Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Subway Surfers na Androidzie, iOS lub tablecie

29 de listopad de 2022

Subway Surfers to wciągająca gra platformowa któremu udało się pobić wszelkie rekordy pod względem pobrań w Sklep Google Play. Gra istnieje już od jakiegoś czasu, ale nadal jest tak zabawna jak pierwszego dnia.

W tym samouczku jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Ci niezbędną metodologię, abyś mógł pobrać pobierz Subway Surfers na Androida, iOS lub tablet.

Indeks()

Jak grać w Subway Surfers?

W tej grze stawiamy się na miejscu Jake’a, Tricky’ego i Fresha i musimy to zrobić uciec przed policją na stacji kolejowej który najwyraźniej jest opuszczony i przez który nieustannie przejeżdżają pociągi.

możemy się ruszyć naszej postaci różnymi „pasami”, ale jest to również konieczne skakać przez przeszkody i toczyć się po ziemi. W ucieczce możemy skorzystać z deskorolek lub plecaków odrzutowych, aby uniknąć złapania.

Jak zwykle w tego typu grach, będziesz także musiał ukończyć misje Dadzą nam monety, za które możemy kupić ulepszenia.

Należy wspomnieć, że rzeczywiście Jake jest głównym bohaterem Subway Surfers, ale są inni gracze, których można wybraćpo ich odblokowaniu.

Sposób odblokowywania postaci jest zróżnicowanymożesz uciec się do odblokowania dzięki kolekcji atrybutów postaci lub możesz odblokować innych bohaterów, inwestując monety i klucze zarobione w grze.

Zdecydowanie, bardzo prosta mechanika ale to jest w stanie utrzymać nas na ekranie przez wiele godzin.

Jak pobrać Subway Surfers na Androida

Gra dostępna jest na platformy Android, iOS, Windows Phone oraz Windows 10. Aby móc grać na urządzeniu z Androidem musimy posiadać system operacyjny Android 4.0 lub nowszy i 57 MG dostępnej pamięci. Gra jest dostępna za darmo w sklepie Google Play.

Teraz wyjaśnimy, jak to zrobić Pobierz Subway Surfers na Androidaale w rzeczywistości główne kroki są ważne dla każdego systemu operacyjnego, ponieważ są bardzo podobne.

Przede wszystkim idziemy do sklepu Google Play pobierz Subway Surfers. Po zlokalizowaniu gry klikamy dalej „Zainstalować”. Następnie rozpocznie się pobieranie a po nim nastąpi natychmiast obiekt. Po zakończeniu instalacji możemy zacząć grać w Subway Surfers na naszym Androidzie, iOS lub tablecie.

Właściwie nie ma potrzeby martwić się zbytnio czasem pobierania, ponieważ w przypadkach, w których nie ma żadnych niepowodzeń, zwykle trwa to kilka sekundpo zakończeniu całej procedury.

Subway Surfers najlepsza gra na Androida

Subway Surfers wystartował w 2012 roku i do dziś jest na topie zestawienia najlepszych gier na Androida, będąc jednym z tych z największą liczbą pobrań. Ta prosta gra stała się jedną z ulubionych gier graczy na całym świecie.

Jej sukces był tak duży, że szybko pojawili się konkurenci, którzy w lepszy lub gorszy sposób skopiowali ten pomysł, zmieniając bohaterów i zastępując ich ninja, a nawet księżniczkami. Ale jak to często bywa, nic nie przebije oryginału.

aplikacja dla surferów metra w akcji

Kilka tygodni temu zrobiliśmy listę z the najlepsze gry na androida 2016 roku a naszym wyborem w kategorii gier platformowych było właśnie Subway Surfers.

Jeśli grałeś już w tę grę i podobała ci się, zalecamy Nie przegap innych kreacji Kiloojak Smash Champs, w której musimy wcielić się w trenerów walki.

Ta gra warto dla zabawy to znaczy, jeśli chodzi o prosty fakt, że można cieszyć się grafiką i że nie jest powszechne zwracanie takiej uwagi na szczegóły w grach opracowanych do grania na smartfonie lub tablecie.

Nie wahaj się pobrać Surferzy metraz pewnością uda ci się to osiągnąć z pomocą, której już ci udzieliliśmy, a także będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich zabawach, jakie oferuje nam ta gra.

dołącz do naszego kanału telegram