Skip to content

Jakie są powody, dla których nie pobieram WhatsApp Plus na mój telefon?

25 de luty de 2022

Nie ukrywamy, że jest bardzo fajnie, a raczej bardzo miło było korzystać z WhatsApp plus. Ma ogromną liczbę opcji, których prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy w oficjalnej aplikacji, jest całkowicie zrozumiałe, że jest wiele osób, które chcą mieć trochę więcej swobody dzięki tej aplikacji i zacząć dostosowywać ją najlepiej, jak to możliwe.

Oprócz samej oficjalnej aplikacji, prawdę mówiąc, nawet po zmianie projektu, nadal jest co najmniej wiotkie, prawda jest taka, że ​​pod względem estetyki nie możemy nawet dać 2 tym, którzy rządzą projektowania interfejsu WhatsApp, mniej tych, którzy już dawno wybrali kolor.

Dlaczego nie powinieneś używać WhatsApp Plus

Prawda jest taka, że ​​nie potrzebujesz tak wielu powodów, aby nie korzystać z WhatsApp Plus, bo po prostu już nie możesz. Więc bez względu na to, czy masz powód, czy nie, nawet nie zalecamy próbowania, ponieważ od WhatsApp cię zablokujepoczątkowo tymczasowo, a może na stałe.

Od roku i coś firma należąca do Facebooka Nie chciał, aby ktokolwiek używał jego aplikacji do tworzenia MODów i tego typu rzeczy, dlatego aplikacje takie jak WhatsApp Plus przestały istnieć z dnia na dzień, twórcy wspomnianych MODS nie mogli konkurować z firmą, która ledwo wykryła modyfikacja w oficjalnej aplikacji, zablokowała danego użytkownika.

uruchom aplikację WhatsApp

Pamiętaj też, że pomimo tego, że poziom personalizacji był znacznie lepszy w WhatsApp Plus, prawda jest taka, jeśli chodzi o prywatność, bezpieczeństwo itp. Nie był najlepszy na świecie. Wiele osób cierpiało z powodu oszustw reklamowych CPA i Premium SMS dzięki WhatsApp Plus i tym, co pojawiło się później, czyli złoto whatsappcałkowicie fałszywe, że takie „Złoto” nigdy nie istniało więcej niż oszukiwać ludzi, Zaleca się odinstalowanie WhatsApp Plus.

Niestety, przy niewielkim dostosowaniu, z „pięknym” zielonym kolorem i ze wszystkimi złymi i dobrymi, jakie ma WhatsApp, znacznie lepiej jest użyć oficjalnej aplikacji przed utworzeniem aplikacji zmodyfikowanej przez kogoś, kogo nie znasz, przez kogoś, kto może chcieć Twoje dane za coś konkretnego, jednym słowem żyjemy w świecie Internetu pełnym wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania, nie jest konieczne, abyś narażać się dobrowolnie. Czy ci się to podoba, czy nie, WhatsApp jest tym, czym jest i tak już pozostanie.

dołącz do naszego kanału telegram