Skip to content

Co jest lepsze, WhatsApp Plus czy WhatsApp Normal? Rozwiązujemy wątpliwości

31 de styczeń de 2022

WhatsApp czy WhatsApp Plus? Odwieczne pytanie, co jest lepsze? Aby dojść do wniosku, należy przede wszystkim zrozumieć, jakie są Różnice WhatsApp vs WhatsApp plus. Kiedy już mamy jasną odpowiedź na to pytanie, wtedy dojdziemy do wniosku, co jest lepsze. W tym celu stworzyliśmy ten artykuł, aby móc rozwiać wszelkie wątpliwości, a na jego końcu będziesz wiedział, który z dwóch wybrać, aby móc korzystać z urządzenia mobilnego.

WhatsApp to prawdopodobnie najważniejsza aplikacja mobilna na świecie, przynajmniej wśród tych, które użytkownicy muszą pobierać, ponieważ nie przychodzą automatycznie, jak Google. W rzeczywistości, jeśli zadajesz sobie trud zatrzymania 10 osób na ulicy z telefonami komórkowymi, możesz być pewien, że co najmniej 9 z nich ma zainstalowane WhatsApp, więc wielu z niego korzysta. To wygenerowało Z biegiem czasu pojawiły się usługi opracowane przez strony trzecie, które twierdzą, że poprawiają działanie WhatsApp, takie jak WhatsApp Plus., dlatego tym razem chcemy je porównać bezpośrednio.

Czy to lepsze niż WhatsApp Plus?

Przejdźmy krok po kroku, zaczynając od pierwszej rzeczy do zrobienia, gdy musimy zainstalować aplikację, musimy ją pobrać. W tym celu idziemy do Sklepu Play i umieszczamy WhatsApp, po prostu instalujemy i to wszystko, to samo z App Store. Z WhatsApp Plus trzeba trochę więcej obejść, aktywować nieznane źródła w Ustawienia> Bezpieczeństwo, a następnie znaleźć link do pobrania, prawda jest taka, że ​​jest to bałagan. Dlatego oficjalna aplikacja jest lepsza niż WhatsApp Plus.

Jeśli chodzi o aktualizacje, jest więcej tego samego, w WhatsApp Plus musisz zacząć szukać wszystkich niezbędnych plików, pęknięcia, aby móc aktualizować, zamiast tego oficjalny WhatsApp robi to automatycznie i nawet się tym nie przejmujesz.

Pamiętaj, że WhatsApp to ważna, oficjalna aplikacja, która istnieje na rynku od dłuższego czasu, dlatego jest bardziej niezawodna. Zamiast tego WhatsApp Plus to nieoficjalna aplikacja zmodyfikowana przez amatorów, którzy oczywiście nie znają swoich intencji.

Jeśli chodzi o temat personalizacji, wszyscy zgadzamy się, że WhatsApp Plus jest znacznie lepszy W tym sensie, z wieloma opcjami, aby móc pozostawić aplikację tak, jak chcesz, czy to pod względem kolorów, rozmiarów, czcionek itp. W tej sekcji wszyscy muszą wygrać tę aplikację.

Różnorodność emotikonów to kolejna rzecz, w której WhatsApp Plus jest znacznie lepszy, ma ponad 500, w tym memy, Messenger, Skype itp. Dlatego masz ogromną różnorodność, aby móc wyrazić wszystko, co chcesz za pośrednictwem czatu.

Jeśli chcesz udostępniać większe pliki bez cięć lub kompresji, tracąc minuty w filmach lub jakość zdjęć, to WhatsApp Plus jest znacznie lepszy niż WhatsApp, ponieważ pozwala na przesyłanie zdjęć do 50 MB, co jest brutalnym i kompletnym filmem, w prosty sposób i bez żadnego problemu.

WhatsApp kontra WhatsApp Plus

Ogólnie rzecz biorąc, musimy powiedzieć, że WhatsApp to aplikacja, którą wszyscy znamy, aplikacja do przesyłania wiadomości, z której korzysta większość ludzi na całym świecie, i ta, która kładzie podwaliny pod WhatsApp Plus, która, jak powiedzieliśmy, nie ma nic wspólnego z twórcami pierwszego, ale specjalnie stworzonego modyfikując swoje kody, aby dodać pewne problemy z dostosowywaniem, ładniejszy interfejs i tak dalej, co oczywiście wywołało różnego rodzaju oskarżenia, a nawet prześladowania.

Jak widać na obrazku towarzyszącym artykułowi, pierwsza różnica między nimi dotyczy aspektu wizualnego, ponieważ WhatsApp wyróżnia się tradycyjnym zielonym kolorem, podczas gdy WhatsApp Plus stawia na niebieski kolor. W ramach tej większej otwartości i możliwości personalizacji, którą oferuje nam WhatsApp Plus, mówimy, że mamy do dyspozycji aż 700 motywów do wyboru tych, które najbardziej nam się podobają.

Oczywiście w ten sam sposób należy zauważyć, że odkąd WhatsApp w swoim oryginalnym formacie został przejęty przez Facebooka, w aplikacji zauważono wiele interesujących zmian, z których wiele jest naprawdę przydatnych, takich jak pojawienie się klienta komputerowego WhatsApp Web, dzięki któremu możemy synchronizować nasz sprzęt, a wraz z nim czatuj na WhatsApp z komputera.

W każdym razie wiemy, że nawet tak wielu użytkownikom nie wystarcza możliwości modyfikowania wszystkiego, co im się podoba, co oferuje im WhatsApp, a widząc niektórych z ich konkurentów, takich jak LINE lub WeChat, jest to zrozumiałe. W każdym razie nie jest tak, że nie mamy dostępu do absolutnie niczego, ponieważ te same piękne emotikony, które są obecne w WhatsApp, są również w WhatsApp Plus.

Kolejną zaletą, jaką niewątpliwie ma WhatsApp Plus podczas dokonywania tych porównań, jest to, że kiedy mówimy o wysyłaniu plików, to pozwala nam dołączyć zawartość do 50 MB, więcej niż interesujący rozmiar. W tej chwili WhatsApp ma zaledwie 16 MB, ale prawda jest taka, że ​​należy się spodziewać, że niedługo Facebook poprawi również ten aspekt.

Na koniec musimy powiedzieć, że na chwilę obecną WhatsApp Plus pozostaje darmowym systemem przesyłania wiadomości – chociaż gdy WhatsApp wykryje jego użycie, może anulować niektóre konta – podczas gdy oryginalny system przesyłania wiadomości, którego właścicielem jest Facebook, kosztuje 0,99 USD rocznie, które są ładowane po roku pełnego użytkowania, chociaż z różnych powodów prawie nie płacimy.

Różnice WhatsApp vs WhatsApp Plus

Poniżej zobaczymy różnice między obiema wersjami WhatsApp.

sposób na pobranie

Weź pod uwagę, że oficjalną aplikację można pobrać ze Sklepu Play na przykład i stąd nie musisz się zbytnio komplikować, po prostu go wyszukaj, pobierz i zainstaluj automatycznie i to wszystko.

Z drugiej strony, korzystając z WhatsApp Plus, musisz wyszukać go z dowolnego miejsca w sieci i starać się unikać napotkania plików złośliwego oprogramowania.

aktualizacje

Kiedy masz oficjalną aplikację, kończy się ona aktualizacją, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Z drugiej strony, z WhatsApp Plus musisz wyszukiwać aktualizacje na stronach internetowych i nie jest tak łatwo je znaleźć.

wysyłanie obrazów

Jedną z głównych różnic między WhatsApp a WhatsApp Plus jest to, że oficjalna aplikacja wysyła skompresowane zdjęcia i obrazy, aby zaoszczędzić miejsce i czas, dzięki czemu są wysyłane znacznie szybciej. Z drugiej strony z nieoficjalnej aplikacji możesz wysyłać nieskompresowane obrazy w oryginalnej jakości, zachowując w ten sposób wagę i ostrość danego obrazu.

Muzyka

Z nieoficjalnej aplikacji możesz wyślij pliki muzyczne mp3 bez żadnych ograniczeń i ile razy chcesz. Podczas gdy w oficjalnym prawdopodobnie musielibyśmy przesłać go do usługi w chmurze i przekazać link, aby go pobrać.

Personalizacja

WhatsApp Plus vs WhatsApp bardzo się różni pod tym względem, ponieważ pierwsza ma możliwość znacznego dostosowania każdej części aplikacji poprzez zmianę kolorów, liter itp. Z oficjalnej WhatsApp nie jest to możliwe i musimy zadowolić się prostą aplikacją.

emotikony

Kolejną wielką różnicą między obiema aplikacjami jest to, że zmodyfikowana wersja ma ogromną liczbę emotikonów, memów itp. Podczas gdy oficjalna aplikacja ma raczej niewielki repertuar emotikonów, które choć nie są złe, chcielibyśmy mieć większą różnorodność i wyższą jakość.

W końcu jedynym, który naprawdę może podjąć decyzję, który jest lepszy, jesteś ty, ujawniliśmy główne różnice między WhatsApp a WhatsApp plus. Teraz decyzja należy do Ciebie.