Saltar al contenido

Jak pobrać wersję beta Facebooka 149.0.0.23.70 na Androida

18 de julio de 2023

Czy chcesz pobrać Facebook 149.0.0.23.70 beta na Androida, najnowszą dostępną wersję najbardziej znanego serwisu społecznościowego na świecie? Cóż, wszystko, co musisz zrobić, to kontynuować czytanie następnych kilku wierszy. Pokażemy Ci, jak korzystać z Facebooka 149.0.0.23.70 beta dla Androida w najszybszy i najłatwiejszy sposób, biorąc pod uwagę, że mówimy jak zwykle o ręcznym pliku APK do instalacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach, jest to, że instalując najnowsze wersje każdej z tych aplikacji, zawsze mamy możliwość dostępu do jej najbardziej zaawansowanych funkcji. Minęło zaledwie kilka dni od ostatniej bety Facebooka, ale Facebook 149.0.0.23.70 jest już dostępny a my chcemy, abyś jak najszybciej wypróbował ją na swoim telefonie komórkowym.

Zainstaluj wersję beta Facebooka 149.0.0.23.70

Jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele powodów, aby polecić pobranie wersji beta Facebooka 149.0.0.23.70 na Androida, pamiętając, że w ten sposób zawsze możesz cieszyć się najnowszą wersją sieci społecznościowej. Oznacza to przede wszystkim, że będziesz mieć dostęp do najnowszych funkcji Facebookalub jakąkolwiek inną aplikację zainstalowaną w ten sposób.

Ale z drugiej strony zalecamy zainstalowanie Facebooka 149.0.0.23.70 na Androida, jeśli chcesz ciesz się bezpieczniejszą wersją wiodącej na świecie sieci społecznościowej, biorąc pod uwagę słabości, które zostały przezwyciężone. Twórcy aplikacji sami informują nas o tym, że pozostawili po sobie kilka ważnych błędów, które mogą mieć wpływ na działanie aplikacji.

Z drugiej strony, Pobieranie wersji beta Facebooka 149.0.0.23.70 na Androida jest naprawdę łatwe, ponieważ wystarczy postępować zgodnie ze zwykłymi krokami, których uczymy, jeśli chodzi o instalowanie różnych ręcznych plików APK na terminalach z Androidem. Nawet krok po kroku, który zobaczysz poniżej, będzie przydatny do instalowania dowolnego innego pakietu APK, więc oczywiście pamiętaj o tym.

Zainstaluj Facebook 149.0.0.23.70 beta krok po kroku

  • Wprowadź ten link APK Mirror
  • Pobierz aplikację instalacyjną Facebooka 149.0.0.23.70 beta
  • Przejdź do Ustawień, Zabezpieczeń i włącz Nieznane źródła
  • Uruchom instalacyjny plik APK Facebooka 149.0.0.23.70 beta
  • Otwórz Facebooka jak zwykle z jego ikony

Inne konsultacje na forach i portalach społecznościowych wokół tego tematu które ostatnio udostępniło nam wielu użytkowników, mają do czynienia z następującymi rzeczami: facebook beta android, facebook beta download, pobierz facebook beta za darmo, facebook beta 2017, pobierz facebook beta apk, messenger beta, facebook messenger apk lub facebook apk najnowsza wersja. Jeśli masz inne pytania na ten temat, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Czy udało Ci się pobrać wersję beta Facebooka 149.0.0.23.70 na Androida, wykonując ten krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram