Skip to content

Jak pobrać status WhatsApp bez INNEJ APLIKACJI (przykład)

27 de luty de 2021

Statusy WhatsApp to niewątpliwie zabawny i masowy sposób na dzielenie się tym, co dzieje się z nami każdego dnia. Niektórzy użytkownicy chcieliby, aby mogli pobieraj statusy WhatsApp bez korzystania z innej aplikacji zewnętrzne i zapisz je jako pamiątkę lub udostępnij znajomym jako swój status.

Wiele osób, które udostępniają treści, robi to, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się rozszerzeniem obrazy lub filmy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, czytaj dalej ten artykuł, a dowiesz się, jak działa ta metoda. Zobaczymy kilka sposobów na zrobienie tego na telefonie z Androidem. Poznajmy pierwszego.

Jak znaleźć pliki aplikacji na telefonie komórkowym, aby pobrać statusy WhatsApp

Jeśli Twój telefon to Android Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby znaleźć pliki WhatsApp, jest przejście do ustawień> Pamięć> Pliki> Whatsapp> Media> .Statuses folder.

Tam zobaczymy stan Obrazy lub filmy, a następnie możemy je udostępniać w dowolny sposób, możemy również kopiować i wklejać, aby przenieść pliki w dowolne miejsce.

Jest to sposób na pobieranie statusów WhatsApp bez innej aplikacji, a następnie udostępnianie ich bez korzystania z innej aplikacji.

Korzystanie z menedżera plików

Inną metodą jest szukanie menedżer plików naszego telefonu z systemem Android. Po wejściu do menedżera plików przechodzimy do folderu Storage> Whatsapp> Media> .Statuses.

Jeśli jest to ten sam menedżer plików, z którego korzystasz oprawa to niewiele więcej niż wyżej wymienione kroki. Ale jeśli nie masz menedżera plików, nie martw się, tutaj również Ci to wyjaśnimy.

Pobierz menedżera plików

Menedżerem plików, który jest bardzo dobry, jest aplikacja Pliki z Google. Ten menedżer pozwala nam kontrolować wszystkie informacje znajdujące się w naszym telefonie komórkowym. Wystarczy przejść do PlayStore> Szukaj> Pliki Google> Pobierz.

Menedżer plików

Po zainstalowaniu tej aplikacji możemy obsługi plików i wykonaj kroki wymienione powyżej, aby znaleźć zawartość statusu WhatsApp bez korzystania z aplikacji.

Ale mimo to w niektórych przypadkach nie można zobaczyć pliku Folder StatusyJeśli tak jest w Twoim przypadku, czytaj dalej, bo tutaj nauczysz się widzieć folder .Statuses.

Kroki, aby wyświetlić folder .Statuses i pobrać stan WhatsApp

Pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, jest przejście do strona główna z menedżera plików. Każdy menedżer plików może to zrobić, chociaż tutaj wyjaśnię, jak to zrobić dla plików Google.

Następnie znajdź plik ustawienia menedżera plikówW przypadku plików Google możesz go znaleźć, przesuwając w jedną stronę na ekranie głównym. W niektórych menedżerach możesz otworzyć z prawego górnego rogu, w którym pojawia się menu rozwijane.

Początkowo to widzieliśmy spoiwo Został nazwany .Statuses miał z przodu znak punktu, który wskazuje, że plik jest ukryty.

Jeśli jesteś w Google Files, będziesz ustawienia> Pokaż ukryte pliki. Następnie możesz wrócić do folderu WhatsApp, a zobaczysz pliki, które zostały ukryte.

W ten sposób zobaczysz obrazy i filmy, które zostały i przesłane w stanach WhatsApp. Możesz więc z nich korzystać, kiedy tylko chcesz i udostępniać je w dowolnym momencie w swoim statusie WhatsApp lub komuś innemu.

WhatsApp to najczęściej używana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie. Ma również największą liczbę pobrań w różnych sklepach z aplikacjami.

Udostępnianie statusów WhatsApp jest jedną z funkcji, która najbardziej przyciąga użytkowników, dlatego możliwość zapisywania statusów naszego WhatsApp bez użycia żadna inna aplikacja Stało się to czymś więcej niż tylko chwilą mody.

Użyj dowolnej z tych metod, aby pobrać status WhatsApp bez konieczności instalowania innej aplikacji w naszym Urządzenie mobilne z systemem Android i ciesz się z kontroli nad zawartością.