Skip to content

Jak pobrać WhatsApp Plus dla Samsunga?

20 de sierpień de 2022

Kiedy pomyślimy o głównych urządzeniach mobilnych, które ludziom Samsunga udało się wprowadzić na rynek, jako o bardzo dobrych opcjach dla dużej liczby użytkowników. Nie ma wątpliwości, że Samsung Galaxy Grand Prime należy do świetnych alternatyw w etui. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że poza odinstalowaniem WhatsApp na Samsung Galaxy Grand Prime. takzawsze istnieje możliwość zainstaluj whatsapp plus dla samsung galaxy grand prime w ten sam sposób.

Tak się składa, że ​​rozmawialiśmy o tej nieoficjalnej wersji WhatsApp na urządzenia mobilne, takie jak Samsung Galaxy Grand Prime. Chociaż w tym przypadku szczególnie nie chcieliśmy przestać rozważać wszystkiego, co ma związek z krok po kroku, aby uniknąć błędów. Dzięki WhatsApp Plus dla Samsung Galaxy Grand Prime możesz ukryj czas, dostosuj kolory aplikacji i wykonywać wiele innych aplikacji na komunikatorze. Nie przestawaj więc brać tego pod uwagę nawet na chwilę.

Rzeczywiście, jak powiedzieliśmy, WhatsApp Plus ma kilka zalet w stosunku do oryginalnej wersji komunikatora i musisz wiedzieć w tym względzie, że na przykład pozwala nam ukryć status online WhatsApp. Innymi słowy, możemy być połączeni, rozmawiać z każdym, a inni nie zobaczą, że jesteśmy online, ale będzie im się wydawać, że ostatnie połączenie było kilka godzin temu. W ten szczególny sposóbbędziesz miał możliwość pełnego wykorzystania możliwości oczywiście jednej z głównych aplikacji na świecie.

Jaka jest różnica między oryginalnym WhatsApp a WhatsApp Plus?

Wielu użytkowników zaczęło debata, która wersja jest najlepsza, jeśli oryginał, lub plus. Jednak między tymi dwoma istnieje bardzo duża luka, która je różnicuje. Zrobiono to tak, że nie są one podobne. Ponieważ nie miałoby sensu mieć dwóch aplikacji o tych samych opcjach i statusie.

Teraz zacznijmy od różnic. Należy wziąć pod uwagę rodzaj informacji.. Oryginalna aplikacja jest zarejestrowana jako aplikacja, dlatego możesz ją pobrać ze sklepu z aplikacjami. Ponieważ jednak WhatsApp jest kopią, nie będzie można go tutaj znaleźć. W takim przypadku pobranie go jako APK będzie jedyną opcją.

  1. Duża liczba emotikonów, które Plus ma na swoim czacie. To sprawia, że ​​oryginał wygląda nieco staroświecko.
  2. dla Samsunga, prywatność aplikacji to ważna rzecz. Oryginał wygrywa, ponieważ wersja Plus pozwala zobaczyć usunięty status, informacje oraz pliki i wideo na czacie.

Wymagania, które mój Samsung musi mieć, aby mieć WhatsApp Plus

Wśród szerokiej gamy telefonów Android i Samsung, takich jak J7, A10, A12, A20, A21, A31 i J2 Prime. Możesz mieć mod WhatsApp plus, jeśli chcesz.

  • Musisz mieć telefon komórkowy z systemem Android, który obsługuje wersję aplikacji 5.5
  • Twój telefon komórkowy musi mieć dostęp do funkcji „Nieznane źródła”.
  • Ta sama pojemność MB co oficjalne dotyczy tego.

W ten sposób będziesz musiał odinstaluj oryginalną aplikację, aby uniknąć konfliktów danychfilmy, pliki, czat i wersję.

logo whatsapp

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp Plus na moim telefonie komórkowym Samsung?

W zakresie J7, J2 Prime, A10, A12, A20. A21 i A31 oraz Samsung musisz spełnić wymagania, które określiliśmy w poprzednim punkcie. Następnie możesz pobrać aplikację, która jest modyfikacją oryginału. W przeglądarce wyszukasz APK WhatsApp Plus i pobierzesz go. Zakończ, uruchamiając plik i to wszystko.

Zainstaluj WhatsApp Plus na Grand Prime

Jak zapewne zauważyłeś, wiele z tych funkcji jest bardzo przydatnych. Co sprawiło, że wielu użytkowników WhatsApp zainteresowało się instalacją WhatsApp Plus 2017 dla Samsunga, i że robią to bez większych problemów. Aby mieć te funkcje, jak powiedzieliśmy wcześniej, ważne jest, aby móc zainstalować aplikację. Będziesz musiał go zainstalować z jego APKktóry możesz pobrać w pierwszej kolejności, z niezbędnymi MB.

Po pobraniu poprzedniego pakietu APK spełniającego wymagania i MB, musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń urządzenia mobilnego z Androidem i włączyć opcję Nieznane źródła. W tym momencie otwierasz przeglądarkę i przechodzisz do folderu Pobrane lub przypisane do pobierania, cokolwiek to jest. Musisz uruchomić dany pakiet APK, aby rozpocząć instalacjęktórego proces powinien przebiegać niemal automatycznie. Od teraz nie potrzebujesz więcej, aby korzystać z WhatsApp Plus na swoim Samsung Galaxy Grand Prime.

jak zainstalować WhatsApp Plus

Niektóre z głównych pytań które otrzymaliśmy od czytelników na ten temat mają związek z następującymi pytaniami: ponieważ wasap plus nie działa dla mojego prime J7, WhatsApp plus dla Samsunga, jak mogę pobrać WhatsApp Plus na mój Samsung. Ponieważ nie mogę pobrać WhatsApp plus dla Samsung Galaxy, WhatsApp Plus dla Galaxy J2 Prime lub WhatsApp Plus dla duetów Samsung Galaxy.

Wszelkie inne pytania, które chcesz poznać szczegółowo, nie wahaj się skontaktować z nami w tej sprawie. Czy udało Ci się pobrać WhatsApp Plus na Samsung Galaxy Grand Prime w ten sposób krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram