Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać Debloater za darmo do czyszczenia moich aplikacji na Androida

23 de maj de 2022

Czasami lub kiedy kupujemy telefon z dowolnym systemem operacyjnym, dostajemy aplikacje którego nawet nie użyjemy przy jakiejś odległej okazji, i próbujemy je jakoś odinstalować i tutaj telefon zaczyna zawodzić z powodu złej deinstalacji aplikacji, powodując pozostawienie sprzętu w logo lub restart.

Telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android zwykle pochodzą z fabryki z bezużytecznymi aplikacjami do niektórych zastosowań. Te aplikacje, które nie kończą poprawnie wypełniać żadnej funkcji, i to służą tylko do promowania usług producentów, są znane jako bloatware i które przyczyniają się do spowolnienia komputera, powodując niedogodności dla użytkowników.

Jedna z dostępnych opcji aby móc uzyskać dostęp do systemu operacyjnego urządzenia mobilnego, jest to słynny root, co jest generalnie przeprowadzane w celu przezwyciężenia ograniczeń, jakie operatorzy komórkowi i producenci sprzętu nakładają na niektóre urządzenia.

Co skutkuje zdolnością do robić rzeczy, których nie może zrobić użytkownik inny niż root takie jak na przykład odinstalowanie domyślnych aplikacji i zastąpienie ich innymi lub możliwość instalowania plików lub ROM-ów, które działają jak bardziej zaawansowane mobilne systemy operacyjne lub zmodyfikowane wersje Androida.

Jeszcze jakiś czas temu jedyny sposób na zwolnienie miejsca na telefonie komórkowym poprzez usunięcie aplikacji fabrycznych Było to przez dostęp do roota, przez jakiś program do tego celu, ale teraz istnieje alternatywa dla wszystkich użytkowników Androida i to za pośrednictwem zaufanego programu, za pomocą którego można całkowicie wyczyścić telefon komórkowy.

Jak korzystać z Debloatera?

Debloater to bardzo przydatne narzędzie dla telefonów komórkowych, które daje użytkownikom komputerów z systemem Windows pełny dostęp do podstawowych usług systemowych urządzeń, których praca z systemem Android z wersją 4.4 lub nowszą, Narzędzie to jest przydatne, jeśli chodzi o blokowanie lub odblokowywanie aplikacji, tworzenie kopii zapasowych.

Ta aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na komputerze i jest łatwa do zainstalowania na komputerze.Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że kabel USB, który będzie używany, musi być oryginalny do telefonu komórkowego, aby uniknąć niedogodności. Jeśli masz niższą wersję Androida, jedynym sposobem na usunięcie bloatware pochodzi z uprawnień użytkownika root.

Dobrą rzeczą jest to, że Debloater obsługuje również urządzenia zrootowaneW każdym razie możesz skonsultować się ze sklepem Play, który ma kilka opcji.

System operacyjny Android ma, wśród swoich opcji, kilka elementów sterujących do zarządzania aplikacjami, ale aby mieć nad nimi pełną kontrolę, konieczna jest dogłębna znajomość technik. Debloater to aplikacja, która upraszcza proces włączania i wyłączania aplikacji na telefonie komórkowym lub urządzeniu z systemem operacyjnym Android.

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Debloater i włączenie trybu debugowania na urządzeniu z Androidem. Gdy otworzymy program, pojawi się lista z aplikacjami zainstalowanymi w telefonie. Interfejs jest bardzo prosty, nie ma zbyt wielu opcji, a zmiany, które stosujemy, są zaznaczone na czerwono abyśmy wiedzieli, jakie elementy modyfikujemy.

Usuń lub zablokuj aplikacje z fabryki

Z Debloatera możesz zablokować aplikacje, które są już zainstalowane w telefonie lub odblokuj je, aby mogły ponownie działać. Chociaż aplikacja jest bardzo prosta i łatwa w użyciu, ważne jest, aby nie była używana bez podstawowej wiedzy komputerowej, w przeciwnym razie możesz zablokować ważne aplikacje, nie zdając sobie z tego sprawy.

pobierz i zainstaluj debloatera

Google, który odpowiada za Androida, wie, że jest problem z bloatware. Coraz więcej producentów się rozwija Całkowicie bezużyteczne aplikacje, które zajmują tylko miejsce w pamięci telefonu.

Istnieje wiele aplikacji Google, które nie są instalowane domyślnie, ale raczej sam użytkownik, który musi je pobrać jak sieci społecznościowe. Być może istnieje prawdziwe rozwiązanie, aby telefony komórkowe działały szybciej i lepiej.

dołącz do naszego kanału telegram