Skip to content

Jak pobrać wirtualnego lub głosowego asystenta w języku hiszpańskim na Androida bez Internetu?

10 de lipiec de 2022

Jedną z najważniejszych aplikacji na te dni na telefon komórkowy jest wirtualny asystent, jest to aplikacja rozumiejąca polecenia głosowe, pozwalająca na wykonywanie różnych zadań, które są związane z codziennymi czynnościami, które wykonujemy zawodowo i życiowo , ponieważ obejmują one pisanie e-maili, otwieranie aplikacji, wyszukiwanie, przeglądanie wiadomości, prognozę pogody i wiele innych. Najlepsze w tym jest to, że możesz szybko aktywować każdą z tych funkcji bez konieczności sięgania po dotyk, w tym sensie wyjaśnimy, jak korzystać z wirtualnego asystenta dla Androida bez internetu.

wirtualny asystent dla Androida

W tym artykule wyjaśnimy wszystkie funkcje tego wirtualnego asystenta dla Androida bez internetu, który można pobrać, gdy nadarzy się okazja na telefon komórkowy lub tablet.Ważne, aby pamiętać, że te aplikacje skupiają się na tym, aby trochę poprawić wrażenia użytkownika bardziej wygodne, co pozwala komunikować się głosowo jako opcja odróżniająca normalne wejście dowolnego telefonu i dzięki temu móc tworzyć nowe i zabawne wrażenia, możesz skonfigurować swoje Ok google.

Najważniejszą rzeczą do podkreślenia jest liczba funkcji, w tym możliwość dyktowania, a także wyszukiwanie różnych tematów w Internecie i zastosowanie innych narzędzi, takich jak dostęp do różnych aplikacji połączenia między innymi coś, czego nigdy nie moglibyśmy przegapić, korzystając z tej aplikacji, to otwieranie notatek i wiadomości bez konieczności używania czegokolwiek innego, tylko naszego głosu, jest to jedna z najlepszych aplikacji na telefon komórkowy.

AIVIC

Jeśli to, czego szukasz, to rozmowa, to masz wirtualnego asystenta głosowego, skupionego na sztucznej inteligencji i działa, jak sama nazwa wskazuje, może zadawać pytania, i uzyskaj odpowiedźs, porozmawiaj i wiele więcej to kompletne narzędzie gotowe do użycia.

Pobierz tutaj

Asystenci Androida bez internetu

Wirtualny asystent INDIGO za darmo

Jest to narzędzie, które wymaga rozmowy, aby odpowiedzieć na twoje wypowiedzi z dość trafną odpowiedzią, nawet aktywowaną głosem, będzie całkowicie gotowe do słuchania wszystkie niezbędne polecenia.

Cortana

Jest to asystent Microsoft i jeden z najlepszych obecnie, Cortana ma dość szybki, prosty i inny interfejs niż wszystkie z nich, który stara się zainicjować ten typ aplikacji za pomocą pełnego konta i jest gotowy na różne opcje, a tym samym wykonać dowolna liczba poleceń.

Oto lista najbardziej przydatnych aplikacji wirtualnych asystentów, ponieważ naszym zdaniem są one najszybsze i najmniej skomplikowane do wykonywania naszych codziennych zadań, co zawsze komentuje, a jeśli czegoś brakuje, daj nam znać. Jeśli byliście uważni na premierę Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy S8 Plus, zapewne widzieliście, że ludzie Samsunga, wśród wielu elementów innowacji wprowadzanych do ich urządzeń mobilnych, szczególnie zauważyli możliwość umieszczenia wirtualny asystent , Bixby. Oczywiście nie jest to pierwsza firma, która próbuje coś takiego zrobić, biorąc pod uwagę, że mamy już przypadki Google czy Apple i widać, że coraz więcej użytkowników próbuje mieć własnych wirtualnych asystentów.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z wirtualnego asystenta, powinieneś wiedzieć, że jest to aplikacja stworzona specjalnie dla odpowiadaj na nasze polecenia, zarówno w formie pisemnej, jak i głosowej, i jest odpowiedzialny za zarządzanie wieloma zadaniami, które może wykonywać smartfon, jako swego rodzaju asystent. Niektóre z funkcji, które telefon komórkowy może wykonywać za pomocą wirtualnego asystenta, dotyczą wysyłania e-maili, wyszukiwania, otwierania aplikacji, sprawdzania wiadomości i pogody itp.

Prawda jest taka, że ​​oprócz wirtualnych asystentów stworzonych przez ludzi z wielkich firm, takich jak Samsung, Apple czy sam Google, znajdujemy programy lub aplikacje innych firm, które stopniowo również chcą zdobyć przyczółek na rynku poprzez podstawę dobrych funkcji. Rzeczywiście, musisz wziąć pod uwagę, że istnieją bardzo dobre aplikacje wirtualnych asystentów, z których niektóre pokażemy Ci poniżejwięc przejrzyj je i oczywiście zachowaj te, które najbardziej Ci się podobają.

pobierz asystenta głosowego Androida

Najlepsze aplikacje wirtualnego asystenta na Androida

AIVC

AIVC to pierwsza z aplikacji jako wirtualnego asystenta dla Androida, którego chcieliśmy polecić w tym przypadku, biorąc pod uwagę, że jest on specjalnie zaprojektowany dla tych użytkowników, którzy lubią wysyłać wszelkiego rodzaju polecenia głosowe na swoje urządzenia mobilne. W tym konkretnym przypadku musisz wiedzieć, że gdy mówimy o AIVC, mówimy o systemie sterowania głosem Sztucznej Inteligencji, który nie tylko wykona za Ciebie zadania, ale stanie się także prawdziwym towarzyszem w Twojej codziennej pracy. życie.

Wirtualny Asystent Indigo

Wirtualny Asystent Indigo to kolejna naprawdę ciekawa aplikacja wirtualnego asystenta, której nie chcemy przestać polecać, do tego stopnia, że ​​pozwoli Ci rozpocząć wszelkiego rodzaju rozmowy, zawsze szukając inteligentnych odpowiedzi, które pozwolą Ci wiedzieć, co myśli system. Możesz również aktywować lub dezaktywować go głosowo, dzięki czemu nie musisz znajdować się na urządzeniu, aby z niego skorzystać.

Cortana

Gdybyśmy wcześniej powiedzieli, że istnieją wirtualni asystenci opracowani przez Samsunga, Google czy Apple, jasne było, że nie możemy przestań wspominać Cortana, asystent Microsoftu i jeden z najlepszych dzisiaj. Wśród mocnych stron tego systemu musimy wspomnieć o jego interfejsie, naprawdę bardzo szybkim i łatwym w użyciu, z ogromną liczbą atrakcyjnych funkcji do rozważenia.

Asystent głosowy

Asystent głosowy Jest to bardzo kompletna i lekka aplikacja, kolejna, która wydaje się nam niezbędna, gdy mówimy o najlepszych opcjach wirtualnego asystenta dla Androida, w tym przypadku takiej, którą moglibyśmy polecić szczególnie dla terminali low-end, ponieważ, jak powiedzieliśmy, ma zużycie zasobów znacznie poniżej tego, co zwykle.

Asystent Databota

Databot Assistant to najlepszy wirtualny asystent z możliwością odpowiedzi na pytania, które chcieliśmy, abyś w tym momencie znał, ze szczególnym uwzględnieniem tego, że jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o synchronizację między jego możliwościami a wrodzonymi funkcjami urządzenia mobilnego. Działa na podstawie poleceń zarówno pisemnych, jak i ustnych, a przede wszystkim jest interesujący dla użytkowników, którzy szukają odpowiedzi na swoje pytania. Którą z powyższych aplikacji wirtualnych asystentów na Androida lubisz najbardziej?

dołącz do naszego kanału telegram