Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i skonfigurować Hamachi Minecraft na mój komputer (przykład)

28 de luty de 2021

Hamachi to dobrze znana aplikacja, która została zaprojektowana w celu ułatwienia konfiguracji różnych wirtualnych sieci prywatnych, wszystko to z niezbędną zdolnością do wykonania tego zadania i za pomocą której masz również możliwość ustanowienia wielu połączeń bezpośrednio między wieloma komputerami.

Coś, co należy wziąć pod uwagę, to fakt, że każdy komputer musi być specjalnie pod firewallem NAT. Ta aplikacja jest dostępna do użytku w systemach operacyjnych, takich jak Linux, Microsoft Windows i Mac OS X, podobnie, to aplikacja Jest bardzo popularny jako VPN.

W tym poście chcemy opowiedzieć trochę o aplikacji i różnych sposobach, które możesz wybrać, abyś mógł pobrać Hamachi w najnowszej wersji, do wykorzystania w różnych sytuacjach.

Pobierasz Hamachi dla Minecrafta?

Jedno z najlepszych narzędzi, jakie możesz znaleźć, aby móc grać Minecraft, używa Hamachi; Podobnie, to narzędzie można pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony Hamachi, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia, samouczki i instrukcje, abyś mógł przeprowadzić ten proces bez żadnych problemów. Dzięki Hamachi możesz grać z przyjacielem lub bez niego w Minecraft, to znaczy możesz stworzyć multiplatformę w tej grze, jeśli chcesz.

Rozpoczyna się instalacja Hamachi for Minecraft

Jeśli proces pobierania odbywa się za pośrednictwem strony downloadhamachi.com, ważne jest, aby pobrać specjalny plik Hamachi, który jest dostępny dla większości wersji Minecraft, które w sumie są 3 zupełnie różne

Po pobraniu musimy zacząć od otwarcia sekcji z napisem „Eula”, w której można to zobaczyć automatycznie, otworzy się kolejny notatnik, w którym zobaczysz pewne informacje, które musisz usunąć dokładnie tam, gdzie jest napisane ”Fałszywy„A potem możesz przystąpić do pisania słowa „Prawdziwe.”

Po zakończeniu możesz zapisać wszystkie wprowadzone zmiany, a następnie wyjść z dokumentu. Po zakończeniu tej części musisz zacząć od wykonania niektórych plików, w tym tego, który ma nazwę „Minecraft_server.1.9”, Ponieważ zacznie tworzyć więcej plików, które będziesz miał okazję otworzyć w oknie Java.

W tym oknie będziesz mógł zobaczyć, które wartości procentowe odpowiadają całkowitemu czasowi niezbędnemu do zakończenia wspomnianego procesu. Gdy zobaczysz słowo „Gotowe”, będziesz wiedział, że serwer już wszystko pomyślnie utworzył.

gra hamachi pc

Gotowy, ostatni plik do nazwania to „Serwer” w którym musisz edytować różne parametry, które zobaczysz tam odzwierciedlone, na przykład w miejscu, które się pojawi „tryb online:„Będziesz musiał usunąć to słowo „Prawdziwe” i umieść „Fałszywy”.

Z drugiej strony, jeśli chodzi o komendę „Tryb gry:” Jeśli widzimy, że pojawia się liczba zero, to odnosi się to do trybu przetrwania, a jeśli umieścimy ją na 1, to mówimy o trybie kreatywnym.

Podobnie, dzięki temu będziesz miał możliwość zmiany maksymalnej liczby osób, które będą miały możliwość wejścia na twój serwer, ponieważ domyślny tryb składa się z 20, jednak dzięki temu będziesz mógł edytować według własnych upodobań.

W ten sam sposób, w części, w której pojawia się „odległość widzenia”, odnosi się do odległości w kategoriach wizji, jaką ma każda postać, zwykle można ją zostawić na 10, co jest domyślnym widokiem każdej postaci, a najbardziej zalecana konfiguracja, zwłaszcza jeśli ty Szt posiada tylko najbardziej normalne zasoby.

Z drugiej strony istnieje również tryb hardcore, w którym możesz edytować i aktywować różne funkcje, po prostu usuwając słowo „Fałszywy” i zmień to samo dla „Prawdziwe”.

dołącz do naszego kanału telegram