Skip to content

Kto stworzył WhatsApp Plus? Kto stoi za tą aplikacją?

2 de sierpień de 2022

Jedną z aplikacji, które są najczęściej pobierane od wielu lat i które odniosły tak duży sukces bez konieczności posiadania za sobą dużej firmy, jest niewątpliwie WhatsApp Plus. Ale kto był mózgiem tej modyfikacji WhatsApp? Jego imię to Sergio Rafalense, nieco ponad 37 lat Od najmłodszych lat fascynuje go słuchanie wszelkiego rodzaju muzyki. Żyje uzależniony od internetu i jest inżynierem.

Kto jest twórcą WhatsApp Plus?

Jego początki w świecie pracy były skomplikowane, ale z czasem odnalazł swoją drogę, zanim zaczął z WhatsApp Plus pracował w Amsterdamie wykonując zdalne wsparcie techniczne w dziale VoIP dla lokalnej firmy, aż się zmęczył i postanowił wrócić do jego drogiej Hiszpanii.

W wieku 18 lat rozpoczął swoją pasję do programowania, zaczął w wyższym module rozwoju produktów elektronicznych, zdał przez Intela, a także przez PIC. Najbardziej podobało mu się programowanie w asemblerze, co, jak mówi, uwielbiał robić. Potem zaczął przyglądać się Androidowi i zielonemu motywowi piernikta stara wersja 2.3 nie bardzo go lubiła, więc zaczął w świecie moda modyfikować wszystko, aby pozostawić go całkowicie niebieski.

również wyznać że pomysł WhatsApp Plus był głupito była praca hobbystyczna jak każda inna i że po prostu wymknęła się spod kontroli, że rozrosła się za bardzo i to jest coś, czego nigdy sobie nie wyobrażał.

Jedną z rzeczy, których Rafa nie lubi w Androidzie, jest ogromna liczba wersji i problemów, które widzi, chociaż jako użytkownik to jedno, jako programista przyprawia o ból głowy. Problem polega na tym, że tak wiele wersji, telefonów komórkowych, niestandardowych ROM-ów i wszystkie te rzeczy oznaczają, że aplikacja, którą opracowuję, po prostu przyprawia cię o ból głowy. działa na Androidzie Lollipop, ale nie działa na marshmallow a może z tą samą wersją, ale na różnych urządzeniach wymusza zamknięcie itp.

pomysł robienia WhatsApp plus Wyszedłem spod ręki znajomego i jednocześnie widząc komentarze wielu użytkowników, którzy chcieli, aby MODy do WhatsApp zmieniały kolory i tego typu rzeczy, dlatego od tego momentu uznał, że będzie to świetny pomysł, aby mu dać możliwość w prosty sposób, aby każdy użytkownik mógł dowolnie modyfikować swoje WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram