Skip to content

Jak pobrać i zainstalować sprawę karną w języku hiszpańskim za darmo – dowiedz się wszystkiego o grze śledczej

9 de listopad de 2021

Na pewno wiesz Sprawa kryminalnaCzy grałeś w nią lub przynajmniej słyszałeś o niej, jest to gra logiczna lub śledcza, w której jesteś detektywem, który musi znaleźć ukryte przedmioty na miejscu zbrodni, aby ją rozwiązać.

Została uruchomiona w 2012 roku dla sieci społecznościowej Facebook, jej sukces był tak duży, że późniejsze wersje były dostępne na iOS i Androida, studium odpowiedzialne za tę grę to francuska Pretty Simple, obecnie możemy znaleźć się z 10 milionów graczy że co miesiąc im się to podoba.

Gra Criminal Case na komputerze, aby grać szybko i łatwo

W grze wcielamy się w detektywa, który musi rozwiązać serię morderstw, aby to zrobić musisz być w miejsce zbrodni i znajdź ważne wskazówki, wszystko to osiąga się, klikając myszką na niektórych elementach sceny.

im szybciej znajdziesz wszystkie wskazówki, oczywiście wynik końcowy będzie wyższy, wtedy}nagradzają cię gwiazdkami które można wykorzystać do ważnych rzeczy, takich jak badanie dowodów i przesłuchiwanie podejrzanych.

Kiedy dojdziesz do końca każdej sprawy, musisz mieć pod opieką osobę, która według wszystkich dowodów jest podejrzanym, jeśli to prawda, sprawa jest rozwiązana, zawiera wiele zagadek i kilka innych bardzo interesujących rzeczy w grze.

Jeśli chcesz pobrać i zainstalować inne gry na swoim komputerze niż grasz na urządzeniu mobilnym z Androidem, w rzeczywistości możesz to zrobić bardzo prosty sposób, najlepsze jest to, że ich instalacja nie zajmie zbyt wiele czasu, aby zapewnić jak najlepszą zabawę.

W ten sposób możesz mieć grę Criminal Case na swoim komputerze

W zasadzie jedyny sposób, aby móc się cieszyć Sprawa karna na PC Tylko za pośrednictwem Facebooka, sieć społecznościowa pozwala nam cieszyć się tą zabawną grą bez żadnych ograniczeń ze strony twojego komputera, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego.

Jakość grafiki gry jest naprawdę bardzo dobra i ma zbyt elegancką estetykę. Najlepsze jest to, że sprawa karna jest dostępna na urządzenia mobilne, które: iOS lub Android, mogą to być smartfony lub tablety.

Aby w nią zagrać, musimy tylko zrozumieć, że gracz wciela się w detektywa, który musi zbadać różne przekazane mu sprawy, oczywiście zamierzamy ciesząc się różnymi poziomami, które nazywane są miejscami zbrodni.

Za każdym razem udaje nam się ukończyć poprawnie, możemy zdobyć gwiazdki aby pomóc nam iść naprzód w historii, czy to rozmawiając z podejrzanymi, badając poszlaki itp.

Ale także w niektórych momentach gry będzie kilka okresów czasu, na przykład autopsja lub badania krwi, a nawet odciski palców, do tego będziesz mieć rodzaj energii co pozwoli ci bawić się tym do pewnego momentu, w którym ta energia się wyczerpie.

Chcemy również polecić, jeśli spędzasz dużo czasu bez danych lub internetu i łatwo się nudzisz w w domu lub gdziekolwiek, najlepsze jest to, że wiesz, które są najlepsze gry na Androida, dzięki czemu możesz grać bez internetu.

znaki wyboru towarzysza

Zainstaluj Criminal Case, aby grać na swoim komputerze w prosty sposób

Jedną z najlepszych opcji w tej grze jest możliwość być w stanie konkurować ze znajomymi aby zobaczyć, kto jest najlepszym detektywem i kto może szybciej rozwiązać poszlaki.

To dobry sposób, aby zostać zdrowa rywalizacja a jednocześnie pomaga chcieć rozwiązywać różne sprawy coraz szybciej.

Nie, nie musisz pobierać absolutnie niczego, aby cieszyć się tą grą, po prostu musisz mieć konto na Facebooku, którą wyobrażam sobie, że już masz, poszukaj sprawy karnej (gry) w wyszukiwarce i po prostu ciesz się.

To jedyne, co musisz zrobić, jeśli z jakiegoś powodu wejdziesz na stronę, która mówi, że musisz pobrać grę stamtąd, uciekaj, bo to kłamstwo, sprawa karna jest pobierany tylko dla urządzeń mobilnych i oficjalnych sklepów.

Jeśli chcesz pobrać grę na urządzenie z Androidem, ponieważ zazwyczaj grasz w nią na komputerze z Facebooka, możesz pobierz to łatwo ze sklepu zabaw jako sprawa karna.

Czasami zdarza się, że gdy gramy z telefonu komórkowego z Androidem, gra zawiesza się, niespodziewanie zamyka lub przestaje działać, najlepszym, co moglibyśmy zrobić, to zoptymalizować i poprawić wydajność gier, jest to coś całkiem prostego i nie będziesz miał żadnego problemu z Twoim urządzeniem.

Mamy nadzieję, że podobał mi się ten samouczek, i że rozwiązałeś wszystkie swoje wątpliwości, a ponadto cieszysz się grą w Criminal Case na swoim komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram