Skip to content

Jak pobrać starą wersję WhatsApp

23 de grudzień de 2022

Oczywiście odkąd WhatsApp zaczął się zmieniać i coraz częściej, nie ma niewielu osób, które miały taki czy inny problem ze wspomnianą aplikacjąDlatego przy wielu okazjach jest kilku, którzy szukają sposobu na kontynuację starszej wersji aplikacji, aby uniknąć pewnych problemów, które są bezpośrednio związane z ostatnią aktualizacją.

stara wersja WhatsAppa

Oczywiste jest, że przed próbą pobrania starej wersji tej aplikacji, jeśli masz jakiś problem z aplikacją, powinieneś spróbować zaktualizować system operacyjny. Oczywiście, jeśli masz za stary, może to powodować problemy nowe wersje WhatsApp.

Trzeba też wziąć pod uwagę kilka innych rzeczy. Po pierwsze, jeśli masz BlackBerry, możesz naprawdę iść zapominając o użyciu WhatsApp ponieważ firma nie obsługuje już tego systemu operacyjnego i aplikacja już na nim nie działa, więc w tym konkretnym przypadku też nie ma wiele do roboty.

Gdybyś jakimś cudem mogła używaj dalej whatsappa w jakimś starym smartfonie nie rób żadnej aktualizacji ani niczego podobnego, ale prosi cię, nie dotykaj niczego w tej sprawie.

Odkładając na bok, WhatsApp jest stopniowo utrzymywany dla najnowszych systemów operacyjnych i to normalne, że wielu użytkowników zostaje pominiętych ze starymi urządzeniami mobilnymi, nawet jeśli mają Androida, może się to zdarzyć.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest to, że od czasu do czasu próbujesz kupić nowy telefon komórkowy z Androidem, nawet jeśli jest to low-end, bez wychodzenia poza to. Samsungi J5 i J7 Mają niski i średni zasięg, w bardzo przystępnej cenie, a do tego mają najnowsze wersje Androida, masz tam WhatsApp od wielu lat.

Co się tyczy pobierz starą wersję WhatsAppto jest właściwie niemożliwe, nie da się tego zrobić, więc będziesz musiał zatrzymać ten, który masz i spróbować rozwiązać problem z innej strony, ponieważ z tą aplikacją obniżenie wersji nie jest możliwe.

Jak już mówiłem, jeśli nie możesz w żaden sposób korzystać z WhatsApp, musisz zmienić urządzenie mobilne lub po prostu ograniczyć się do klasyki, a przede wszystkim drogich zwykłych SMS-ów, które wcześniej tak wiele razy pomagały nam utrzymywać kontakt ze wszystkimi czas, zostaw wszelkie wątpliwości w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram