Skip to content

Jak pobrać Mortal Kombat Shaolin Monks na Androida?

3 de marzec de 2023

Jeśli mamy mówić o głównych seriach gier wideo wszechczasów, nie ma wątpliwości, że Mortal Kombat jest jedną z najbardziej cenionych przez graczy, zarówno starych, jak i obecnych. Oczywiście cały czas staramy się przybliżyć naszym czytelnikom informacje o najlepszych grach Mortal Kombat, a w tym konkretnym przypadku chodzi o nawiązanie konkretnie do jedna z najbardziej uznanych odsłon serii, Tak jest w przypadku Mortal Kombat Shaolin Monks.

Pierwszą rzeczą do powiedzenia na temat Mortal Kombat Shaolin Monks jest to, że jest to gra walki. Został on uruchomiony w pierwszej kolejności z myślą o konsoli Play Station 2. Chociaż w tym przypadku chodzi o to, aby przeanalizować wszystko, co dotyczy Mortal Kombat Shaolin Monks na Androida.

Dzieje się tak zawsze, gdy liczymy z emulatorem, takim jak PPSSPP, możemy cieszyć się tą grą bez żadnych problemów. Więc jeśli chcesz grać w Mortal Kombat Shaolin Monks za darmo na Androida, lepiej czytaj dalej.

Jakie wymagania musi spełniać mój telefon z Androidem, aby pobrać Mortal Kombat Shaolin Monks?

Cóż, przejdźmy do wymagań gry Mortal Kombat Shaolin Monks na Androida. Musimy podkreślić w tym sensie, że trzeba mieć co najmniej 2,5 GB pojemności. Oprócz procesora z rdzeniami pracującymi z częstotliwością 1,5 GHz lub wyższą.

Tymczasem pamięć RAM urządzenia musi to być co najmniej 2 GB. Jednak nie jest konieczne, aby smartfon był zrootowany, az drugiej strony, aby gra była przetłumaczona na język hiszpański. Należy zauważyć, że bez emulatora nie będziesz mógł grać, dlatego jest to warunek konieczny.

Czy do pobrania Mortal Kombat Shaolin Monks konieczne jest użycie emulatora PSP?

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy samouczki są tego typu, jest pobranie oprogramowania, które jest niezbędne w takich przypadkach. Pierwszy z nich ma do czynienia z emulator PSP. Jest to APK dla PPSSPP, bez którego nie będziemy mogli grać w Mortal Kombat Shaolin Monks. Po drugie, musimy również mieć ROM samej gry, co zamierzamy podkreślić, zwłaszcza dlatego, że możemy go pobrać z tego linku.

Początkowy ekran Mortal Kombat Shaolin Monks

Jak pobrać i zainstalować Mortal Kombat Shaolin Monks na moim telefonie komórkowym?

Cóż, jesteśmy znacznie bliżej możliwości grania w Mortal Kombat Shaolin Monks w języku hiszpańskim na Androida. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest pobierz pliki, ROM i APK emulatora PPSSPP że zostawiliśmy cię wcześniej.

Kiedy skończysz, dlatego powinieneś zainstalować APK dla PPSSPP i przenieść ISO gry do pamięci microSD. Uruchamiamy emulator i szukamy ścieżki do pliku gry, aby go uruchomić. Zacznij więc cieszyć się Mortal Kombat Shaolin Monks po hiszpańsku. Nic więcej poza tym, czego potrzebujesz, aby ukończyć ten samouczek.

Zakończ proces instalacji

Jeśli szukasz jednego bardziej szczegółowy opis sposobu gry Mortal Kombat Shaolin Monks na Androida w języku hiszpańskim, oto, czego potrzebujesz. Musisz tylko wykonać kroki, które znajdziesz poniżej:

  • Krok 1: Otwarte do Sklep Google Play i wyszukaj PPSSPP dla Androida. Istnieją dwie wersje emulatora do pobrania, złota to wersja płatna z lepszymi funkcjami.
  • Krok 2: Zainstaluj ten, który ci się podoba i czekaj. Waży mniej niż 40 MB, więc będzie szybki.
  • Krok 3: Po zakończeniu a ikonę w telefonie komórkowymdotknij go, aby otworzyć PPSSPP.
  • Krok 4: Po otwarciu dotknij opcji zezwól PPSSPP na dostęp do magazynu. Lub nadaj PPSSPP uprawnienia dostępu do pamięci masowej.
  • Krok 5: Wybierz zezwolić na opcję to się pojawi
  • Krok 6: Teraz musisz pobrać Mortal Kombat Shaolin Monks i nie zapomnij, pamiętaj, gdzie został zapisany. Możesz także pobrać plik na swój komputer i przenieść go do telefonu.
  • Krok 7: Powrót do aplikacja PPSSPPkliknij miejsce, w którym jest napisane gry, a potem dom.
  • Krok 8: Znajdź miejsce gdzie zapisałeś grę.
  • Krok 9: Na koniec dotknij gry zacząć grać.

Mortal Kombat Wybór postaci na Androida

Alternatywnie możesz pobrać pakiet APK PPSSPP z jego oficjalnej strony, aby zainstalować emulator. Jako dodatkowy fakt, ten emulator może być również używany do uruchamiać gry na psp. Ma wsparcie dla modów i jeśli chcesz, możesz poszukać innych gier dla PPSSPP, takich jak na przykład Kółko i krzyżyk w softonic. I nie zapominaj, że jeśli chcesz grać w więcej gier PSP na Androida, nie będziesz w stanie bez emulatora lub podobnych aplikacji, które mogą odczytywać pliki ISO.

Jeśli masz inne pytania na ten temat, nie wahaj się z nami skontaktować. Czy udało Ci się pobrać Mortal Kombat Shaolin Monks Android dla PPSSPP krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram