Skip to content

Jak pobrać najlepsze gry „Soy Luna” na Androida, iPhone’a i iPada

10 de grudzień de 2022

Z pewnością, jeśli jesteś z Argentyny lub jej okolic, doskonale już wiesz, czym jest „Soy Luna”. Serial dla nastolatków Disney Channel dla Ameryki Łacińskiej, ta sama firma, która ma wiele gier w Sklepie Play

Te gry są jednymi z najlepszych gier, które można pobrać na Androida z niewielkimi wymaganiami i są oczywiście twoją ulubioną postacią Disneya jestem księżycem

https://youtu.be/-4Av6yAJW6g

Opowiada nam bardzo piękną historię, w której bohaterką, oczywiście jak mogłoby być inaczej, jest Luna Valente. W serialu możemy znaleźć wiele rzeczy, które tego typu programy mają, takich jak muzyka, nastoletnie romanse, trochę dramatu, dużo komedii, a przede wszystkim to „Nie wiem co” kończy się na tym, że chcemy dowiedzieć się trochę więcej o jego historii.

Skąd pobrać gry Soy Luna na Androida lub iOS

Soy Luna Música: Dzięki tej aplikacji będziesz mógł nie tylko pobrać wszystkie utwory z serial telewizyjny i mieć je na telefonie komórkowym bez problemów, całkowicie za darmo, ale będziesz także mógł śpiewać w stylu karaoke, ponieważ zawiera nawet teksty, po prostu świetne.

Jestem Luna Manicure: Ta gra jest bardziej dla tych, którzy wkraczają w okres przeddojrzałości Ponieważ w grze trzeba być dość kreatywnym i za bardzo używać wyobraźni, aby pomalować paznokcie w najbardziej kreatywny sposób.

Zapamiętaj Soy Luna: Zasadniczo to, co musisz zrobić w tej grze jest zapamiętywanie kart że wyjeżdżają, aby zabrać dwóch po dwóch.

Jeśli zdobędziesz bohatera, powinieneś poszukać drugiej karty z symbolem tego samego bohatera, aby móc przejść poziom, Jest całkiem niezły i trzeba też mieć trochę szczęścia, ale przede wszystkim zbyt dużo pamięci, by móc szybko przejść poziomy. Ma w sumie cztery poziomy, dość uzależniające.

seria Disney zawiera gry na Androida

Jak Soy Luna stała się „fenomenem”

Te seriale Disneya są niewątpliwie naprawdę ekscytujący boom sprzedażowy. Oni doskonale wiedzą jak sprzedać produkt młodym ludziom i po zaprezentowaniu tych o takiej jakości jest to rzecz oczywista, bo doskonale wiedzą, co młodzież lubi.

Soy Luna to jeden z najlepszych seriali dla nastolatków na świecie i bez wątpienia najlepszy, jaki znajdziemy w Ameryka Łacińska, z ogromną kwotą wokół niego fanów, którzy chcą konsumować absolutnie wszystko, co ma związek z tą postacią i całym otaczającym go uniwersum.

Co do zabawek i AkcesoriaTo jest po prostu niesamowite ilość, która jest sprzedawana, nie wspominając już o milionach pobrań gier.

Jednym z najpopularniejszych argentyńskich seriali młodzieżowych ostatnich czasów jest niewątpliwie Soy Luna. Wydawany jest przez sieć Ameryka Łacińska Disney Channel, która do dziś ma niesamowite wspaniałe gry Disneya.

Serial bez wątpienia bardzo ładny dla nastolatków i dzieci w domu, ponieważ jest bardzo zadbany, ma niezwykle piękną historię, a bohaterka Luna Valente jest niewątpliwie czymś nienagannym w serialu, który ostatecznie oczarowuje zarówno młodych ludzi, jak i dorosłych.

Oczywiste jest, że jak każda seria lub produkt w ogóle, który ma całkiem sporym sukcesem są także gry wideo, zwłaszcza dla telefonów komórkowych. W tym przypadku stworzyliśmy ten artykuł, aby polecić najczęściej pobierane i popularne gry Soy Luna, które znaleźliśmy na różne urządzenia mobilne.

Najlepsze ubieranki Soy Luna

Fabuła serialu jest niesamowita, Luna jest właściwie Meksykanką, problem polega na tym, że jej rodzice muszą przeprowadzić się do pracy do Argentyny, stąd wie”Dżem i wałek ponieważ jest fanką łyżwiarstwa I tu zaczyna się wielka przygoda, którą ten bohater będzie przeżywał razem z nami wszystkimi.

Soy Luna Musica: Chociaż aplikacja sama w sobie nie jest grą, ale możemy słuchać całej muzyki serii na naszym urządzeniu mobilnym, oprócz tego, że możemy wygodnie czytać teksty ich piosenek z ekranu smartfona, aby je zapamiętać i móc je zaśpiewać.

Jestem Manicure Luna: Oczywiście podoba mi się imię llub mówi, że jest to gra, w której musisz to zrobić manicure w skrócie, jest dość ciekawy i zabawny. Idealna dla tych maluchów, które chcą nauczyć się robić sobie paznokcie, malować się i bawić się zdrowo w tej grze, którą możesz kupić w Sklepie Play tutaj.

Zapamiętaj Soy Luna: Ten rodzaj gier z serii jest popularny, pomysł jest w kilku słowach do zapamiętania karty, o których mowa, pojawiają się, a następnie są odwracane, tak że musisz spróbować znaleźć dwie identyczne karty, jak zobaczysz, pamięć jest niezbędna w tej prostej, ale bardzo zabawnej grze, która wciągnie Cię na ekran na wiele godzin i godzin Twój smartfon.

Jak zobaczysz, liczba gier, które ma Soy Luna, jest dość zróżnicowana, a przede wszystkim są rzeczy na każdy gust, będziesz w stanie zapewnić rozrywkę swojej małej dziewczynce na telefonie komórkowym lub tablecie przez wiele godzin dzięki tym niesamowite gry soy luna.

dołącz do naszego kanału telegram