Skip to content

Jak pomniejszać lub powiększać w przeglądarce Google Chrome – szybko i łatwo (przykład)

26 de luty de 2021

Zdecydowana większość ludzi, którzy używają najlepszych przeglądarek do wyszukiwania w Internecie, może powiedzieć, że są integralną częścią ich życia. I to niezależnie od tego, kogo wybierzesz do wyszukiwania. Ale nie jest dla nikogo tajemnicą, że najczęściej używaną przez wszystkich jest Google Chrome.

Z tego powodu przygotowaliśmy przewodnik wyjaśniający, który Cię nauczy jak szybko i łatwo usunąć lub powiększyć przeglądarkę Google Chrome.

Było to już dużo dyskutowane na temat powodu preferencji użytkowników dla tej przeglądarki. Wśród różnych specjalnych funkcji, które ma Google Crome, możemy wymienić jego prostotę podczas wyszukiwania, atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewnia wszystkim, którzy z niego korzystają na co dzień.

Ale jest też inna cecha, którą ma, która sprawia, że ​​jest bardzo atrakcyjna dla użytkowników, a mianowicie, że możesz skonfigurować pewne parametry lub opcje, aby działały zgodnie z własnymi preferencjami. Dlatego pokażemy Ci małą sztuczkę, która na to pozwoli usuń lub powiększ przeglądarkę Google Chrome, szybko i łatwo.

Jak usunąć lub powiększyć przeglądarkę Google Chrome

Wprowadzanie zmian w jednej z najszybszych przeglądarek jest naprawdę bardzo prostym zadaniem. Te zmiany pozwolą nam mieć interfejs graficzny bardziej dostosowany do naszych wymagań lub preferencji. Dlatego pokażemy, że jeden jest konkretny i taki jak szybko i łatwo usunąć lub powiększyć przeglądarkę Google Chrome.

Możemy to zrobić bez konieczności pobierania jakiejkolwiek aplikacji lub programu, wchodzenia na określoną stronę lub zatrudniania technika komputerowego do wprowadzania zmian w oprogramowaniu. Czynność, którą zamierzamy wykonać, możemy wykonać sami, bardzo prosto i szybko.

Dzięki czemu można usuń lub powiększ przeglądarkę Google Chrome, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest otwarcie przeglądarki Google Chrome. Tam przejdziesz do prawej górnej części ekranu i ustawisz się na ikonie z trzema pionowymi kropkami. Następnie utworzysz klip na tej ikonie.

Gdy to zrobisz, pojawi się okno z kilkoma opcjami, w którym będziesz wyszukiwać i wybierać Zoom In / Zoom out i naciskać tylko klawisze Plus lub Minus. Robisz to, aż uzyskasz żądane powiększenie, w dowolnym momencie możesz to zrobić, aby powiększyć przeglądarkę Google Chrome.

Ustawianie opcji Google Chrome

Jeśli już rozszerzyłeś lub powiększony w przeglądarce Google Chrome i chcesz to cofnąć bez przechodzenia do ustawień. Możesz użyć skrótów klawiaturowych, które pozwolą ci za pomocą kombinacji dwóch klawiszy powrócić do domyślnego rozmiaru powiększenia. Zrobimy to naciskając klawisz Ctrl, a następnie klawisz 0.

Używając również Skrót klawiszowy możemy wykonać powiększenie w przeglądarce Google Chrome. Zrobimy to naciskając klawisz Ctrl, a następnie klawisz + (plus), w ten sposób powiększenie wzrośnie. Możesz to zrobić tyle razy, ile chcesz, aż uzyskasz żądane powiększenie.

Wręcz przeciwnie, jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar powiększenia przeglądarki Google Chrome. Zamierzasz użyć następującej kombinacji klawiszy, najpierw naciśniesz klawisz Ctrl, a następnie klawisz – (minus). W ten sam sposób naciskaj te klawisze, aż zmniejszysz do żądanego rozmiaru.

szukaj w Google Chrome

Jak widzisz, wykonanie tej operacji w przeglądarce Google Chrome jest bardzo łatwe i nie będziesz tracić czasu na żadną z metod, które tutaj wyjaśniamy. Chodzi o to, że bez wątpienia możliwość wprowadzania zmian w tej przeglądarce pozwoli nam dostosować ją do naszych upodobań, a dzięki temu samouczkowi nauczyliśmy się jak szybko i łatwo usunąć lub powiększyć przeglądarkę Google Chrome.