Saltar al contenido

Jak pobrać i zainstalować StarCraft II: Legacy of the Void na Androida, całość w języku hiszpańskim

30 de diciembre de 2022

StarCraft to jedna z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego ostatnich lat. Opracowany przez Rozrywka Blizzardasaga nadal rozwija się o nowe odcinki i jest to dobry przykład jest to, że możesz teraz pobrać StarCraft II: Legacy of the Void na Androida.

Blizzard Entertainment jest jednym z najważniejszych w branży gier wideo.. Z szeregiem sukcesów za sukcesami w swoich grach. Gry takie jak Warcraft, Diablo, HearStone i wiele innych wyszły z tej firmy.

StarCraft II: Legacy of the Void

Tym razem wcielamy się w hierarchę Artanisa, przywódcę Protossów. Teraz, gdy hierarcha w końcu zdołał zarekwirować potężną flotę statków, aby odzyskać swój rodzinny świat, pojawia się starożytne zagrożenie, które może zniszczyć całą galaktykę. Misją Artanisa będzie teraz zebranie frakcji Protossów i pokonanie zagrożenia.

StarCraft II: Legacy of the Void zawiera nowe funkcje w porównaniu z poprzednimi epizodami, w tym dodanie dwóch nowych jednostek w każdej rasie (Zergów, Terran, Protossów), każdy z nich ma określoną misję w bitwie. Nowe maszyny to Adept, Disruptor, Cyclone, Liberator, Devastater i Marauder. Każdy z nich będzie miał za zadanie pomóc swojej rasie w walce o dominację nad częścią sektora Koprulu.

Ponadto nie brakuje misji kooperacyjnych, które pozwoli nam łatwiej osiągnąć cele. Zawiera również tryb Archon, w którym dzielisz kontrolę nad pojedynczą bazą z sojusznikiem.

Ta wersja gry zawiera nieograniczone turnieje. Turnieje rozgrywane są raz dziennie o określonej godzinie i są odpowiednie dla graczy na wszystkich poziomach. Ten, kto przetrwa rundę pucharową, zmierzy się z najlepszymi graczami w turnieju, aby odnieść ostateczne zwycięstwo.

Pobierz StarCraft II: Legacy of the Void na Androida

Jeśli lubisz grać na telefonie komórkowym lub tablecie i chcesz pobrać StarCraft II: Legacy of the Void na Androida, wyjaśnimy, jak to zrobić.

Przede wszystkim musisz otworzyć konto w bitwa.net, następnie pobierz aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji kliknij zakładkę „Sklep”, a zobaczysz rozszerzenie StarCraft II: Legacy of the Void.

StarCraft do pobrania na Androida

Kliknij „Kup teraz” i wybierz jeśli chcesz standardową wersję gry lub wersję deluxe z dodatkami. Następnie wykonaj wskazane kroki, aby zakończyć proces zakupu.

Masz ją już gotową, pomyślnie ją pobrałeś i możesz zacząć grać w tę ekscytującą grę.

Jeśli lubisz gry strategiczne czasu rzeczywistego, jasne jest, że StarCraft II: Legacy of the Void nie możesz tego przegapić na swoich urządzeniach. Godziny bitew czekają na Ciebie w trzecim i ostatnim dodatku do gry Starcraft II. Jeśli jesteś fanem tej gry, nie możesz przegapić tego najnowszego rozszerzenia.

Przewodnik po zasobach StarCraft

Jak dobrze wiadomo, ta gra nie polega tylko na podboju innych ras, ale także skupia się na tym, kto szybciej się rozwinie. Jeśli się uwzględni im wyższa ekonomia, tym więcej jednostek możesz mieć do dyspozycji i rozwoju strukturalnego. To na dłuższą metę definiuje grę, oczywiście biorąc pod uwagę strategię, którą należy przyjąć w odniesieniu do jednostek i rodzaju rasy.

minerały

Ten zasób jest najważniejszym, co można powiedzieć o gospodarce w ogóle. od początku gry rozpocznij wyścig o wydobycie złóż minerałów niebieskich i złotych. Różnica między nimi polega na tym, że złote pozwalają na wydobycie większych ilości w krótszym czasie.

gaz wespanowy

Zasób ten, podobnie jak minerał, ma ogromne znaczenie dla rozwoju ulepszania struktur i potężniejszych jednostek. Jak zwykle w bitwach wieloosobowych istnieje równy rozkład w obu bazach. Będą więc mieli do dyspozycji kopalnię gazu wraz z minerałami wokół tego miejsca.

zaopatrzenie

Zapasy służą do kontrolowania limitu jednostek, co pozwala nam na posiadanie większej ilości armii.

dołącz do naszego kanału telegram