Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play na iPhonie, iPadzie i iOS?

19 de styczeń de 2022

Nie ma dokładnie niewielu użytkowników, którzy chcą pobierz sklep Google Play na twoim urządzeniu z systemem operacyjnym iOS, w końcu jest to sklep na urządzenia mobilne, który ma najwięcej aplikacji i gier, i to zdecydowanie. Ale prawda jest taka, że ​​system operacyjny iPhone’a i ogólnie jego architektura znacznie się różnią od Androida,

Ale z tym wszystkim do dziś istnieją różne sposoby, w jakie możemy: pobierz Sklep Google Play na iOS. Być może proces ten nie jest łatwy, ale jeśli zastosujesz się do wyjaśnienia podanego poniżej, niedługo będziesz mógł cieszyć się wszystkimi usługami, które może zaoferować ten sklep Google, ale tym razem na swoim urządzeniu z systemem operacyjnym iOS.

Jak pobrać Sklep Play na iOS?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że ten proces wymaga użycia metody o nazwie „Jailbreak”, aby odblokować iPhone’a lub iPada. Jailbreak usuwa ograniczenia dotyczące korzystania z oprogramowania na urządzeniach Apple. Jest proces podobny do rootowania na Androidzie, dzięki niemu będziesz mieć uprawnienia roota do systemu plików, oprócz zostania administratorem systemu operacyjnego.

W ten sposób bierzesz Pełna kontrola iOS a po zakończeniu procesu będziesz mógł pobierać aplikacje dla użytkowników root, a także rozszerzenia i motywy Google, które nie są oficjalnie dostępne dla Twojego urządzenia z systemem iOS za pośrednictwem App Store. Dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność przy wyborze metody jailbreak, która działa z Twoim urządzeniem i wersją iOS.

Następnie musisz zainstaluj cydię, prawdopodobnie słyszałeś już tę nazwę, ale nie wiesz, co to jest. Cydia to po prostu aplikacja służąca do zarządzania pakietami na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS. Ta aplikacja pomoże Ci zainstalować i zarządzać aplikacjami pobranymi ze Sklepu Play.

Po zainstalowaniu Cydii z ekranu głównego musisz uzyskać dostęp do Administracji > Źródła, a następnie kliknij „Edytuj”, aby w końcu zaznaczyć „Dodaj”. Następnie wpisz adres internetowy Cydii i zainstaluj go, a następnie zainstaluj „Bootlace”. Jest to aplikacja na iOS, która umożliwia instalację iDroida i OpeniBoot. Następnie musisz skonfigurować ustawienia OpeniBoot.

Zainstaluj Sklep Google Play po Jailbreak

Po wykonaniu poprzednich kroków co do litery, wciąż jest jeden ostatnia faza do zrobienia aby móc zakończyć proces i możemy łatwo korzystać ze Sklepu Google Play z naszego urządzenia z systemem iOS, które są następujące:

  1. Najpierw musisz uruchom Sznurowadło i przejdź do ponownego uruchomienia urządzenia.
  2. zainstalować OpeniBoot, który można zainstalować z tego samego Bootlace.
  3. Następnie musisz zainstalować iDroid. Stuknij w przycisk iDroid po zainstalowaniu OpeniBoot i stuknij „OK”. Prosimy o cierpliwość, ponieważ ten krok może chwilę potrwać podczas pobierania plików. iDroid to nic innego jak dostosowanie systemu operacyjnego Android do urządzeń z systemem iOS, więc jest to coś, co wymaga trochę czasu na zainstalowanie i prawidłowe przetworzenie przez system.
  4. Po zainstalowaniu iDroida będziesz mieć zainstalowany system operacyjny Android na swoim iPhonie lub iPadzie, dzięki czemu będziesz mógł odkrywać wszystkie możliwości oferowane przez Androida. Ale już możesz pobrać APK ze Sklepu Play zacząć pobierać to, czego najbardziej pragniemy, a wcześniej nie mogliśmy nawet sobie tego wyobrazić

iPhone i iPad na drewnianej powierzchni

Sklep Play vs. sklep z aplikacjami

Teraz, gdy mamy możliwość korzystania ze Sklepu Play na naszym urządzeniu z systemem iOS, być może pytanie o Co jest lepsze? lub wiele innych rzeczy, które chcemy wiedzieć o tej aplikacji, ponieważ jak widzimy, są one bardzo różne, ponieważ usługi są tak podobne.

Według badania przeprowadzonego przez popularną firmę App Annie, w IV kwartale 2019 r. (październik, listopad i grudzień) Sklep Play znacznie lepszy do App Store pod względem liczby pobrań aplikacji, jednak sklep Apple odnotował lepsze zarobki w porównaniu do Google.

Musimy wziąć pod uwagę, że smartfonów z Androidem w Play Store jest więcej niż telefonów iPhone, jednak nie możemy dyskredytować rozwoju sklepu Google Apps, który z roku na rok poprawia się znacząco, ponieważ w tym samym roku pobrań osiągnęło około 20 miliardów, najwyższy kwartał w historii, zwiększając swoją przewagę nad sklepem z aplikacjami na iOS do 145%.

dołącz do naszego kanału telegram