Skip to content

Jak pobrać Ice Age Adventures na Androida, darmową grę Epoka lodowcowa

25 de marzec de 2023

Jeśli rozejrzymy się po sklepie z aplikacjami Google, możemy znaleźć gry we wszystkich stylach i dla wszystkich gustów, ale tym razem skupimy się na takiej, która jest równie zabawna, co uzależniająca, Przygody epoki lodowcowej na Androida.

Sid, Manny i wszyscy ich przyjaciele są bardzo popularni zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, a do tej pory zagrali w pięciu filmach. Wielki sukces tych postaci doprowadził do pojawienia się wielu gier, w których są bohaterami, ale dla nas jedną z naszych ulubionych jest ta, którą rozmawiamy dzisiaj.

Przygody epoki lodowcowej na Androida

Tym razem Manny, Diego i stado zwierząt unoszą się na dużym kawałku lodu, który rozpadł się i rozproszył ich wszystkich, więc naszym celem będzie ponownie zjednoczyć stadomożesz pobrać tę grę bardzo łatwo.

Ale nie wszystko będzie takie proste, na swojej drodze spotkamy potężnych wrogów i będziemy musieli stawić czoła wielu minigry i łamigłówki które nam się pojawią, jeśli chcemy dalej czynić postępy w ratowaniu zagubionych zwierząt, istnieją niesamowite emulatory

To, co wyróżnia tę grę, to jakość grafiki i dość prosty tryb gry, który zapewni dorosłym i dzieciom wiele godzin rozrywki. Ponadto postacie mają swoje oryginalne głosy (w języku angielskim).

Jak zwykle w tego typu grach, tzw pobieranie jest całkowicie bezpłatneale w grze jest Sklep internetowy gdzie można kupić produkty za prawdziwe pieniądze. Ceny wahają się od 0,99 € do 99,99 €.

Zakupy mogą pomóc nam szybciej osiągnąć nasze cele, ale nie są niezbędne, więc możemy cieszyć się grą Bez konieczności wydawania pieniędzy możesz pobrać tę niesamowitą grę na swój telefon komórkowy.

Gra epoka lodowcowa na Androida

Zainstaluj Ice Age Adventures na Androida

Jedną z wielkich zalet aplikacji i gier, które znajdziemy w Sklep Google Play Są bardzo łatwe w instalacji.

Aby pobrać Ice Age Adventures, wystarczy wyszukać grę w Sklepie Play. Klikamy na to zielony przycisk instalacji i poczekaj na pobranie i instalację gry.

Należy pamiętać o jednej rzeczy NIEPotrzebujemy 5,7 MB dostępnego miejsca na naszym tablecie lub telefonie komórkowym, aby móc pobrać.

także dla dzieci

Ice Age Adventures jest lubiany przez dorosłych, ale także przez najmłodszych w domu. Ten wskazany dla dzieci Od 7 lat i dzięki prostemu systemowi gry, maluchy będą bawić się godzinami.

Oczywiście, ponieważ jest to gra, która obejmuje zakupy za prawdziwe pieniądze, wygodnie jest zablokować tę opcję, aby uniknąć ewentualnych zmartwień, jeśli dzieci skończą klikają tam, gdzie nie powinny.

Poznaj inne gry przygodowe, które możesz pobrać na swojego Androida

Ice Age Adventures to bardzo zabawna gra; Tutaj mamy listę gier przygodowych, które możesz bezpłatnie pobrać na swoje urządzenie mobilne z systemem Android, aby zapewnić różnorodność i rozrywkę przez cały czas.

Są wyjątkowe i oferują młodym i starszym możliwość bycia aktywnym przez cały czas; doskonały dla wszystkich członków rodzinyponieważ są łatwe do grania, a każdy poziom oferuje przygodę bez kontroli.

 • Family Guy: w poszukiwaniu.
 • Stickman KillChamber.
 • Eksploracja Lite.
 • Machinarium.
 • Zamek Iluzji.
 • Syberia 2.
 • OTCHŁAŃ.
 • Terraria.
 • Wiek zombie.
 • przygnębiające legendy.
 • MechaNika.
 • Dolina Pomników.

Każdy z nich oferuje niepowtarzalną okazję do podróży przez świat przygód, które sprawią, że zaniemówisz; Móc pobierz je wszystkie ze sklepu z aplikacjami Google Play Store całkowicie za darmo, co czyni je fantastycznymi opcjami dla każdego, dzięki czemu nie będziesz się nudzić z tak wieloma opcjami.

Ta pełna lista gier jest niesamowita zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci; Mogą w nie grać wszyscy członkowie całej rodziny, są zabawne i mają różne sposoby na rozproszenie uwagi, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat tego typu gier.Czy lubisz gry z epoki lodowcowej?? Jaki jest Twój ulubiony?

dołącz do naszego kanału telegram