Skip to content

Jak poprawić przywracanie kart podczas otwierania Google Chrome bez spowalniania go

30 de styczeń de 2021

Kiedy jest używany Google Chrome, ale nieoczekiwanie się zamyka, zwykle jest to skomplikowane przywrócić rzęsy były szybko otwierane. Chociaż jest to powszechne działanie, czasami może potrwać dłużej niż oczekiwano.

Zwykle dzieje się tak, gdy masz ich wiele Otwórz karty Google Chrome a platforma nagle się zamyka. Aby przywrócić ostatnią sesję stron otwartych w Google Chrome, proces jest bardzo podobny. Alternatywy mogą się różnić, więc proces wykonywany bez spowalniania przeglądarki Google Chrome można wykonać na różne sposoby.

Jak mogę poprawić przywracanie kart podczas otwierania przeglądarki Google Chrome?

Uzyskaj dostęp do historii

Za każdym razem, gdy odwiedzana jest strona internetowa, dostęp zostanie znaleziony zapisane w historii Natychmiast. To najłatwiejszy sposób na uzyskanie dostępu do zamkniętej karty.

Przywrócenie w takich przypadkach zostanie wykonane natychmiast bez spowalniania platformy Google Chrome. Można to zrobić z urządzenia mobilnego lub z komputera, korzystając z odpowiedniego etui.

Tylko Opcje Google Chrome a następnie umieść kursor w polu „Historia”. Tam możesz zobaczyć co najmniej 10 z ostatnich zamkniętych kart, w przypadku szukania dalszych, możesz kliknąć „Historia” przez chrome: // history /

W ten sposób możesz mieć wszystkie wyszukiwania lub dostęp do stron internetowych, które były. Należy zauważyć, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy nie usuniesz pliku Historia nawigacji.

przywróć karty w Google Chrome

Dodaj karty do zakładek

Ta alternatywa jest prawie zawsze używana do zapisywania ważnych kart lub tych, które zostaną sprawdzone później. Sposób na to jest prosty, po prostu musi być kliknij gwiazdkę, która pojawi się na końcu pola linku.

Gdy to zrobisz, nazwa, którą chcesz umieścić łącze, zostanie umieszczona, a następnie skierowana do folderu, w którym zostanie umieszczony. Następnie kliknij „Gotowy”I tak ta karta zostanie zapisana w zakładkach konta w Google Chrome.

Podejdź bezpośrednio do okna

Po otwarciu Google Chrome, możesz przenieść kursor na górę okna, klikając prawym przyciskiem myszy. Tam zobaczysz opcję „Otwórz ponownie zamkniętą kartę”, W ten sposób natychmiast przywracając daną kartę.

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, możesz użyć poleceń „Ctrl + Shift + T” klawiatura. W ten sposób można przywrócić żądane okna, o ile były one ostatnimi otwórz z Chrome.

karty i narzędzia Google Chrome

Jaki jest cel przywracania kart podczas otwierania przeglądarki Google Chrome?

Odbudowa rzęs działa u tych, którzy mają zamknięte karty Google Chrome przez pomyłkę. W przypadku, gdy komputer lub urządzenie mobilne spowoduje ten błąd, istnieje również przywrócenie z wcześniej ujawnionymi alternatywami.

Proces łatwego odzyskiwania zamkniętych kart jest również zwykle wykonywany za pomocą dodatki lub rozszerzenia platformy. Nie jest to jednak konieczne, gdy Google ma już na to różne sposoby.

Nawet uciekanie się do tych dodatków może prowadzić do czynić zadanie trudniejszym niż jest. Możliwe, że platforma zwalnia lub zakładki nie są przywracane w pożądany sposób.

Zaleca się wziąć pod uwagę, że wyjaśnij, jeśli chcesz przywrócić kartę na później. Dlatego przed zamknięciem można podjąć kroki, aby go zapisać Markery i że nie ma problemów z odzyskiwaniem.

W przypadku nieprzewidzianego zamknięcia, w historii lub w oknie Google Chrome, okna, które były odwiedzane można przywrócić.

dołącz do naszego kanału telegram