Skip to content

Jak ponownie uruchomić lub twardy reset Smartwatch T500?

9 de lipiec de 2021

Dzisiaj każdy chce kupić smartwatch T500, ponieważ są to akcesoria, które ułatwić dużą liczbę zadań.

Różne zadania, które można wykonywać bez wyjmowania urządzenia mobilnego z kieszeni, takie jak dzwonienie lub odpowiadanie na wiadomość, którą można również pobrać do wiadomości tekstowych z różnych aplikacji klawiatury.

Wszystko to za pośrednictwem smartwatcha T500, jednak gdy go używasz i pobierasz aplikacje na swój smartwatch, aby grać lub używać do ćwiczeń. Nadchodzi moment, w którym urządzenie zaczyna działać wolniej już utknąłem.

Dzieje się tak z powodu nagromadzenia aplikacji i funkcji urządzenia, rozwiązaniem tego jest uruchom ponownie urządzenie lub wykonaj twardy reset. Jeśli nie wiesz, nie ma problemu, ponieważ w tym artykule nauczymy Cię, jak łatwo ponownie uruchomić smartwatch.

Jaki jest kod lub hasło wymagane podczas twardego resetu?

Jeśli Twój Smartwatch zaczyna wykazywać usterki lub zaczyna działać wolniej i blokuje się, zaleca się jego ponowne uruchomienie lub zresetowanie urządzenia aby wrócił do stanu fabrycznego. Następnie pokażemy, jak ponownie uruchomić Smartwatch lub wykonać na nim twardy reset.

Uruchom ponownie Smartwatch

Ponowne uruchomienie Smartwatcha może być wykorzystane do rozwiązania problemów dotyczących wydajności urządzenia i zasadniczo składa się z wyłącz i włącz urządzenie. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać prawy przycisk boczny przez określony czas, co spowoduje ponowne uruchomienie urządzenia.

Zresetuj Smartwatch T500

Akcja resetowania spowoduje: zresetuj wszystkie wartości Smartwatcha ponieważ pochodziły z fabryki, dlatego zalecamy zapisanie wszystkich ważnych plików przed ich zresetowaniem.

Aby zresetować Smartwatcha, użyjemy aplikacji telefonu, więc będziesz musiał ją otworzyć i przejść do sekcji ustawień aplikacji. Znajdziesz w nim opcję zresetowania urządzenia, naciśnij na nie i potwierdź czynność, naciskając akceptuj aby rozpocząć resetowanie urządzenia.

Po wykonaniu tej czynności możesz zauważyć, że urządzenie Smartwatch nie zostanie połączone w aplikacji, więc będziesz musiał ponownie połączyć swój smartwatch z telefonem, aby móc z niego korzystać.

Co się stanie po zresetowaniu zegarka do ustawień fabrycznych

Jak sama nazwa dobrze wyraża, podczas resetowania Smartwatcha i przywracania wszystkich jego ustawień do ustawień fabrycznych, usuniesz wszystkie informacje, aplikacje i ustawienia, które były wcześniej na urządzeniu. Ta opcja jest zwykle dobrą alternatywą w przypadku, gdy Twój smartwatch ma problemy z wydajnością.

ustawienia smartwatcha

Czy można go zresetować w ten sam sposób, jeśli Smartwatch T500 jest chiński?

Jeśli nie jesteś pewien oryginalności swojego urządzenia Smartwatch T500 i są szanse, że to chińska replika nie musisz się martwić, ponieważ nadal będziesz potrzebować opcji ponownego uruchomienia i resetowania, aby przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia. Możesz sprawdzić, czy ta akcja znajduje się w opcjach Smartwatcha, czy też bezpośrednio w aplikacji

Co mam zrobić, jeśli mój smartwatch zawiesi się po ponownym uruchomieniu? Jak go odblokować?

Zdarzają się przypadki, w których po przywróceniu ustawień fabrycznych na urządzeniach Smartwatch, podczas włączania, jest on blokowany, wymagając podania hasła, na wypadek, gdybyś nie pamiętał, jakie hasło je umieściłeś możesz przejść do ustawień blokady w aplikacji zegara.

Możesz też zmienić hasło przez inteligentną blokadę w ustawieniach urządzenia mobilnego, w tym celu musisz wejść do sekcji ustawień i uzyskać dostęp do inteligentnej blokady, po wejściu do środka poszukaj aplikacji smartwatch i autoryzuj dostęp do zegarka za pomocą kodu PIN lub hasło telefonu.

Jak znaleźć lub przywrócić aplikacje po twardym wymazaniu?

Obecnie zastosowanie smartwatcha T500 nie ma funkcji kopii zapasowej w którym możesz zapisać ustawienia i aplikacje, które pobierasz na zegarek.

telefon z systemem Android

Dlatego po zresetowaniu urządzenia będziesz musiał ręcznie zainstalować wszystkie aplikacje, które miałeś wcześniej, wyszukując je jeden po drugim w oficjalnym sklepie Google Play.

Przed pobraniem żądanych aplikacji na urządzenie Smartwatch zaleca się najpierw zweryfikować pojemność pamięci smartwatcha T500, aby podczas pobierania aplikacji i tapet nie przekraczała ona więcej niż to, co może przechowywać, ponieważ spowoduje to wydajność urządzenia znowu jest niska.