Skip to content

Jak pobrać i zainstalować system Android 6.0 Marshmallow na telefonie komórkowym lub tablecie

8 de marzec de 2023

Android to platforma, która pozwala nam korzystać z wielu opcji z tego samego urządzenia, jest to prawie system otwarty, ponieważ umożliwia modyfikacje, takie jak konwersja karty SD na pamięć wewnętrzną. Posiada również opcje takie jak programowanie automatycznego zapłonu po powrocie do domu.

Niewątpliwie jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest posiadanie najnowszej wersji Androida na swoim urządzeniu, ponieważ w ten sposób zawsze będziesz optymalizować swój telefon komórkowy, a także będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami nowych wersji. Więc najlepsze jest pobierz Androida 6.0 Marshmallow ponieważ jest to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google.

Jest to odnowienie, na które najwyraźniej czekało wielu użytkowników znacznie poprawiłoby to smartfony poza tym mają wiele niespodzianek, które poprawiłyby wrażenia użytkownika. Jestem pewien, że będziesz chciał mieć tę nową wersję, więc powiem ci, jak ją pobrać, ale najpierw powiem ci wszystkie nowości.

Co nowego w Androidzie 6.0 Marshmallow

Począwszy od baterii zgodnie z Androidem, trwa znacznie dłużej. W tej nowej wersji Androida znajdziesz wiele rzeczy, z kilkoma nowymi funkcjami, takimi jak zaawansowane zarządzanie uprawnieniami, unową funkcję o nazwie Now on Tap (dodaje kontekstowe karty informacyjne), ulepszenia baterii, obsługę czytnika linii papilarnych i ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Chociaż zobaczysz także inne nowości, które zdasz sobie sprawę podczas użytkowania.

Wiem, że musisz mieć duże pytanie, a mianowicie, że użytkownicy będą mogli mieć ten system operacyjny, ci, którzy mają urządzenia z zakresu sprzed 2013 roku nie będą mogli cieszyć się tą nową wersją bo nie są w stanie tego znieść. Ale inni będą mogli, chociaż są również bardzo zależni od modelu mobilnego, na przykład w Nexusie 2013 ta aktualizacja będzie automatyczna.

Kolejnym faktem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że musisz mieć zainstalowaną wersję 5.0 lub nowszą, aby móc mieć tę nową, ponieważ w przeciwnym razie aktualizacja będzie prawie niemożliwa, jeśli masz Nexusa. Wreszcie, jeśli chcesz Pobierz Androida 6.0 Marshmallow na swój telefon Po prostu wykonaj kroki, które znajdziesz poniżej.

Jak pobrać Androida 6.0 Zefir

Przede wszystkim musisz sprawdzić, czy Twoje urządzenie spełnia wymagania, aby mieć tę nową wersję, o czym mówiłem wcześniej, sprawdź wersję Androida i model swojego telefonu komórkowego. Ten Możesz to zobaczyć wchodząc w „ustawienia” a następnie musisz przejść do opcji, która mówi „o telefonie”, tak proste jak to.

Więc kiedy już wszystko sprawdziłeś i jesteś pewien, że możesz to zrobić, Zalecam najpierw zrobić kopię zapasową plików na wszelki wypadek. Teraz, jeśli możesz, powiem ci, co musisz zrobić, aby pobrać Androida 6.0 Marshmallow.

urządzenie nie jest zrootowane

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do „Ustawień” z telefonu komórkowego, gdy masz połączenie z Internetem. Następnie przejdziesz do opcji „o telefonie”. Musisz poszukać sekcji, która mówi, że aktualizacja systemu, kiedy aktualizacja nadejdzie, urządzenie zwykle informuje, ale jeśli tak się nie stało, musisz to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to przystąpić do instalacji, a jeśli się nie pojawi, poczekaj.

zielone białe tło androida

zrootowane urządzenie

Zrootowanie urządzenia z Androidem jest stosunkowo łatwe, jednak nie możemy traktować zrootowanego Androida w taki sam sposób, jak innego, dlatego tutaj pokażemy Ci właściwy sposób leczenia zrootowany Android, aby móc osiągnąć ten sam wynik niż z nierootowanym Androidem.

W przypadku, gdy jest to A zrootowany telefon, będziesz musiał zrobić wszystko ręcznienie jest to skomplikowane, ale lepiej wykonać wszystkie kroki.

  • Najpierw przeszukasz Internet w poszukiwaniu strony zawierającej plik aktualizacji.
  • potem idziesz do pobierz plik i zapiszesz go w pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego.
  • Następnie musisz ponownie uruchomić telefon Tryb odzyskiwania.
  • Następnie wybierzesz plik zip że go pobrałeś i uruchomiłeś.
  • Wykonasz wszystkie kroki i rozpocznie się proces instalacji.

Prawda jest taka, że ​​instalacja nowej wersji Androida jest naprawdę bardzo prosta, chociaż w zależności od modelu telefonu komórkowego mogą wystąpić pewne komplikacje. Czy nasze wskazówki Ci pomogły? Uwielbiamy Cię czytać, zostaw nam komentarz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe

dołącz do naszego kanału telegram