Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i grać w Super Mario Run APK na moim Androidzie i iOS?

7 de styczeń de 2022

Nie można zaprzeczyć, że Mario jest jedną z najbardziej znanych postaci w świecie gier wideo, jest ikoną epoki i udało mu się przeżyć upływ czasu w bardzo świeży sposób i nie wypadając z łask. Sonic zrobił na przykład, że niewątpliwie postać SEGA miała lepsze czasy. Ale Mario to panowie Mario i dlatego Super Mario RUN Była to długo oczekiwana gra na urządzenia mobilne, a także pierwsza gra Mario na telefony.

W końcu po tak długim czasie Nintendo postanowiło wypuścić gra Mario Bros Na urządzeniach mobilnych był to wielki hit dawno temu i dlatego wszyscy chcemy grać w Super Mario RUN na Androida.

Gra została wydana w zasada dla jabłka, W przypadku Androida ogłoszono, że z pewnością problem polega na tym, że wyjscie zajmie znacznie więcej czasu, więc użytkownicy systemu operacyjnego Google musieli pozostać z pragnieniem, z dużą cierpliwością, z niepokojem czekając na dzień, w którym nadejdzie można przetestować wspomniany tytuł, co do którego mamy dość duże oczekiwania, można też naprawić ich błędy.

Super Mario URUCHOM Android 2.3

Oczywiste jest, że każdy chce mieć tę grę na swoim telefonie komórkowym, ale należy pamiętać, że konieczne jest spełnienie szeregu minimalnych wymagań, aby ta gra działała. Gra działa z systemem operacyjnym Android 4.2 lub nowszym, więc ci, którzy teoretycznie mają Androida 2.3, powinni pozostać z chęcią, ale pobieranie APK Super Mario RUN że zostawiamy cię tutaj, będziesz mógł grać bez żadnego problemu.

Po pobraniu APK musisz włączyć nieznane źródła, które znajdziesz w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Teraz musisz przejść do folderu pobierania i uruchomić niedawno pobrany plik APK, aby zainstalować aplikację, po jej zakończeniu będziesz mógł cieszyć się tą grą na swoim Wersja na Androida.

pobierz apk Mario run

Super Mario RUN APK

Pamiętaj, że gra, chociaż nie jest zbyt ciężka, załóżmy, że zajmuje miejsce, więc będziesz musiał mieć coś na swoim urządzeniu mobilnym, aby móc pobrać APK, a następnie go zainstalować. Zalecamy również, aby ekran Twojego urządzenia był trochę większy niż 4,3 cala aby cieszyć się dobrą rozgrywką, w przeciwnym razie możesz nie być w stanie wygodnie grać.

Super Mario RUN APK waży 65 MB Nie jest to zbyt duża waga dla obecnych urządzeń, ale jeśli masz Androida 2.3, prawdopodobnie ta waga jest problemem, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, być może usuwając aplikacje lub filmy, które masz, a nawet zdjęcia, aby móc zrobić duża ilość miejsca Ponieważ musisz pobrać plik APK, a następnie zainstalować grę, więc w rzeczywistości wymaga ona dwukrotnie większej przestrzeni niż dany plik APK, możesz odblokować wszystkie poziomy.

Pobierz Super Mario RUN na Androida

Pamiętaj, że będąc APK, którego nie pobierasz ze Sklepu Play, musisz mieć włączone nieznane źródła, które można znaleźć w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Po włączeniu musisz przejść do folderu pliki do pobrania i znajdź APK które na razie pobrałeś wcześniej, tak, zainstaluj go bez żadnego problemu.

W kilku słowa Super Mario RUN Byłaby to dość klasyczna gra, która pozwala nam doświadczyć poziomów bardzo podobnych do pierwszego Mario, które widzieliśmy na SNES, ale z jakością grafiki, która przypomina na przykład pierwsze Nintendo Wii.

Dość szeroka gra

W grze znajdziemy w sumie sześć światów, z kolei znajdziemy również tryb wieloosobowy, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się ze znajomymi online. Ma inne dość ciekawe tryby, ale przede wszystkim oryginalne rzeczy, prawdę mówiąc.

Wiele gier Mario Bros

W każdym razie, jeśli chcesz jeszcze więcej Mario Bros, możesz spróbować emulować gry nintendo ds że istnieje kilka tytułów hydraulika od Nintendo dość interesujących i przede wszystkim zabawnych.

Samo emulowanie gier Nintendo DS wcale nie jest skomplikowane i nie posuwając się zbyt daleko, już kilkakrotnie rozmawialiśmy z tobą o tym, jak powinieneś zrobić z emulatorem Drastic w dość prosty sposób, o ile masz telefon komórkowy z czterema rdzenie i przynajmniej 2 GB pamięci RAM, będziesz mógł cieszyć się sporą liczbą gier Mario Bros, które są dostępne dla różnych przenośne konsole nintendo.

Wszelkie pytania dotyczące tego, jak sprawić, by gra działała, zostaw je poniżej w polu komentarza, a my nie będziemy starać się pomóc Ci rozwiązać problemu, który masz.