Skip to content

Jak pobrać i zainstalować sterowniki mojego telefonu komórkowego z Androidem na moim komputerze i szybko udostępniać pliki?

8 de listopad de 2022

Pomimo tego, że z urządzenia mobilnego można zrobić wiele rzeczy, które wcześniej robiliśmy z komputerem. Obecnie komputer nadal istnieje i nadal będzie, czy to do zabawy, czy do pracy, do oglądania filmów, seriali lub filmów i niezliczonych innych rzeczy.

Ważne jest połączenie między urządzeniem mobilnym z systemem Android a komputerembyć może wiele osób nigdy nie łączy telefonu komórkowego z komputerem, a inni robią to co jakiś czas.

Ale np. nie posuwając się zbyt daleko, jeśli chcesz zrobić kopię zapasową wszystkich swoich zdjęć lub filmów, podłączenie urządzenia do komputera i przesłanie ich zajmuje tylko kilka minut i szybko będziesz mieć kopię w bezpiecznym miejscu bezpieczeństwa na wypadek, gdyby coś stało się z Twoim telefonem komórkowym lub po prostu chcesz wykonać twardy reset.

Zainstaluj sterowniki Androida w systemie Windows

Ale aby móc podłączyć urządzenie mobilne i rozpoznać je w systemie Windows konieczne jest posiadanie w telefonie zainstalowanych sterowników telefonuw przeciwnym razie niemożliwe będzie przekazywanie rzeczy z jednej strony na drugą.

Do tego masz kilka opcji, jeśli masz Windows 10 lub Windows 8, a nawet Windows 7, z prostym faktem podłączenia urządzenia przez USB powinno pobrać sterowniki automatycznie i z tymi sterownikami powinno być więcej niż wystarczające, aby móc transfer danych.

Jeśli tak się nie stanie lub chcesz je pobrać ręcznie, musisz ich poszukać. Z oczywistych powodów nie mogę podać tutaj linku, ponieważ oczywiście nie mam pojęcia, jakie masz urządzenie, ale mogę polecić sposób wyszukiwania w Google sterowników, który nie zawodzi.

Jak? Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu napisz nazwę urządzenia + sterowniki, to proste. Więc jeśli masz Samsung Note 5, po prostu dodaj + sterowniki i to wszystko.

Sterowniki dla telefonów z systemem Android

Jak widać, instalacja sterowników na komputerze nie jest zbyt skomplikowana, aby urządzenie mobilne zostało rozpoznane, to kwestia kilku sekund, które trzeba poświęcić na jego wyszukanie, co nie jest wcale skomplikowane z ogromna liczba opcji, jakie jest w stanie zaoferować Internet.

udostępniaj pliki mobilne

Ale, Jeśli urządzenie nie zostanie rozpoznane pomimo zainstalowanych sterowników, wypróbuj inne wejście USB lub zmienić kabel, zawsze zaleca się używanie oryginalnego kabla USB, ponieważ ogólne kable w większości przypadków powodują problemy z połączeniem.

Co się stanie, jeśli zaktualizujesz sterowniki komputera?

Sterowniki są ważnym punktem w komputerzezwłaszcza jeśli w dowolnym momencie chcesz wykonać kopię zapasową telefonu komórkowego, w takim przypadku ich aktualizowanie służy do rozwiązania wszelkich problemów lub szczegółów.

Do tego są programy, które mogą pomóc pobierz i zaktualizuj sterownikilub sterowników, co pozwala zaoszczędzić czas, który masz zarówno na komputerze, jak iw tej chwili.

Jednym z tych programów jest DriverMax, program, który wykona całą pracę w bardzo krótkim czasie, a dzięki posiadanej technologii jest w stanie wyszukiwać w Internecie najbardziej odpowiednie, najnowsze i najnowsze wersje. aktualizacje sterowników i sterowników które są niezbędne do zainstalowania na komputerze.

Teraz instalacja i używanie tego programu jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu, jeśli masz takie obawy, aby go pobrać i używać, wystarczy:

  • Szukałem, pobierz i zainstaluj DriverMax.
  • Po zainstalowaniu uruchom program, musisz kliknąć „skanuj sterowniki teraz” i poczekać do końca analizy.
  • Na liście sterowników znajdź sterownik mobilny, który chcesz zainstalować i wybierz go.
  • Wybierz „Pobierz i zainstaluj” w DriverMax, aby rozpocząć pobieranie na komputer, a następnie zaakceptuj warunki producenta.
  • Poczekaj na Pobieranie i instalacja sterownika i wszystko będzie gotowe, możesz teraz podłączyć i korzystać z urządzenia.

Dzięki temu programowi proces aktualizacji będzie szybszy, bardziej niezawodny i będziesz mógł uzyskać wszystkie niezbędne sterowniki na PC że telefony komórkowe mogą potrzebować, a wszystko to bez konieczności spędzania wielu godzin na przeszukiwaniu sieci w poszukiwaniu niezbędnego sterownika do komputera.

dołącz do naszego kanału telegram