożegnaj się z programami do identyfikacji muzyki, które zajmują tylko miejsce na dysku twardym. I zacznij używać tego kreatora, aby zawsze znać nazwę piosenki w systemie Windows 10.

dołącz do naszego kanału telegram