Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać Adwcleaner za darmo na Androida i Windows 10?

15 de marzec de 2022

Wolny program wydaje się zbyt dobry, aby mógł być darmowy. Wiąże się to z kosztami, których możesz nie realizować. Jak korzystać z Adwcleanera?

Autor oprogramowania, które oryginalnie instalujesz, może zarobić dużo pieniędzy, łącząc w pakiety pasków narzędzi i przejmowania strony głównej proces instalacji.

To jest katastrofa, ale tak to działa „wolny”. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego problemu jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas procesu instalacji.

Czasami nawet nam uciekają. najlepszy z nas. AdwCleaner może pomóc w usunięciu oprogramowania reklamowego lub innego oprogramowania typu junkware.

Informacje o AdwCleaner

 1. Stosowanie AdwCleaner jest bardzo prosty, wystarczy pobrać program i uruchomić go. Po uruchomieniu programu zobaczysz ekran zawierający przycisk Znajdź i usuń.
 2. ten Przycisk wyszukiwania spowoduje AdwCleaner przeszukuj swój komputer w poszukiwaniu niechcianych programów, takich jak adware lub inne programy związane z korzystaniem z PUP.
 3. AdwCleaner wyświetli dziennik który wyświetla różne pliki, foldery i wpisy rejestru zmodyfikowane przez adware lub inne PUP.

Jak korzystać z AdwCleanera?

 • Pobierz AdwCleaner (z tego linku) w jego biurku.
 • Zamknij wszystkie otwarte programy i przeglądarki internetowe.
 • Kliknij dwukrotnie AdwCleaner.exe, aby uruchom narzędzie.
 • Użytkownicy Windows Vista/7/8 kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator.

Kliknij przycisk Skanuj

 • Kiedy skanowanie jest gotowe.
 • Kliknij przycisk Wyczyść.
 • Ikony na pulpicie znikną, to normalne, więc nie martw się tym.
 • Naciśnij OK, gdy pojawi się monit o zamknij wszystkie programy i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 • Kliknij ponownie OK, aby umożliwić AdwCleaner ponowne uruchomienie komputera i zakończenie procesu usuwania.
 • Zamknij plik tekstowy, który otwiera się po ponownym uruchomieniu.
 • podwójne kliknięcie adwcleaner.exe, aby uruchomić narzędzie.

Kliknij teraz na Odinstaluj

Następnie potwierdź ze sobą dla usuń AdwCleaner z komputera. AdwCleaner zawiera również kilka zaawansowanych opcji, które wyłączają niektóre wykrycia.

Aby uzyskać dostęp do tych opcji, możesz kliknąć znak zapytania. W lewym górnym rogu programu, a następnie kliknij Opcje.

Pojawi się okno dialogowe, w którym możesz wyłączyć wiele wykryć. Te opcje są opisane poniżej:

 • Wyłącz wykrywanie zapytań: ta opcja wyłącza wykrywanie paska narzędzi Pytaj.
 • Wyłącz wykrywanie IE: ta opcja wyłącza wykrycia specyficzne dla programu Internet Explorer.
 • Wyłącz wykrywanie FF: ta opcja wyłącza wykrycia specyficzne dla Firefoksa.
 • Wyłącz wykrywanie Chrome: ta opcja wyłącza wykrywanie w przeglądarkach Chrome i Chromium.
 • Wyłącz wykrywanie operacji: ta opcja wyłącza wykrycia specyficzne dla Opery.
 • Wyłącz wykrywanie proxy: ta opcja wyłącza wykrywanie internetowego serwera proxy.

użyj adwclean android

Najbardziej użyteczny program anty malware na rynku

Ochrona komputerów zawsze była czymś ważnym, dla którego wiele osób stara się chronić przed każdym złośliwym programem, dlatego ludzie nie tylko szukają antywirusa. Programy takie jak Adwcleaner Są bardzo poszukiwane przez użytkowników na całym świecie.

Zaprojektowany przez Malwarebytes ten program umożliwia usunięcie wszystkich rodzaj adware lub plik junkware dokładnie, szukając go w Internecie i pobierając, musi go zainstalować. Gdy to zrobisz, aktywuj program, który da wiele opcji wyszukiwania i usuwania, co pomoże Ci sprawdzić, czy Twój program antywirusowy działa.

Po wybraniu tej opcji program poprosi o zamknięcie przeglądarek, foldery i programy aby uruchomić skanowanie, ta ostatnia zapewnia większą szybkość i mniejsze ryzyko zawieszenia się komputera podczas skanowania. Mając to na uwadze, użytkownicy często zamykają wszystko do skanowania.

Pewnego razu zrobił to Adwcleaner Wyświetli wyniki wyszukiwania, aby zapytać użytkownika, czy chce kontynuować, po wybraniu postępowania program zajmie się eliminacją szkodliwych plików. Po tym wymagane jest ponowne uruchomienie, aby można było wprowadzić zmiany, istnieje doskonały program antywirusowy dla twojego komputera, który pomoże ci go zoptymalizować.

Po ponownym uruchomieniu wiele osób przechodzi do ostatniego skanowania, które pozwala im z całą pewnością zobaczyć, że pliki zostały usunięte, co sprawia, że ​​wiele osób odwraca się odinstaluj program. Wynika to z faktu, że po zakończeniu swojej funkcji program zużywa bardzo dużo zasobów.

Jeśli chcesz bezpiecznie usunąć wszelkiego rodzaju oprogramowanie typu junkware, to programy takie jak adwcleaner są najbardziej odpowiednią opcją do pracy na bezpiecznym komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram