Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Yoshi’s Story Rom Nintendo 64 na PC lub Androida w języku hiszpańskim?

19 de wrzesień de 2022

Yoshi jest towarzyszem przygód, który był obok słynnego Mario w wielu przygodach. Po tylu latach bycia wiernym towarzyszem nadszedł czas, aby zagrać we własnej grze wideo. Może nie masz dużej wiedzy na temat samodzielnego instalowania gier, ale czujesz nostalgię i chcesz spróbować, ale tak naprawdę nie wiesz jak, ale nie martw się, dzisiaj porozmawiamy o tym, jak pobrać Historia Yoshiego na Androida.

Tego typu gry są zawsze świetnym dodatkiem do twojego katalogu rozrywki, podczas gdy gra wykorzystuje uroczą i przyjazną postać, taką jak Yoshi, to przekształca grę w przeżycie dla wszystkich odbiorców. To jest do gustu rodziców i dzieci i będą cię rozpraszać, grając w coś całkiem prostego i przyjemnego. Jest to gra, która zmusi Cię do zainstalowania gier na telewizorze i siedzenia przed nią w salonie z całą rodziną i sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić.

Jak być może wiesz, ta gra została stworzona do grania na słynnej konsoli Nintendo 64, dość znanej w tamtym czasie konsoli do gier. Narodził się jako swego rodzaju kontynuacja Super Mario World, w tak cenionym w swoim czasie formacie wkładu. Ponieważ minęło tyle czasu, możliwe, że nie masz już tej konsoli, ale chciałbyś ponownie zagrać w te gry. Nintendo oznaczało przed i po sposobie postrzegania gier wideo, integrując je coraz bardziej ze społeczeństwem jako wspólne zainteresowanie najmłodszych.

Istnieje możliwość pobrania gier na klasyczne konsole na Androida, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się tymi grami, które tak bardzo podobały Ci się jako dziecko, ale teraz na smartfonie lub tablecie.

Indeks()

Jak w prosty sposób pobrać Yoshi’s Story na urządzenie z Androidem

Kontynuacja Mario World przenosi nas bezpośrednio na wyspę Yoshi, gdzie małe smoki żyją szczęśliwie i beztrosko. Wszystko jest szczęściem i spokojem dla uroczych smoków, ale zaklęcie rzucone przez Baby Bowser ma zmienił wyspę w książkę A jakby tego było mało, super szczęśliwe drzewo zostało porwane. To powoduje, że teraz wszyscy mieszkańcy wyspy Yoshi są smutni.

W tej sytuacji pojawia się sześciu odważnych kolorowych Yoshi, którzy chcą ocalić swoją wyspę i sprawić, by jej mieszkańcy odzyskali szczęście, które tak bardzo kochają. W tym celu będą musieli pokonaj wiele zabawnych i kolorowych poziomów. Twoim zadaniem jest zjedzenie wszystkich owoców, które znajdziesz na swojej drodze i unikanie wrogów.

W trakcie gry Yoshi pokonuje przeszkody, wielokrotnie pomagał mu Poochy. Musisz wybrać szczęśliwy owoc, który da ci więcej żyć niż jakikolwiek inny, aby odzyskać zdrowie reprezentowane przez płatki kwiatów, które spadają, gdy spotkasz swoich wrogów, nieśmiałych facetów. Zjedzenie owocu w kolorze Yoshiego da mu życie, ale nie tak bardzo, jak jego szczęśliwy owoc.

Jeśli grasz w Yoshi’s Story na Androida, dużo różne przygody na każdej stronie książki.

zainstaluj yoshi na Androidzie

Jak w prosty sposób pobrać Yoshi’s Story

Yoshi’s Story to klasyczna gra na Nintendo 64, więc idealnym rozwiązaniem byłoby pobranie gry wideo legalnie na platformie Nintendo. Ma to na celu uniknięcie pogardy prawnej i pieniężnej. Ponadto, aby zachować integralność gry, ponieważ jeśli pobierzesz ją legalnie, będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich poziomów trudności i uzyskać bardziej estetyczny wygląd podczas tworzenia gry.

Możesz pobrać tę zabawną grę, wchodząc na Nintendo za darmo. Musisz założyć konto na platformie, a następnie wyszukać Yoshi’s Story w wyszukiwarce. Przekonasz się, że gra jest dostępna na konsolę Wii U za niewielką cenę. Musisz kliknąć kup i uzupełnić informacje o płatności, aby zakończyć udostępnianie pobierania.

Pamiętaj też, że musisz mieć wystarczająco dużo miejsca na dowolnej platformie, z której będziesz pobierać. Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak, a masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach. Bardzo chcielibyśmy to przeczytać!

dołącz do naszego kanału telegram